Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrzmię jak memiczny "polak" ale muszę trochę ponarzekać:

 

Grę kupię w dzień premiery, to nie ulega wątpliwości...ale czy tylko mnie wkurzają te nowości w kontekście jedynki? Nie jesteśmy już Heńkiem - aka. wiedźminem, a w dodatku jesteśmy pół yokai, zbieramy jakieś ....uj wie dusze, pojawił się jakiś nowy pasek pod staminą do ataków yokai...

 

Biega za mną jakiś pluszak kota...

 

Ja bym tylko chciał nowe lokacje, nowe modele bossów i mój miecz do zabijania z legendarną jak to kiedyś @Bansai napisał animacją chowania go do pochwy...

 

Chyba się starzeję... :)

Edytowane przez Sobies
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

kot rozwalony, całkiem niezły boss tylko ten jego aerobączek przenika przez drzewa i zabiera prawie cały pasek staminy na bloku

 

katana, postawa średnia 2 x kwadrat, potem trójkąt (swallow's wing z drzewka skillsów), uniki przy sygnalizowanych atakach i po krzyku

 

jutro następna misja :lapka:

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Nowe bronie spoko. Sam Nioh 2 to takie większe DLC do jedynki. Wszystko niemal tak identyczne - grafiki, dźwięki, menusy, recykling przeciwników, obiektów. To tecmo koei więc się nie dziwię oni są mistrzami serwowania tego samego np przez dwie generacje. Mi osobiście to nie przeszkadza bo chcę więcej tego samego w temacie Nioha. 

Jest dodane kilka bajerów związanych z formą yokai czy przypisywanie orbów do guardianów. Pewnie w praktyce przez te bajery będzie jeszcze więcej buildów i kombinowania niż w jedynce. To chyba ostatnia gra jakąkupię na PS4. Nic innego mnie nie interesuje już na tej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co myśleć o tej grze. Z jednej strony wiem że bazowa gra jest świetna, z drugiej bardzo mało tu zmian i dużo recyklingu.

 

- grafika w trybie performance w drugiej lokacji potrafiła zeskalować się do poziomu pikselozy jakiego nie widziałem na PS4. To chyba jest 540p.

eFrBSTG.png

Niby beta i mają jeszcze czas, ale nie sądzę, żeby się coś zmieniło. Szczególnie, że to ten sam silnik, który można było trochę zoptymalizować. Liczyłem, że doszlifują performance i będzie te 60 klatek w 1080p.

 

- nadal leci masę lootu i później trzeba kupę czasu w menu spędzić, żeby to przefiltrować. Szkoda, że nie wymyślili czegoś, żeby to usprawnić choć trochę.

- wiele mechanik jak wykuwanie broni, fuzje nadal działają identycznie, więc pewnie ich znów nie ruszę przez całą grę bo przez większość czasu będą bezużyteczne tak jak w części pierwszej.

 

Chyba trzeba się nastawiać, że to rozbudowany dodatek i nie narzekać, tylko świetnie się bawić jak przy poprzedniku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Nie wiem co myśleć o tej grze. Z jednej strony wiem że bazowa gra jest świetna, z drugiej bardzo mało tu zmian i dużo recyklingu.
 
- grafika w trybie performance w drugiej lokacji potrafiła zeskalować się do poziomu pikselozy jakiego nie widziałem na PS4. To chyba jest 540p.
eFrBSTG.png
Niby beta i mają jeszcze czas, ale nie sądzę, żeby się coś zmieniło. Szczególnie, że to ten sam silnik, który można było trochę zoptymalizować. Liczyłem, że doszlifują performance i będzie te 60 klatek w 1080p.
 
- nadal leci masę lootu i później trzeba kupę czasu w menu spędzić, żeby to przefiltrować. Szkoda, że nie wymyślili czegoś, żeby to usprawnić choć trochę.
- wiele mechanik jak wykuwanie broni, fuzje nadal działają identycznie, więc pewnie ich znów nie ruszę przez całą grę bo przez większość czasu będą bezużyteczne tak jak w części pierwszej.
 
Chyba trzeba się nastawiać, że to rozbudowany dodatek i nie narzekać, tylko świetnie się bawić jak przy poprzedniku.
 
 
Nie wiem na co liczyłeś ale 1 na facie chodziła w 720p w trybie performance a na pro w 1080.
Wiec liczenie że w 2 będzie 1080/60 na fat jest/bylo bardzo naiwne.
Ja bety nawet nie ściągam, wiadomo ze predzej czy później kupie.
W sumie to najpierw zaległe sekiro wjedzie.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Chłopaki...pierwsza beta chodziła w 40 klatkach (swoją drogą mocno się wtedy odbiłem) chyba była na pół roku przed premierą jedynki a bet było 3. I z każdą kolejną chodziła coraz lepiej więc i tu będzie podobnie. DF robili o tym filmik na yt.

Włączyłem gierke dosłownie na 10 minut i dla mnie grafika jest ladniejsza. Może do premiery jeszcze coś podkręcą chociaż Nioszek nigdy graficzka nie stal. Scenki też dostaly chyba kopa :) bardziej mi się wydaje że beta ma na celu wyłapać kluczowe przeginki w systemie walki przez społeczność.

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Story? szczerze mowiac to nie pamietam o co chodzilo w jedynce, jakis angielski geralt jedzie do Chin scigac chinskiego Irenicusa ale to wszystko co bylo pomiedzy to jakos szczegolnie nie utkwilo mi w pamieci, moze jakis Oda Nobunaga bo to historyczna postac. No ale gra stoi gameplayem i mimo powtarzalnosci klimatem wiec wjedzie kontynuacja prawdopodobnie day one.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...