Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, krupek said:

Jeszcze w grudniu nie było nawet HBO GO, może po nowym roku coś ruszyło w tej sprawie.

HBO GO nie ma i nie będzie, ale liczyłem, że ogólnoświatowe MAX jest :)

 

EDIT: Patrzę w MS Store na PC i aplikacja jest dostępna, więc pewnie na konsoli również jest lub będzie.

Edytowane przez Czoperrr
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze, że od kilku miesięcy grzecznie czekałem na premierę maxa, zadowalając się pozostałymi vod, i teraz będę miał do nadrobienia kilka mocnych pozycji.

Najnowsze sezony Sukcesji, Curba, R&M, Euforii. Do tego Biały Lotos, Mare z Easttown, Peacemaker. :fsg: A pewnie jeszcze o czymś zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MBeniek napisał:

Najlepsze, że od kilku miesięcy grzecznie czekałem na premierę maxa, zadowalając się pozostałymi vod, i teraz będę miał do nadrobienia kilka mocnych pozycji.

Najnowsze sezony Sukcesji, Curba, R&M, Euforii. Do tego Biały Lotos, Mare z Easttown, Peacemaker. :fsg: A pewnie jeszcze o czymś zapomniałem.

 

The North Water

: - )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Ślepnąc Od Świateł

Nie mam hbo od kilku miesięcy, a nie lat ;) Ślepnąc miał premierę w 2018. Ale fakt, zacny tytuł. 

 

Przy okazji lista produkcji w 4k HDR/Atmos/Vision:

https://hd-report.com/list-of-hbo-max-4k-hdr-atmos-movies-shows/

Mam nadzieję, że do marca będzie jednak trochę dłuższa. 

Odnośnik do komentarza

"HBO Max, platforma streamingowa koncernu WarnerMedia, wystartuje w Polsce już 8 marca 2022 roku. Dotychczasowi użytkownicy HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max.

 

Aby uczcić start HBO Max, została przygotowana oferta specjalna, w ramach której użytkownicy otrzymają na zawsze zniżkę 33% od miesięcznej ceny. Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Oferta jest ważna na HBOMax.com i poprzez wybranych partnerów do dnia 31 marca 2022 roku włącznie. Zniżka 33% obowiązuje przez czas trwania nieprzerwanej subskrypcji i jest naliczana wyłącznie od aktualnie obowiązującej ceny miesięcznej, która z czasem może ulegać zmianom. Cena po rabacie wynosi 19,99 zł (obecna cena regularna to 29,99 zł). Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

 

Po 31 marca 2022 r. dodatkowo wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na rok w cenie jedynie ośmiu miesięcy."

 

https://www.pepper.pl/promocje/hbo-max-promocja-33-dla-nowych-i-obecnych-subskrybentow-497248?utm_source=mappshare&utm_medium=referral&utm_content=497248&utm_campaign=2022-02-01

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...