Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ginn napisał:

Zacząłem The Wire. Czy serial powinien mnie wciągnąć od pierwszego odcinka? Bo przyznam szczerze, że trochę się wynudziłem :reggie:

 

Później wrzuciłem Sukcesję na ekran i od razu mi siadło.

 

The Wire mi również dopiero pod koniec pierwszego sezonu weszło. To nie jest serial gdzie akcja jest na pierwszym miejscu, ale w klimacie nie ma sobie równych. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ginn napisał:

Zacząłem The Wire. Czy serial powinien mnie wciągnąć od pierwszego odcinka? Bo przyznam szczerze, że trochę się wynudziłem :reggie:

 

Później wrzuciłem Sukcesję na ekran i od razu mi siadło.

 

Ja się odbiłem od The Wire, bo to straszny tasiemiec. Podobnie miałem z Billions.

 

A Sukcesja ma chyba jeden z najlepszych pilotow/pierwszych odcinków, jakie w życiu widziałem - świetnie tam zawiązali akcje, wrzucając widzą od razu w środek wydarzeń. Podobnie jest z ostatnimi odcinkami sezonów w Sukcesji - zwłaszcza w drugim i trzecim sezonie - majstersztyk.

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Dud.ek said:

 

Ja jebe, jest sztos. Tuzin męskich fajek w różnym stanie skupienia podlany eleganckimi cycusiami i sylwestrowym alkoholem. Czekam na kolejne epy jak Fez na dostawe.

O co chodzi z ostatnią modą na eskponowanie fujar? W Euforii już trzy różne w pierwszym odcinku a piśki ani jednej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2022 o 15:10, ginn napisał:

Shieeet, z taką listą to musiałbym się zamknąć na miesiąc w chacie. 

Aż dziwne ze nikt Czarnobyla nie wspomniał.

Z mniej znanych Rok za rokiem (years and years) - trochę ryje jak się wkręcić, bo za dobrze pokazuje potencjalną rzeczywistość.

The Leftovers (kończę drugi sezon), z tym wyżej, jakoś tak wpisują się pandemiczną - nienaturalna sytuację ludzkości mimo, że nie traktują o wirusach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem właśnie "the North Water".

 

Dla mnie 10/10, totalnie piękne dzieło, chociaż musze przyznać, że przejawiam dużą sympatie do takich klimatów, powieści, sposobu kręcenia, muzyki, aktorstwa, więc może ocena u mnie zawyżona : P 

 

Polecam na koniec poczytać w sieci ciekawostki o serialu. 

Całość na podstawie powieści, więc moze kiedyś i po książkę sięgnę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...