Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam, że maratonu Sukcesji chyba bym sobie nie urządzał. Serial jest świetny, ale wydaje mi się, że w dużej dawce może trochę przytłaczać, bo to prawie same dialogi. Jeden z niewielu, który podoba mi się właśnie w "porcjowanej" formie. 

 

Po pierwszym odcinku nowego sezonu widać już, że poziom zachowany. Z całego grona tych czarnych charakterów najbardziej kibicuję chyba Tomowi, jako osobie z zewnątrz, która robi wszystko, żeby się wkupić w łaski Logana. Jako duet z kuzyn Gregiem są znakomici. 

 

Spoiler

I po finale trzeciego sezonu wydawało mi się, że Tom może przejąć pierwsze skrzypce w całym zamieszaniu, wystawiając do wiatru całe rodzeństwo, łącznie z żoną. Natomiast początek czwartego wskazuje chyba, że jednak jego relacje z Loganem niewiele się przez to polepszyły (rozmowa face to face na kanapie). 

I ciekawe czy to prawda o monitoringu umieszczonym w każdym pokoju, o którym mówił Gregowi. :D Nie zdziwiłbym się jakby to była ściema, żeby Grega wkręcić i kolejny raz skompromitować przed Loganem.

 

Edytowane przez LeifErikson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oczywiście ogląda się wybornie, Greg & Tom w swoim skrajnym wyrachowaniu są cudownie obrzydliwy, ale odnoszę wrażenie po drugim odcinku, że serial trochę zjada własny ogon, bo 

 

Spoiler

to ciągle przeciąganie liny między dzieciakami i Loganem, z którego Roman się wyłamuje i próbuje lawirowac między nimi, widziałem już ze trzy razy. :D

 

No ale chyba taki urok Sukcesji. :)

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, LeifErikson napisał:

Oczywiście ogląda się wybornie, Greg & Tom w swoim skrajnym wyrachowaniu są cudownie obrzydliwy, ale odnoszę wrażenie po drugim odcinku, że serial trochę zjada własny ogon, bo 

 

  Ukryj zawartość

to ciągle przeciąganie liny między dzieciakami i Loganem, z którego Roman się wyłamuje i próbuje lawirowac między nimi, widziałem już ze trzy razy. :D

 

No ale chyba taki urok Sukcesji. :)

Spoiler

To samo pomyślałem o ostatniej scenie 'oho, znowu wracamy do oklepanych schematów'. Z drugiej jednak strony zabieg wydaje się w sumie prawidłowy, biorąc pod uwagę patologię tej rodziny, no i trochę taki syndrom sztokholmski wjeżdża. 

 

Edytowane przez ginn
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobry odcin, trzeba przyznać. :)

 

Spoiler

Cały czas mi się wydawało w trakcie oglądania, że to jakaś ściema ze śmiercią Logana, zwłaszcza, że zaangażowany w to był naczelny kombinator i manipulator Tom. Trochę nadal tak myślę, ale z drugiej strony to chyba jednak na serio, bo w sumie jeśli Sukcesja ma się na tym sezonie zakończyć, to musiało to nastąpić prędzej czy później. Na pewno fajny zabieg, bo bardzo zaskakujący (widz jest zaskoczony tak samo jak postacie otrzymujące te informacje i zna tak samo mało szczegółów jak bohaterowie). 

 

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Ale nie dziwi was, że nie pokazali wcale Logana? Jedno krótkie ujęcie w trakcie masażu serca, a i tak nie było wiadomo czy to on. Ani jak padł, ani jak go wynosili, ani jak Roman szedł go obejrzeć. Jebie mi to ściemą mimo wszystko. Jak chorował w pierwszym sezonie, to wszystko pokazywali.

Na koniec myślałem, że może im aktor umarł w trakcie kręcenia, ale boję się googlować, bo pewnie spoilery latają.

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MichAelis napisał:
  Ukryj zawartość

Ale nie dziwi was, że nie pokazali wcale Logana? Jedno krótkie ujęcie w trakcie masażu serca, a i tak nie było wiadomo czy to on. Ani jak padł, ani jak go wynosili, ani jak Roman szedł go obejrzeć. Jebie mi to ściemą mimo wszystko. Jak chorował w pierwszym sezonie, to wszystko pokazywali.

Na koniec myślałem, że może im aktor umarł w trakcie kręcenia, ale boję się googlować, bo pewnie spoilery latają.

 

 

Spoiler

Wydaje mi się, że to był bardzo sprytny zamierzony zabieg, żeby widz mógł poczuc trochę ten szok, niedowierzanie, wypieranie tej informacji, tak jak to odbierali wiszący na telefonie bohaterowie. Znacznie słabsze wrażenie by to robiło jak by pokazali Logana upadającego w tej łazience albo właśnie później w trakcie reanimacji, bo widz wiedzialby wiecej od bohaterow. A teraz tak jak oni wlasciwie jedyne co mamy, to informacja przekazana przez Toma telefonicznie. Moim zdaniem to przejaw wybitnego scenariusza z takim ujęciem tematu. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, bartiz napisał:

Dojebali konkretnie w tym ostatnim odcinku Sukcesji 10/10 

 

 

  Ukryj zawartość

Na początku myślałem że to jakiś troll żeby rozjebać to wesele, ale teraz już sam nie wiem czy umarł bo tak jak piszecie wyżej dziwnie to było wszystko pokazane, może jakiś kolejny tajny plan Logana

 

Spoiler

Umarł, twórcy nawet to przyznają w różnych materiałach na temat tego odcinka. Wyglądało to dziwnie, żeby widz czuł taka sama niepewność i mindfuck jak bohaterowie. Super pomyślane.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bartiz napisał:

Sukcesja po 4 odcinku 

 

  Ukryj zawartość

Coś czuję że bracia pięknie wszystko spierdolą po przejęciu firmy xD i końcowa scena mistrzostwo 

 

 

Spoiler

Też tak czuję. Liczę na porcje jakichś obrzydliwych zagrywek Toma i twist w postaci kuzyna Grega zgarniajacego wszystko na sam koniec. :D

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, YETI napisał:

Nowy serial Lindelofa, 4 pierwsze odcinki dostępne, 7.9 na IMDb, trzeba koniecznie sprawdzić.

 

 

jestem po pierwszym odcinku. taki bekowy akcyjniak z elementami gore w stylu monthy pythona, a do tego betty gilpin :thumbsup: jest bardzo ok i chętnie dalej obejrzę.

 

przy okazji finał sezonu perryego masona. jest mega dobrze. mam nadzieję iron man z żoną już pracują nad trzecim sezonem. co mi się podoba że to jest finał sezonu a nie jakiś zasrany cliffhanger byle tylko trzymać wymuszone z dupy napięcie w oczekiwaniu na dalsze losy. mocne 9 ode mnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...