Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

NA LGC1 aplikacje trzeba ściągnąć ręcznie, GO samo się nie aktualizuje. Sama apka działa dobrze, jeżeli chodzi o jakość, to tylko te nowe materiały chodzą w 4k, jeżeli ktoś miał nadzieje, że obejrzy np. Soprano w lepszej wersji, to będzie zawiedziony. Poza tym, jeszcze wszystko do końca nie działa, np. 5 sezon Snowfall nie ma polskich napisów, gdzie na GO są.

Biorąc pod uwagę, że na go to jakość przed hd była, to sądzę, że każdy materiał teraz lepiej działa :)
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

Snowfall ma nowy sezon?

Obecnie są 3 odcinki.

46 minut temu, Moldar napisał:


Biorąc pod uwagę, że na go to jakość przed hd była, to sądzę, że każdy materiał teraz lepiej działa :)

Zależy, te nowe seriale, to miały dobrą jakość, a z nowych oglądałem ostatnio na Wodach Północy, czy piąty sezon Snowfall.

 

Jak włączę aplikacje przez tel, to wyskakuje mi komunikat, ze muszę zrobić aktualizacje. Zgadzam się, przechodzę do sklepu play i pojawia się informacje, że aplikacja nie dostępna w moim kraju. Standardowo, nie potrafią zrobic prostych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

SOA#1 - U mnie działa. 

 

Po wejściu w apkę przekierowanie do sklepu i cyk, zainstalowane. W szczegółach konta już zmieniona subskrypcja samoistnie na 19,99 PLN. Póki co ładuje się szybko i o niebo lepiej chodzi od poprzedniej. Teraz trzeba zobaczyć jak to na kąsoli śmiga. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Rudiok napisał:

SOA#1 - U mnie działa. 

 

Po wejściu w apkę przekierowanie do sklepu i cyk, zainstalowane. W szczegółach konta już zmieniona subskrypcja samoistnie na 19,99 PLN. Póki co ładuje się szybko i o niebo lepiej chodzi od poprzedniej. Teraz trzeba zobaczyć jak to na kąsoli śmiga. 

A mnie 24 zeta pobrało. Why?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ludwes napisał:

 

tak, 19 kwietnia bodajże

To chyba lepiej w domku obejrzeć w 4k z HDR tak jak pan Jezus powiedział 

 

Kuuurla, ani na z LG content store nie da się ściągnąć obecnie apki, pewnie mocno obciążone serwery, ani na Xboxie nie mogę się zalogować poprzez konto cyfrowego Polsatu, tu podejrzewam, że już wina leży po stronie solorza 

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaLeKrSkr napisał:

Na Xboxie u mnie wszystko działa, ale na moim LG też nie mogę apki pobrać. Klikam w HBO GO, przekierowuje mnie do strony z MAX i komunikatem "pobierz aplikację". Po kliknięciu jest komunikat, że wystąpił błąd.

A nie masz po prostu nowej apki do ściągnięcia ze sklepu z apkami na tv? W samsungu trzeba po prostu pobrać nowa, sparować konta i hbo go do kosza.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaLeKrSkr napisał:

Na Xboxie u mnie wszystko działa, ale na moim LG też nie mogę apki pobrać. Klikam w HBO GO, przekierowuje mnie do strony z MAX i komunikatem "pobierz aplikację". Po kliknięciu jest komunikat, że wystąpił błąd.

 

U mnie był raz błąd a potem normalnie pobrało. Ja mam LG CX jakby co.

Znowu na Xboxie nie chciało pobrać :pawel:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bzduras napisał:

w końcu można obejrzeć coś od HBO na konsolecie, więc nie będę wybrzydać i kręcić nosem.

 

Na PS4 było HBO GO, teraz jest HBO Max. W sumie szału nie ma, a szkoda, bo mieli czas żeby coś dodać/poprawić, bo konkurencja wypada lepiej.

 

Filmowo, to najarałem się jak dziki, że będzie dr Who po tym jak zajumali go Netflixowi, a tu porażka - ni ma. Ch*je. W sumie jednak za 20 PLN się opłaca, jest nawet fajny zestawik z komiksów DC, w tym sporo animowanych ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...