Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Przesuną do płatnego DLC. Po to te liczby są tak wywalone w kosmos, a potem narzekaczy zaleją ameby tekstem: "no mogłeś sobie odblokować jak było za darmo". :DNatomiast to co kupiłeś to na 100% zostanie po GP1, podejrzewam że tych co nie kupiłeś już nie kupisz za Wumpa Coins tylko za Polish Zloty.

 

Ja dojechałem ledwo do tej oponki z Golda, a rzeczy nie kupiłem prawie żadnych bo nie gram online, a offline.. eh, szkoda gadać i strzępić języka na tę ustawkę.

Edytowane przez Berion
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Zostały trzy... Niektóre są proste, a niektóre absurdalnie trudne i mam ochotę łamać meble. Póki co męczę się z:

  • Crash Cove - bo wytraca mi SF z jakiegoś powodu
  • Tiny Temple - bo ginie mi USF z jakiegoś powodu + bugi w kolizjach...
  • Server Speedway - ponieważ wskoczenie w to gówno trzy razy z rzędu graniczy z cudem, tak to zepsuli... raz się udało to na samym końcu wjechałem jak idiota pod walec niemal z premedytacją... Te joypady do PS4 są mocniejsze niż przewidywałem. ;}
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Berion napisał:

Server Speedway - ponieważ wskoczenie w to gówno trzy razy z rzędu graniczy z cudem, tak to zepsuli... raz się udało to na samym końcu wjechałem jak idiota pod walec niemal z premedytacją... Te joypady do PS4 są mocniejsze niż przewidywałem. ;}

To próbuj nie wskakiwać np na trzecim okrążeniu jeżeli dwa pierwsze się udały. Da się całkowicie bez skrótu też.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Crash Cove cudem zaliczony, niecałe pół sekundy różnicy... Server Speedway też się udało 3 skoki zrobić i też gnój trzymał się cały czas na ogonie (to co z filmiku to i ja wymyśliłem, ale zawsze mnie wyprzedzał, więc albo trzeba mieć szczęście albo za cienki jestem, zresztą gość wyżej też ledwo co wgrał). Najczęściej udawało się wskoczyć na wprost, zwlekając z R1 do ostatniej chwili i bez pełnego SF, po skosie i/lub na max prędkości nie doskakiwał (może się komuś taka rada przyda). A na PSX za niemal każdym razem się wskakuje... No nie mogę im tego darować. To była jedna z moich ulubionych tras.

 

Ale teraz to już autentycznie nie wiem co zrobić. W tym przeklętym Tiny Temple trzeba na USF przejechać dwa okrążenia, a ja nie mogę tego gówna utrzymać nawet połowę (ile się nawkurzałem z N.Tropy tam...). Albo o coś zawadzę, albo nagle zniknie nie wiadomo czemu, albo w niewidzialną ścianę przywalę na wyskoku i wyhamuje mnie do zera... Mój najlepszy czas to 1:58, a Oxide 1:47 z kawałkiem! I to ostatni wyścig na dodatek.

 

Strasznie mnie to sfrustrowało, już nie pamiętam kiedy mnie jakaś gra tak wkurzyła. Co za podły chuj to zatwierdził? Dlaczego to jest tak absurdalnie wyżyłowane? Satysfakcja z tej gry spada z każdym dniem. Nie dość, że system pod online ustawiony, którego nienawidzę to nawet w singlu jak człowiek nie można wszystkiego zrobić. A tak czekałem na ten remake, tak się cieszyłem że ładna grafika, że same najwyższe oceny w recenzjach, że nie dość że odmalowali zabytek to jeszcze dodali i postacie, i trasy, i skórki i gówna różne duperele... :(

