Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam serdecznie czeski kryminał Pustina (Pustkowie).

 

Niesamowicie klimatyczny miniserial, czuć w nim vibe jak w filmach Smarzowskiego (syf, kiła i mogiła). Są też polskie wątki, w których jesteśmy przedstawieni w delikatnie mówiąc niekorzystnym świetle (swoją drogą bardzo na czasie, bo w kontekście polskiej kopalni węgla na północy Czech, choć serial powstał chyba w 2016). Fabuła bardzo przyzwoita (trochę taka generyczna historia kryminalna w stylu HBO), ale ta szeroko pojęta naturalistyczna atmosfera robią robotę, ciężko się oderwać.

Edytowane przez LeifErikson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masz oficjalną treśc maila z upc:

 

HBO Max, platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, wystartuje w Polsce już

8 marca 2022 roku. Dotychczasowi użytkownicy HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max. Dla obecnych klientów zmiana ta traktowana jest jako rebranding z serwisu HBO GO na HBO Max.

 

 HBO Max zaoferuje użytkownikom produkcje uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original. Filmy Warner Bros. będą dostępne w HBO Max już 45 dni od ich premiery kinowej bez dodatkowych opłat.

 

HBO Max zapewni użytkownikom wzbogacone doświadczenie oglądania w streamingu z nowymi rozwiązaniami i funkcjami. Będą wśród nich:

 

 

 

· możliwość utworzenia do pięciu spersonalizowanych profili, dzięki czemu korzystanie z serwisu będzie bardziej dostosowane do preferencji poszczególnych użytkowników

 

· brak limitu liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta

 

· możliwość korzystania z trzech jednoczesnych streamów

 

· dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos

 

· wybrane tytuły w jakości 4k

 

 

 

W przypadku kontaktu klientów:

 

· którzy mają HBO GO – po starcie serwisu HBO Max uzyskają automatycznie dostęp do nowej platformy

 

· którzy nie mają HBO GO, a chcą teraz kupić dostęp do serwisu – do 8 marca będą mieć dostęp do HBO GO, po 8 marca uzyskają dostęp do HBO Max

 

· aplikacja HBO GO nie będzie wspierana po 8 marca 2022 i przestanie działać, konieczne będzie pobranie nowej aplikacji HBO Max*

 

*stan wiedzy na 2.02.2022

Edytowane przez Jakim
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ej, czemu nikt mi wcześniej nie powiedział o The Righteous Gemstones / Prawi Gemstonowie ?

Co tam się odjaniepawla :obama:

Opowieść o rodzinie telewizyjnych kaznodziei, napakowana humorem twórcy czyli Danny'ego McBride, sporo odjechanych akcji, czarny humor, wyraziste postacie (John Goodman, Walton Coggins). Pierwszy sezon wjechał niemal na autoplayu, teraz zabieram się za drugi, który właśnie ma premierę na HBO. Polecanko :lapka:

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Z racji ze HBO Max bedzie moim zdaniem bardzo ciekawe, napisze taka ciekawostke bo moze ktos kto ma telewizje satelitarna canal+ chce dokupic. W dekoderze menu gdy wszedłem w oferty za HBO i HBO GO na miesiac oferowali za 35zł, dzisiaj gdy zalogowalem sie na stronie Canal+ na moje konto zeby oplacić rachunek spojrzałem w dodatkowe opcje które moge dokupić i HBO i HBO GO do końca trwania umowy jest za 20zł miesiecznie, zadzwoniłem i Pani mówi ze tak 20zł miesiecznie 3 programy HBO i HBO GO a potem oczywiście zmieni się w MAX. Dziwne ze w dekderze 35zł a na moim koncie na stronie 20zł. Zamówilem działało juz po paru minutach a i jeszcze szwagier skorzysta bo ja bede tylko na tv używal. Pisze ponieważ może kogos odstraszło ze w dekoderze w ofertach chca 35zł a na stronie 20zł, moim zdaniem za tą cene rewelacja Polecam.

Odnośnik do komentarza

To co się w Euphorii odkur.via od kilku odcinków, to jest istna poezja i rollercoaster. Polecam, jak ktoś widział pierwszy sezon, bo drugi jest chyba lepszy niż pierwszy (mało już z niego pamiętam, ale tu siedzę jak na szpilkach), chociaż są też cięższe (ale świetnie zagrane!) momenty, kiedy aż człowiekowi ciary przechodzą.

Akcja z dzisiejszego odcinka z

Spoiler

tym przedstawieniem, gdzie Lexi ora wszystko i wszystkich zupełnie bezwiednie? Dajcie mi tego więcej. Będą dymy.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...