Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

No o tym tylko poczytałem niestety...:frog:
Ale nie ma źle - od czasu pewnych afer na moim dawno zmarłym forum o tematyce trofeowej, nie miałem takiego ubawu, podczas czytania kolejnych postów :)
Z tym że to ja byłem tam moderatorem, więc wiedziałem, że nic mnie nie ominie (no chyba, że admin by się obudził i wszystko zamknął wpissdu) :)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Shen napisał:

zbanowali juz tego blubera?

Teraz, _Be_ napisał:

Tak jest. 

 

I całe szczęście, bo się pchał w gips swoimi wpisami - trzeba go chronić przed nim samym :dynia:

c0rwa! Nic nie pograłem przez ten foruming dzisiaj! Miałem plany, ranga w The Division by wskoczyła, a tu takie coś... Jak Perez zamknie to będzie spokój :fsg:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Wredny napisał:

 

I całe szczęście, bo się pchał w gips swoimi wpisami - trzeba go chronić przed nim samym :dynia:

c0rwa! Nic nie pograłem przez ten foruming dzisiaj! Miałem plany, ranga w The Division by wskoczyła, a tu takie coś... Jak Perez zamknie to będzie spokój :fsg:

Najlepiej będzie jak Ty zamkniesz coś innego i pójdziesz wbijać te swoje platynki xD 

Edytowane przez chris85
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Roger napisał:

Mam jeszcze parę granatów z perspektywy czasu bardzo zabawnych, ale to może na 25-lecie pójdzie w świat :)

Np wyniki słynnej ankiety z PPE, która miała charakter wyborów prezydenckich na Białorusi? Tej dotyczącej wprowadzenia informacji o rynku pecetowym na portal o tematyce KONSOLOWEJ. Prawdziwym graczom nie było do śmiechu, no ale dzisiaj się dowiedziałem że PPE poświęca się dla dobra PSX EXTREME, więc z trudem bo z trudem ale jednak pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Starh napisał:

To tak jakbym ukradł komuś software np. z USA i ten sam software zaimplementować w swojej firmie czerpiąc z tego korzyść.

 

Obstawiam, że sporo małych biznesów w Polsce jechało (i pewnie nadal jedzie) na pirackiej Windzie. Kur.wa, nawet Peja z Decksem nagrywali legalne płyty na pirackim oprogramowaniu xd. Zgoda z tym, że trochę komicznie to wszystko wygląda w świetle wszystkich tych kampanii anty pirackich, ale jedno pamiętam dobrze : zawsze N+ miał większą spinę w tym temacie, szczególnie w listach, jak ktoś spytał o "przeróbki" czy coś. Ciekawe, czy faktycznie byli tacy święci. PE było w tym temacie normalniejsze (choćby Szara Strefa). 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ciwa22 napisał:

Np wyniki słynnej ankiety z PPE, która miała charakter wyborów prezydenckich na Białorusi? Tej dotyczącej wprowadzenia informacji o rynku pecetowym na portal o tematyce KONSOLOWEJ. Prawdziwym graczom nie było do śmiechu, no ale dzisiaj się dowiedziałem że PPE poświęca się dla dobra PSX EXTREME, więc z trudem bo z trudem ale jednak pozdrawiam.

 

Akurat ta ankieta nie była ściemniona ręczę za to głowa Shivy :D Generalnie PPE to bardzo specyficzne miejsce, userzy stale komentujący to konsolowe grono (czyli cała społeczność), ale wchodzi też masa ludzi tzw. randomów, którzy po prostu poznali serwis gdzieś z posta na fejsie, przeglądając google. I to oni napędzają ruch. Jak zaczynałem kierować PPE mieliśmy 90 tys userów, teraz jest ich prawie 900 tysięcy miesięcznie. Ale tak jak pisałem - PPE pozwala spokojnie funkcjonować reszcie podmiotów (co dla mnie jest kluczowe bo PSX to teraz moje oczko w głowie) bo i reklamodawcy bija oknami przy takim wyniku. Prasa z 20 tysiącami sprzedanych egzemplarzy to przy 900 tysiącach userów, którzy jeszcze mogą kliknąć w reklamę po prostu jest w gorszej sytuacji. Chociaż są wydawcy, którzy słusznie doceniają te 20 tysięcy, bo są to świadomi gracze, którzy mają często rodziny, zarabiają i skoro kupują magazyn to i kupują pewnie gry a nie przechodzą je na YT. A sprzedaż gier w Polsce wcale nie jest tak kosmiczna jak się niektórym wydaje przy niektórych tytułach (np. kolejne CODy). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Kinoji napisał:

pewnie opchnal za 30zl

 

@Mr. Shiva komentarz?