Edytowane przez Berion
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@zdrowywariat Jeśli przyjmiemy za 100% tej gry: relikty na platynę, hard i Oxide w time trialu to tak... tej jednej jedynej owrzodziałej trasy w TT mi brakuje. I raczej tego nie zrobię. Cały wieczór to tłukłem i zszedłem maksymalnie do 1:51. Nie rozumiem dlaczego nagle wytracam USF, jadę w zasadzie identycznie... a jak zdarza mi się podtrzymać dwa okrążenia (dwa razy mi się tak udało i myślałem, że to wystarczy aby tę k*ę wyprzedzić...). Co za rozczarowanie... Gościa, który to skryptował bym zmielił w shredderze, spalił, wrzucił do dołu z wapnem i na to napluł. Gardzę ścierwem. No, czy tam liczba mnoga bo jedna osoba tym się nie zajmuje, wiadomo. QA-owców też bym rozstrzelał, że nie zgłaszali lub nie domagali się zmian. ;) Już dawno mi nie było tak po ludzku przykro... Jak kiedyś złamią PS4 albo wypłynie klucz eksportowy do PFS to ja sobie sam odblokuję hex edytorem, wszystko, bez łaski k*y z Activision! Ja jestem cierpliwy.

 

@Farmer Rzadko się denerwuję. Wbrew pozorom to ja mam się raczej z nimi. Stale hołota drze mordy na podwórzu, ich małe bydlęta na smyczy srają w windzie, a w lato bywa że kakofonia z tutejszych libacji podludzi, zakłóca spokój o 4 rano. Jak czasem usłyszą kilka 'urw' i 'wujów' to raczej się niezgorszą.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Berion napisał:

Cały wieczór to tłukłem i zszedłem maksymalnie do 1:51. Nie rozumiem dlaczego nagle wytracam USF, jadę w zasadzie identycznie... a jak zdarza mi się podtrzymać dwa okrążenia (dwa razy mi się tak udało i myślałem, że to wystarczy aby tę k*ę wyprzedzić...). Co za rozczarowanie...

Jeżeli musisz go gonić to wiedz, że robisz coś źle.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze okrążenie robię bez "niebieskiego turbo" (bo się nie da (?)), na drugim i trzecim czasem się udaje, ale on nadal jest przede mną. Myślałem, że trzeba wbić na ten skrót po lewej, ale to nawet nie wiem czy jest możliwe. W każdym razie jadę tak na Jutubach gdzie zajrzałem z desperacji. A i tak lipa. Ja nie wiem, może oni coś zepsuli w patchu? To mi się w głowie nie mieści jak można to przejechać szybciej. Rzecz jasna jadę postacią z max prędkości bo pozostałymi dwiema klasami to już w ogóle porażka totalna.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

No to juz kwestia co kto woli. Ja uwielbiam wlasnie takie rundy gdzie caly wyscig lecimy na dopalce. Jak coco park itp.

Nienawidze wlasnie takich jak sewers speedway albo depths gdzie oprocz skilla musisz miec szczesxie zeby cie jakas beczka nie rozjechala czy wiatrak po lbie nie przeciagnal

Odnośnik do komentarza

@Square To Twój film? To ja właśnie robię tak samo z tą różnicą, że masz większą precyzję, nie trzymam się tak też ścian i wybieram prawą ścieżkę. Co ciekawe... przełączyłem się na pingwina i zrobiłem od razu, wróciłem na Cruncha i te same problemy co poprzednio. Dzięki za fatygę.

 

Uff! No, to teraz jeszcze tylko Twilight zrobić bo tak głupio bez gwiazdek w tym menu wygląda ;p Najważniejsze, że w zasadzie cały singiel już jest.

tropekjpg_qsenaxq.jpg

 

@kanabis To właśnie zależy od skilla, a nie szczęścia. Np. walec widać z daleka i musisz szybko zdecydować jak przejechać względem czasu przetoku i Twojej prędkości. Gorzej z ostatnimi dwoma wiatrakami, które są schowane za zakrętem i tam się w istocie, wjeżdża trochę w ciemno. Tyle że na tej trasie Oxide robi błędy i można nawet zepsuć sobie turbo dwa razy w całej tubie, a w kanałach czy tej świątyni pruje jak w Wipeout.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...