Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, YETI napisał:

Jest gameplay, wygląda jak dodatek do jedynki, ale i tak zapewne będzie grane.  

 

Wow!! Tak długo czekałem na jakieś info i do tego jeszcze Alpha! :yahoo:

 

Rzadko "preorderuję" gry, ale tu nie ma nad czym się zastanawiać.

 

Wielkie dzięki za info!

Odnośnik do komentarza

Ech, spodziewałem się czegoś więcej - te same przedmioty, ruchy postaci, miejscówki, menusy. Kurde wygląda to jak jakieś DLC, a nie sequel.

 

Zamiast Living Weapon teraz po prostu zmieniamy się w demona? Liczyłem na coś więcej.

 

Jak jedyneczka to był dla mnie day one od razu z całym DLC, tak w przypadku dwójki będę czekać na opinie.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla zdobywcy tego kodu. I wszystkich szczęśliwców :)

 

Trudno pojąć, dlaczego kod jest rozsyłany na zasadzie RNG. Ba, dostają go nawet konta nieaktywne czy ludzie, którzy nigdy nie grali w Nioh. O ile to drugie mogę zrozumieć (nowa klientela i ich opinie), to pierwsze już nie bardzo. Co więcej, potencjalna, otwarta Alpha to jeszcze więcej opinii ludzi (a to chyba najważniejsze dla deweloperów na tym etapie).

 

Prośbę o kod skierowałem do TN, ale nie planują "zwiększania uczestników zamkniętej Alpha(y)". Szkoda, że prawdziwi fani [nawet niektórzy Youtube(rzy) skupiający się tylko na Nioh] nie otrzymali kodu. Trudno. Mam nadzieję, że Beta będzie otwarta dla wszystkich.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem (dzięki @Arkady za kod) i jeżeli ktoś dobrze wspomina jedynkę, to dostanie niemal to samo. Od strony technicznej identycznie jak jedynka, jest 60fps przy 720p (na zwykłej ps4), nowa broń, dwa toporki bardzo fajne, zwłaszcza że można nimi rzucać, dodatkowo możemy przywolywac avatary innych graczy. Są to niebieskie groby, po odpowiedniej ilości posiadanych kubków, można przywołać takie SI innego gracza, oczywiście są też groby czerwone. Poza tym zamiast przywołania demo, zmianiamy się w niego. 

Większych zmian nie zauważyłem, ogólnie wygląda to jak dlc, nie zmienia to faktu, że to nadal bardzo dobra gra, ze świetnym systemem walki. Na pewno będzie grane w pełną wersję, ale czy na premierę? Zobaczymy co zaoferuje pełna wersja. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...