 

Zapytaj w redakcji, bo to oni przecież przyjmowali przesyłki w Katowicach. Pewnie na memorkę też się mogli połasić, jak brakowało na mini-ratkę. Nawet VHS-y z kącika sportowego odsyłałem ludziom za własną kasę, a ten mi pisze o memorce. Ogólnie spory ubaw jest, click baitów trochę na forum wydawcy nabiliśmy, może będą mieli na oddanie komuś kilku złotych, bo widzę że tu nikt nie zriozumiał przekazu - nie chodzi o żadne pieniądze, tylko podejście tych ludzi, Fenix o zarządzaniu zasobami ludzkimi miał takie pojęcie, jak ja o pingwinach-albinosach z Martyniki. 

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza

Nadal. Też grałem na piratach jak nie mogłem inaczej gry zdobyć.

Możemy znów pier.dolic o piractwie, ale z zero-jedynkowcami nie ma co gadać. Piractwo paradoksalnie przyczyniło się do rozwoju rynku gier w Polsce i amen.

Nie pochwalam, ale rozumiem. Kocham, nie biję.

[mention=3598]Ekansik[/mention] nadal uwazasz ze PSX EXTREME TO NAJLEPSZY MAGAZYN W POLSCE A MOZE I NA SWIECIE?


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Mędrzec napisał:

Roger obejrzec to sobie mozna okladke gry a nie gre :) Ogladanie gier, toz to jest nienormalne i niepojete, ktos placi pieniadze zeby ogladac jak ktos gra, kolejne zboczenie 21 wieku.Wiele razy staraem sie sobie wytlumaczyc to zjawisko, ale na razie sie poddaje:)

 

Granie w gry wideo w ogóle jest niepojęte, siedzą 30-letnie chłopy i duszą guziczki przed telewizorem. Wyszedłbyś na dwór albo porobił coś pożytecznego jeden z drugim.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, marcinwks napisał:

Ale afera się zrobiła. Zaraz forum eksploduje i powstanie resetera, tfu restartera.

 

Jeden się żali, że nie dostał 30 zł, a inny mu przelewa na konto. Kolejny płacze, że mało dostawał za pisanie tekstów (swoją drogą 3x5 zł to nie jeden w tym kraju nie ma za godzinę pracy). Jeszcze inny straszy sądami. Następny chce lać po gębie. Kolejny podbiera żonę z dziećmi, innego, który podobno - bo tu już nic nie jest pewne - zachorował na raka.

Pranie brudów na "najwyższym i światowym" poziomie. Jak w kampaniach prezydenckich rodem z USA.

 

Sporo osób zadaje tutaj pytania, to i ja się dołączę.

Shiva to Artur Włodarczyk?

Bo jeśli tak to zastanawia temat z tego linka:

http://pl.rec.gry.konsole.narkive.com/0LtyyV1h/x-i-oryginaly

 

Artur "Shiva" WlodarczykJa chcialbym ja najpierw wyprobowac przed zakupem. Na chwile obecna
posilkuje sie piratami, i to jest swiadomy wybor." 

 

- o matko jaki headshot z rana. W internecie nic nie ginie :) 

Odnośnik do komentarza

Nowy dzień, nowe brudy, nowe odkryte sekrety, nowe kłamstwa :obama: czy obłuda Shivy nie zna granic, gdzie to się skończy, czy stara z lochów tłoczyła verbatimy w piwnicy, czy Siara sprzedał memorkę za V40, czy Roger to pseudonim artystyczny?! czego się jeszcze dowiemy w tym temacie?! :mog: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rayos napisał:

Nowy dzień, nowe brudy, nowe odkryte sekrety, nowe kłamstwa :obama: czy obłuda Shivy nie zna granic, gdzie to się skończy, czy stara z lochów tłoczyła verbatimy w piwnicy, czy Siara sprzedał memorkę za V40, czy Roger to pseudonim artystyczny?! czego się jeszcze dowiemy w tym temacie?! :mog: 

 

Misio wcale nie jest misiem?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...