Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 9 - Skywalker Odrodzenie ( XDDDDDDD)


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, BieŃ said:

Jak spoiler bez psucia niespodzianki? ;) Nie da się tak ;)

 

Napiszcie cos ciekawego bo z trailera sie nie dowiedzialem

 

 

Bedzie nowy Jedi? Powrot Palpatine? Zmaterializowany Luke? Bedzie duzo lez na tym filmie? Beda jakies easter eggs typu Leia przy dragach? To zamkniety rozdzial czy beda w przyszlych filmach SW coniektore postacie?

Edytowane przez _Forum_
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jutro idę

 

No, ale już 20% negatywnych recek na forum dla masturbatorów mnie przygotowały - koszulka Start Trek wyprasowana? Czek! Kanapka z jakiem i cebulą? Czek! Marudząca żona, która nie wie co to sf i fantasy? Czek!? (tu akurat ściemniam). Złe nastawienie? Czek! 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, _Forum_ napisał:

O losach Luka w Last Jedi musialem przeczytac bo przy TFA i Hanie bylem po prostu w(pipi)iony i nie chce tego przezywac ogladajac nowe GW, caly pozniejszy seans mialem s(pipi)y przez ta scene. Co sie tam dzieje ciekawego, jak mozecie to napiszcie bez spoilerow albo oznaczcie

ty jesteś wręcz niewyobrażalnie głupi

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Plugawy napisał:

Na ppe.pl Dudkiewicz dał 4.5 XD

 

https://www.ppe.pl/publicystyka/8423/gwiezdne-wojny-skywalker-odrodzenie-recenzja-epizodu-ix-sagi-star-wars.html

 

Mam rezerwacje na jutro, ale nie wiem czy pójdę :(

 

A potem wiara się dziwi, że społeczeństwo daje się tak łatwo sterować :facepalm:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Michał_K napisał:

Co oni zrobili z Leią? Full CGI czy powycinali i posklejali sceny  z innych filmów?

Niewykorzystane sceny.
 

 

38 minut temu, ASX napisał:

Szybki rzut oka na recki i chyba będzie tak jak podejrzewałem, po bardzo dobrym Last Jedi, J.J Abrams nie udźwignął sequela.

 

tak czy siak bilety do kina już mam wykupione więc w weekend przekonam się sam, ale ide bez żadnych oczekiwań

dee.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, BieŃ napisał:

Niewykorzystane sceny.
 

Twierdzisz kolego że film był nie tylko robiony pod katem części VIII, by poodkręcać 120 ze 150 minut, to jeszcze musieli obudować sceny Lei wokół scen wyciętych? Robi się coraz ciekawiej. 

Napiszę coś kontrowersyjnego,  jak już nie dali kręcić całej trylogii jednemu umysłowi, to powinni zostawić część trzecią dla psuja od VIII-ki. Takie podawanie sobie pochodni chyba najbardziej obdziera tę serię z magii. 

Edytowane przez Michał_K
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...