Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 9 - Skywalker Odrodzenie ( XDDDDDDD)


Rekomendowane odpowiedzi

Twierdzisz kolego że film był nie tylko robiony pod katem części VIII, by poodkręcać 120 ze 150 minut, to jeszcze musieli obudować sceny Lei wokół scen wyciętych? Robi się coraz ciekawiej. 
Napiszę coś kontrowersyjnego,  jak już nie dali kręcić całej trylogii jednemu umysłowi, to powinni zostawić część trzecią dla psuja od VIII-ki. Takie podawanie sobie pochodni chyba najbardziej obdziera tę serię z magii. 
Lepiej..sceny z 7 a nie 8 części xD
Około 8 min.
https://www.digitalspy.com/movies/a30240647/star-wars-rise-of-skywalker-leia-carrie-fisher-role/
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Michał_K napisał:

Takie podawanie sobie pochodni chyba najbardziej obdziera tę serię z magii. 

 

Chyba bardziej przerzucanie się gorącym ziemniakiem. Już nawet debile od gry o tron nie chcą kręcić star warsów.

 

Seans o 19:00, a już od rana reakcja obronna organizmu w postaci sraczki :pechowiec:

Odnośnik do komentarza

A ja idę z ogromną przyjemnością i hajpem. Hej, to Gwiezdne Wojny. Chyba się komuś pomyliły z filmami Bergmana, albo innymi serbsko-greckimi filmami o kruchości życia w kontekście srania w krzakach. No kurde które Gwiezdne Wojny były spójne, poważne i bez wad? Do każdej części lista zarzutów była dłuższa niż same filmy. A ja mam to generalnie w dupie i świetnie bawię się na każdej części. Od Mrocznego Widma do Ostatniego Jedi. I uwielbiam Gwiezdne Wojny. Właśnie za to jakie są, a nie za to jakie nie są

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sebas napisał:

IX kończy tak jak kończy w dużej mierze dlatego, że VIII nie zostawia żadnego punktu zaczepienia

Aż trudno mi sobie wyobrazić ten ciąg błędnych i pochopnych decyzji przy planowaniu całej tej nowej, skleconej na "słowo honoru" trylogii. Dlaczego ktoś nie wszedł z butami do piaskownicy Riana i nie powiedział mu, że koleś, kurde, to nie ma sensu! Albo - co ważniejsze - dlaczego nikt nie powiedział JJ Abramsowi, że jego punkt wyjścia na trylogię (po ładnym zakończeniu RotJ) jest beznadziejny? Disney po prostu się zachłysnął i jak najprędzej, jak najmniejszym wysiłkiem chciał uzyskać zwrot z inwestycji.

 

Ja za to nie płacę.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gregor var Emreis napisał:

A ja idę z ogromną przyjemnością i hajpem. Hej, to Gwiezdne Wojny. Chyba się komuś pomyliły z filmami Bergmana, albo innymi serbsko-greckimi filmami o kruchości życia w kontekście srania w krzakach. No kurde które Gwiezdne Wojny były spójne, poważne i bez wad? Do każdej części lista zarzutów była dłuższa niż same filmy. A ja mam to generalnie w dupie i świetnie bawię się na każdej części. Od Mrocznego Widma do Ostatniego Jedi. I uwielbiam Gwiezdne Wojny. Właśnie za to jakie są, a nie za to jakie nie są

Czyli nie ma żadnych warunków by film ze SW w tytule był zły. Ciekawe podejście. Można z bananem przez całe życie przejść :)

Odnośnik do komentarza
Nie mówię o życiu, mówię o filmie Gwiezdne Wojny. To spora różnica. 
Jesteś tego typu fanem i spoko..szanuje.Ale ty też szanuj i postaraj się zrozumieć drugi typ fana (nie psycho fana żeby nie było)który widzi bezsensowne rozwiązania które serwują nam twórcy nowej trylogii.Rozumiem że ten film to ogólnie baśń w kosmosie i z racji tego dużo można jej wybaczyć..ale to co oni teraz wyprawiają to już jest po prostu nie smaczne.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...