Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj skończyłem ostatnie odcinki i pod koniec to już jakby w ogóle zapomnieli, że robią mockument. :D W co najmniej dwóch ostatnich odcinkach (może więcej, ale wcześniej na to nie zwróciłem uwagi, a teraz mi się już nie chce sprawdzać) nie ma w ogóle na przykład tych mockumentalnych przebitek z "wywiadami" do kamery. Nakręcone to jest jak normalny serial, tyle że z kamerą z łapy. No nie mogę pozbyć się wrażenia, że zamykali to już tak totalnie na odwal i na szybko, postarane tak na 30%. ;) Tak więc jako pojedyncze śmiechowe odcinki z absurdalnie odjechanymi akcjami Parki są fajne, ale jako całość - moim zdaniem takie sobie. 

Odnośnik do komentarza

Polecam mini serial Kidding, zwłaszcza jak ktoś lubi Jima Carrey'a w dramatycznych rolach, typu Truman Show. Trafiłem przypadkiem w jakimś artykule o serialach zbliżonych do SFU - Kidding jest podobne o tyle, że też mówi o przemijaniu, traumach i ogólnie jest mocno depresyjne. Mimo że to w jakimś stopniu jednocześnie komedia. :) 

Fajny format, bo tylko 10 odcinków po 25-30 minut, więc bardzo "zwarte" i nieprzeciągnięte. Nie ma według mnie tak mocnego ładunku emocjonalnego jak SFU, ale też daje do myślenia. 

Odnośnik do komentarza

Aha, magia mojego pakietu HBO z Canalem na Playerze. Byłem przekonany, że to jest z oferty HBO (kiedyś było w HBO chyba), a teraz wygląda na to, że jest w ofercie Playera... https://www.filmweb.pl/serial/Kidding-2018-798203

 

Mogliby jakoś połączyć te platformy, bo to już się robi coraz bardziej pomieszane. :D No cóż, to polecam jak wróci do HBO. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze niedawno było za 6 dych, teraz jakaś podwyżka wjechała i chyba 7 dych ściąga z karty. Ale co dziwne jak patrzę na stronę Playera teraz to nie widzę tego kompletu tylko jest osobno Player z C+ i osobno z HBO. Może to jakoś później w formularzach się da połączyć - sam już nie pamiętam, bo mam to od lat. Fajne mega, bo jest dostęp do oferty streamingowej i do kanałów na zywo. I tak, przez apkę Playera to się ogarnia, ale do apki HBO Max też się da z tym zalogować. 

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony można mieć to w pupci ale z drugiej kolejna postać w popkulturze, która zostala skarzona przez nurt lpg+, bo ktos kto dostal władze decyzyjną w korpo jest zwolennikiem tego nurtu i stwierdził ze wszyscy ludzie będą skakali z radości jak orientacja będzie nie taka jaka być powinna, patrząc na przeszłość Velmy. 

 

Chociaż po czarnej Ariel juz nic mnie nie zdziwi. Mi się wydaje ze oni czasem specjalnie robią takie zabiegi by ludzie w ogóle o tym gadali - nawet negatywnie ale zawsze. 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale złoto wykopałem. Staroć, ale wyborny - "Pohamuj entuzjazm" (Curb your enthusiasm), serial komediowy współtwórcy Kronik Seinfelda - Larry'ego Davida.

 

Gość gra tam samego siebie, jest scenarzystą z Los Angeles i serial pokazuje różne jego perypetie. Każdy odcinek ma taką sprytna formułę, że jakieś przypadkowe, pozornie nieistotne wydarzenie, wpływa na jakąś poważną sprawę, rodząc komiczne, najczęściej żenujace sytuacje.

 

To jest właśnie najlepsze w tym serialu - cringe i żenada na poziomie przewyższającym chyba nawet The Office moim zdaniem. Jestem w drugim sezonie i dawno sie tak nie uśmiałem, a momentami od krindżu zęby bolą. Coś pięknego, polecam. :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Drugi sezon Białego Lotosu zaczęli wrzucać co poniedziałek, póki co jest pierwszy odcinek. Na razie trudno mi się oprzeć wrażeniu, że próbują drugi raz zrobić wrażenie ta sama sztuczką, ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Tym razem nie Hawaje, a Sycylia. :)

 

A jeśli ktoś jeszcze nie widział pierwszego sezonu to polecam, wyjątkowo dobra czarna komedia z kryminalną intrygą.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...