Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem sobie wczoraj ten nowy polski serial bring back alice i tak jak ogólny zarys fabuły jest nawet spoko - ot takie scooby doo teen drama, tak aktorstwo to jest jakiś kurwa dramat. Nie jestem jakimś wielkim znawcą kina, ale nawet taki laik jak ja widzi, że aktorzy to mają skillsy jak w trudnych sprawach("najlepszy" jest ten główny alvaro jebaka), a dialogi napisane chyba przez kogoś kto nigdy nie wyszedł z piwnicy i tak właśnie sobie wyobraża interakcje społeczne xd

Odnośnik do komentarza

 

 

Twórca serialu Jonathan Tropper zapowiedział, że w połowie sezonu pojawi się wyjątkowa gwiazda w gościnnej roli. Ma ona oddać hołd Bruce'owi Lee w 50. rocznicę jego śmierci. Ma być to zrobione w wyjątkowy i poruszający sposób. Na ten moment tożsamość tej osoby pozostaje tajemnicą, ale najwyraźniej może być związana z Brucem Lee.

https://naekranie.pl/aktualnosci/wojownik-teaser-3-sezon-kiedy-premiera-1682664868

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

"Joe Pera opowiada" - złoto. Króciutkie, 10-minutowe odcinki czegoś w rodzaju serialowego standupu, w którym wyjątkowo miły, kulturalny i spokojny nauczyciel z gimnazjum opowiada o swoim życiu, codzienności i rozmaitych życiowych tematach. Tak dziwne i relaksujące jak chyba nic co wcześniej oglądałem, polecam sprawdzić nawet z czystej ciekawości.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, YETI napisał:

 

 

Twórca serialu Jonathan Tropper zapowiedział, że w połowie sezonu pojawi się wyjątkowa gwiazda w gościnnej roli. Ma ona oddać hołd Bruce'owi Lee w 50. rocznicę jego śmierci. Ma być to zrobione w wyjątkowy i poruszający sposób. Na ten moment tożsamość tej osoby pozostaje tajemnicą, ale najwyraźniej może być związana z Brucem Lee.

https://naekranie.pl/aktualnosci/wojownik-teaser-3-sezon-kiedy-premiera-1682664868

 

Kurde, z drugiego sezonu mało co pamiętam.

Co do gościńca to powitałbym pana Bolo Yeunga i choć bice już odeszły to samą tylko charyzmą rozłożyłby wszystkich. Ale pewnie raczej zobaczymy córkę Bruce'a.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Patricko napisał:

Ktoś oglądał "Stamtąd"? Nawet ma dobre recki na IMDb.

Ok, zacząłem oglądać. Póki co klimat jest zayebisty. Zobaczymy jak to pociągną.

Podobno bardzo dobra rzecz, dużo ludzi chwali, że trochę tu Twin Peaks, Lost czy Miasteczko Salem.

 

 

Można już oglądać.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek Stamtąd i z jednej strony intryga wciągnęła całkiem solidnie, ale z drugiej, może głupio to zabrzmi w kontekście horroru, trochę za dużo w nim straszenia i brutalności jak dla mnie. :D Jakby w thriller poszli bardziej niż w horror to by mi bardziej siadł i pewnie bym oglądał dalej, ale z drugiej strony jak ktoś lubi takie mocniejsze klimaty to się powinno spodobać.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, YETI napisał:

Można już oglądać.

 

 

 

 

Właśnie obejrzane. Dobry film. Bez wielkich fajerwerków ale po prostu porządnie zrobiony film. Do tego Daisy nawet zaniedbana jest bardzo :wub: z tymi swoimi ciemnymi oczami.

 

Btw pierwszy odcinek Hydraulików Białego Domu jest już dostępny, 53 minuty. Do poduszki wjedzie to jutro ocenię.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Stamtąd - póki co genialnie się to ogląda. Kończę pierwszy sezon i tajemnica miasteczka jest fajnie stworzona. Ciągła rozkmina czy to inny wymiar, urojenia, jakaś wirtualna rzeczywistość, bawię się wybornie. Jest tutaj fundament na naprawdę coś oryginalnego. Boję się tylko, że będą to chcieli ciągnąć przez kilka dobrych sezonów, co może skończyć się dwojako, albo ludzie będą czekać albo się wnerwią i oleją, co skończy się cancelem. Kończy się pierwszy sezon i tak naprawdę akcja stoi w miejscu i pewnie w ostatnim odcinku będzie jakiś cliffhanger. Oby drugi sezon dowiózł konkretnie, bo czuje że od niego mogą zależeć losy dalszych części.



  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

hydraulicy białego domu spoko po pierwszym epie. takie luźne, komediowe, momentami wręcz karykaturalne spojrzenie na tamte czasy, politykę i szemrane akcje na zlecenie nixona. obsada daje radę, klimat i ogólny vibe też. zobaczymy jak będzie dalej ale póki co okejka :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...