Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.02.2022 o 09:10, LeifErikson napisał:

Czy tylko ja się odbiłem od pierwszego odcinka pierwszego sezonu ze względu na stężenie dewiacji, oblechy i naćpanych dzieciaków? Wszędzie zachwyty nad Euphorią, a ja tego nie mam nawet ochoty odgrzebywać, chyba za stary jestem na te problemy "współczesnej młodzieży". 

Jest to przerysowane jak w każdej teen dramie, bo po prostu w serialach postaci zazwyczaj są czarno białe, a tu hedonizm jest podkręcony na maxa, bo taki zamysł artystyczny najzwyczajniej.
Mi serial siadł mocno głównie przez warstwę wizualną, reżyserię i kozacki soundtrack. Aktorsko też jest bardzo spoko, szczególnie typ co gra Nate'a idealnie stwarza vibe zimnego psychola. Jedynie wątku tej grubej nie rozumiem, ale bywa bekowy momentami.

Odnośnik do komentarza

Udało się już komuś zalogować do HBO Max? Mamy przez Plusa no i logowanie mailem nie działa, a jak wybieram logowanie przez dostawcę to wygląda to na nową rejestrację i trzeba podać numer konta klienta itd. Miało działać z automatu.

 

EDIT:

OK przeszło, już jest dostęp. Mam nadzieję, że aplikacja na Xboxa też już dzisiaj będzie dostepna dla naszego regionu.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

HBO GO powinno się samo zaktualizować do MAX po uruchomieniu ? Bo włączam a tu wszystko po staremu. więc trzeba ręcznie pobrać czy mój tv nie obsługuje ? Mam Sony xe9005 z 2017 i wtedy to był taki pół premium..

 

ok ten sam przypadek co dee, jest apka normalnie na sklepie -_-

Edytowane przez puszkin
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, dee napisał:

Wygląda na to, że na tv Samsung z Tizenem na razie apki HBO Max nie ma. Przynajmniej na moim NU-8072

Rozczarowujące delikatnie mówiąc :notbad:

Dobra, pierdolę głupoty, teraz się appka pokazała w sklepiku. Stara HBO Go nie zaktualizowała się

Odnośnik do komentarza

Apka działa i jest nie najgorsza. Jeszcze to nie poziome N ale dużo lepiej niż GO. 

 

Odpaliłem z rańca do kawki Diune (setny raz) i jest mały problem. Pomijając mocne ziarno jak na 4k UHD to obraz co 2-3 sekundy zmienia barwę. I tak cały czas. Odpaliłem jakiś inny film i tego nie zauważyłem ale nie mam czasu dłużej testować. Może ktoś sprawdzić i dac info czy tylko u mnie?

 

W TV oczywście poszukałem czy nie mam czegoś na automat czy czegoś związane z oszczędzaniem energii ale nie. 

Odnośnik do komentarza

Ah Diuna w 4k wleci pięknie. Jeszcze jakby dodali Władce Pierścieni extended edition 4k było by wyśmienicie.

 

Cytat

Odpaliłem z rańca do kawki Diune (setny raz) i jest mały problem. Pomijając mocne ziarno jak na 4k UHD to obraz co 2-3 sekundy zmienia barwę. I tak cały czas. Odpaliłem jakiś inny film i tego nie zauważyłem ale nie mam czasu dłużej testować. Może ktoś sprawdzić i dac info czy tylko u mnie?

@LiŚciu

Też odpaliłem Diune chwile i śmiga super, zero wspomnianych problemów.

Edytowane przez puszkin
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

NA LGC1 aplikacje trzeba ściągnąć ręcznie, GO samo się nie aktualizuje. Sama apka działa dobrze, jeżeli chodzi o jakość, to tylko te nowe materiały chodzą w 4k, jeżeli ktoś miał nadzieje, że obejrzy np. Soprano w lepszej wersji, to będzie zawiedziony. Poza tym, jeszcze wszystko do końca nie działa, np. 5 sezon Snowfall nie ma polskich napisów, gdzie na GO są.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
Godzinę temu, messer88 napisał:

Szkoda że przez przeglądarkę nie przechodzi moja lista z hbo go i aktualnie rozpoczęte rzeczy 

 

nie ma Johnyego Bravo :(

Pizda z tym CN jest, Looney Tunes, Tom & Jerry i to chyba tyle z tych klasyków, a niby cały wybór miał być. Za to kilka fajnych animacji z Batmanem jest, ale tylko kilka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...