Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio oglądałem u ziomka te gierke, wytłumaczenie mi większości mechanik zajęło jakieś pół godziny XD Od razu zachciało mi się w to zagrać. Wiem, że pewnie szybko bym to pyerdolnął bo to nie szpil na moją cierpliwość, ale jestem pełen podziwu dla developerów, bo od strony mechaniki i spięcia tego wszystkiego do kupy to takie małe arcydzieło. No i dzięki stylistyce jest to jedyny soulslike z jakim chętnie bym się zmierzył (no dobra, mrok w Bloodborne też robi robote).

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Josh napisał:

Takie pytanie ziomeczki: ile zajmuje "zwykłe" przejście tej gry, a ile splatynowanie jej? Power pyx coś pisał o 100-200 godzinach grania. aż mi się nie chce wierzyć. Co tu zajmuje tyle czasu? Grind? 

Zależy jak grasz. W dwójce jest mnóstwo zadań tak jak w jedynce, ale spokojnie mogę powiedzieć, że główne są większe niż w części pierwszej. Potem oczywiście zależy to też od tego ile czasu spędzisz na bossach :)

 

Mój kumpel z platynowaniem N2 zmieścił się w 60 godzinach, gdzie jedynka wzięła mu blisko 100. Ja nie nastawiam się na czas poniżej 100 godzin, w samym kreatorze postaci spędziłem godzinę :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lokacja po pokonaniu 1 "mini bossa" Enki przed save point (początek gry). Jest tam 4 przeciwników, nawet nie walcząc z nimi animacja przez chwilę rwie. Może część lokacji się wczytuje??? Dopiero zacząłem grać w N2 i mam nadzieję że dalej będzie w miarę płynnie.

 

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Alastor84 napisał:

Lokacja po pokonaniu 1 "mini bossa" Enki przed save point (początek gry). Jest tam 4 przeciwników, nawet nie walcząc z nimi animacja przez chwilę rwie. Może część lokacji się wczytuje??? Dopiero zacząłem grać w N2 i mam nadzieję że dalej będzie w miarę płynnie.

 

 

Dziwne. Nigdy nie miałem problemów w tym miejscu, ani w kolejnych poziomach i mapach. Nic się nie przycinało, mało tego, to było jedno z moich ulubionych miejsc do farmienia expa i lootu na początkowych levelach postaci :)

Obecnie zrobiłem sobie przerwę od N2 bo kontynuuję inne tytuły (DA Inquisition, SnowRunner, B3, Shadow of TR i DaysGone) ale kiedyś wrócę, z nadzieją że gra nie wkoorvi mnie tak jak ostatnio :wallbash:

Odnośnik do komentarza

Czemu? Taki powrót do przeszłości, ale dla tych którzy grali na premierę jedynki, dla kogoś kto leci dwa Niohy pod rząd, to może i nie bardzo ;)

Mi bardziej przeszkadzają niektórzy przeciwnicy z jedynki. Może trzecia część będzie już miała odpowiedni budżet i czas. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...