Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładnie takie same odczucia (trzeci sezon Parków here).

Ron jest mistrzem, już wyrósł na jedną z moich ulubionych postaci komediowych. :D Na moje oko konstrukcja tej postaci to taki trochę mix Dwighta i Stanleya. 

 

Natomiast nie oszukujmy się - Parki momentami sprawiają wrażenie serialu półkę-dwie niżej od Biura, jeśli chodzi o scenariusze, dialogi, żarty. Widać, że twórcy Biura mieli jeszcze trochę pomysłów, które chcieli zrealizować, ale z tych najlepszych się wystrzelali w Biurze. Niektóre akcje są tam jak dla mnie słabiutkie w porównaniu z Biurem. Ale niektóre bardzo fajne i serial mi się podoba, żeby nie było, że hejtuję. :) Na pewno obejrzę całość.

Odnośnik do komentarza

Po ostatnich szaleństwach nowego zarządu Warner Bors i wytopach Netflixa wygląda na to, że nowym królem vod będzie disnej+, i dobrze  

 

HBO max[*] tośmy się tym nacieszyli w Polsce 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
17 godzin temu, Banny napisał:

Właśnie skończyłem s3 Barry  - serdecznie polecam, mistrzostwo.

Dla mnie chyba najgorszy sezon, zwłaszcza wątek z Sally męczący. Mimo wszystko, i tak warto obejrzeć, końcówka mocna, zapowiadającą, że następny sezon będzie bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, YETI napisał:

Dla mnie chyba najgorszy sezon, zwłaszcza wątek z Sally męczący. Mimo wszystko, i tak warto obejrzeć, końcówka mocna, zapowiadającą, że następny sezon będzie bardzo ciekawy.

 

Ten trzeci sezon chyba najbardziej mroczny, też mi jakoś szczególnie nie siadł. Początek serialu jest super, bo czasami ciężko aż uwierzyć w realia tego absurdalnego świata i jest mega śmiesznie. Później już układa się to różnie, ale warto obejrzeć, bo wyjątkowy jest ten serial, nie kojarzę niczego innego z tak pokręconym połączeniem humoru i thrillera/sensacji.

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś działająca blokada na oglądanie HBO przez przeglądarkę pod innym adresem IP niż adres domowy? Wczoraj chciałem pokazać mojej mamie jak to działa więc założyłem nowy profil na swoim telefonie i zalogowałem się na stronę z jej laptopa jej profilem. Strona się wyświetlała jednak filmy nie odpalały, bo wyskakiwał błąd. Na tym samym internecie przez wifi na moim telefonie filmy się włączały.

Odnośnik do komentarza

Kończę powoli ostatni sezon Parków i mam mieszane odczucia - oczywiście serial ogólnie rzecz biorąc mi się podoba, o czym świadczy fakt, że łyknąłem całość (7 sezonów) w parę miesięcy, ale ma jak dla mnie słabawe momenty. To co mnie tam najbardziej razi, to właściwie brak historii - w Biurze też jakaś wybitna nie była, ale fabuły Parków nie byłbym w stanie teraz nawet streścić, bo mam wrażenie, że tam się w kółko dzieje to samo, dając pretekst i tło dla żartów. :D Ciągle próbują przegłosować jakieś szalone, idealistyczne pomysły karykaturalnie ambitnej Leslie, ale ktoś/coś staje im na drodze. Postacie są właściwie jednowymiarowe, oparte o jakąś jedną ciągniętą do znudzenia cechę, nie ma w ogóle tych niuansów i "odcieni szarości" z Biura. 

Ogólnie Parki jako bliskiego krewnego Biura warto obejrzeć, jeśli spodobała się komuś konwencja mockumentu, bo niewątpliwie jest śmiesznie, ale już nie tak ambitnie i refleksyjnie jak w Biurze. Co w sumie wcale nie musi być wadą, jeśli chce się po prostu obejrzeć coś śmiesznego do obiadu. :) Ron rządzi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...