Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.07.2019 o 18:12, Square napisał:

Z tego co czytałem kiedyś, to tak. Akurat Crash Cove jest jedną z trudniejszych map na hard, więc nie poddawaj się tak łatwo.

Dzięki za zachętę do ogrania na Hard bo właśnie skończyłem :D. Na hardzie walki z bossami wydawały się łatwiejsze Oxide poszedł za 3 razem a na medium meczylem się strasznie. Powalczę jeszcze z czasówkami.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, giger_andrus napisał:

Za co się lepiej zabrać najpierw, czasówki czy hard ?

Ja zrobilem najpierw tt ntropy potem zabralem sie za hard , po ukonczeniu hard za tt oxidea. Polecam ntropy jest dosc prosty ale troszke wyrobi skilla ktory przyda sie do harda. A przejscie hard przyda sie do oxidea. 

 

Moim zdaniem tez kolejnosc ntropy -> hard -> oxidee jest tez taka sama jesli chodzi o poziom trudnosci. 

Edytowane przez kanabis
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ile zebraliście Nitro przez weekend? Ja ma w tej chwili ponad 25k i jedno wyzwanie Weekly (25 flag - wpadnie samo) do zrobienia plus dwa z Pro (z 8 na 1 miejsce i Limit Battle bez hita - tu już masa szczęścia będzie potrzebna). Taki wynik dawał mi ok 600 miejsce z ponad 311k graczy, więc o 5% nie trzeba się martwić.

 

Co do skrótu w Sewer Speedway to rzeczywiście został naprawiony, więc jak ktoś jeszcze nie robił czasu Oxide'a to będzie miał sporo łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Nie no jak od strzala. Nie mam wzorkow na karta i i skorek postaci podnoszacych bonus. Trzeba je kupic w pit shopie. W weekend nie gram wiec nie mam mnoznika to i nie jest tak kolorowo z pinionszkami. 

Ogolnie to tez troche nie jarze trofika za wszystkie postacie. Nie odblokowalem cruncha i jeszcze jednego typka a trofik wpadl. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kanabis napisał:

Nie no jak od strzala. Nie mam wzorkow na karta i i skorek postaci podnoszacych bonus. Trzeba je kupic w pit shopie.

Akurat w tym GP przedmioty z podstawki dają bonusy, więc na start masz 35%, wystarczy kupić jeden skin za 2,5k aby mieć pełne 50. Mogłeś się przygotować i odłożyć trochę golda przed startem GP :P

 

15 minut temu, kanabis napisał:

Ogolnie to tez troche nie jarze trofika za wszystkie postacie. Nie odblokowalem cruncha i jeszcze jednego typka a trofik wpadl. 

Przeczytaj uważnie opis trofeum, bo ono dotyczy postaci z CTR.

 

2 minuty temu, Shen napisał:

Ja gram bez spiny, bede w 5% to spoko, jak nie to tez dobrze.

No własnie ja też. Staram się jedynie dobierać w odpowiedniej kolejności rzeczy, a tak to śmigam N.Tropy w stroju jaskiniowca za kierownicą Championa.

Tak btw to wrzuciło nas dzisiaj razem do gry :)

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Square napisał:

Akurat w tym GP przedmioty z podstawki dają bonusy, więc na start masz 35%, wystarczy kupić jeden skin za 2,5k aby mieć pełne 50. Mogłeś się przygotować i odłożyć trochę golda przed startem GP :P

 

 

Nie wiedzialem ze bedzie kolejne. No i wydawalem zeby wbic trofik za postacie. Poza tym nie mialem jakos motywacji do grania w ctr bez gp. Trzeba przyznac ze te gp dodaje zywotnosci gry niesamowicie. U mnie w robocie dzien wyglada wlasnie tak ze wlaczam ctr, zalateiam quick,daily i gram online az dzienny mnoznik sie skonczy i cyk wylaczam. Taki rytual dnia :D

 

A z tymi postaciami masz racje.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kanabis napisał:

Juz drugi raz mam problem z daily chalenge Relic Hoarder.

Complete successfuly a Relic Race in Tiny temple.

 

Przechodze , zaliczam na platinum na hard , zbieram wszystkie skrzynki i mi nie zalicza wtf?


Dołączam do pytania bo miałem dziś to samo.
Z innej beczki, orientuje się ktoś ile nitro wystarczyło na 5% w ostatnim sezonie ?

Odnośnik do komentarza

To fakt - na ten moment chyba 500 k. nie ma graczy nawet. Ja mam 25k nitro (gram tylko single) po 7 dniach grania i jestem w top 10k wiec znowu wpadnie (tzn. już jest i tak :pawel:sama skórka mało interesuje, jakby jeszcze był kolejny wozek to można byłoby się spinac). Ciekawe co będzie w następnym sezonie - to już ten ze Spyro miał by, tak?

Odnośnik do komentarza

No sam skin dla Championa to trochę słaba nagroda, chociaż wygląda spoko. Ciekawe czy jak ktoś nie brał udziału w poprzednim sezonie, albo się nie załapał na autko, to jak teraz osiągnie te 5% to czy je dostanie z automatu :D

Następny sezon ma być ze Spyro, a co dalej to chyba nie wiadomo. Ja wczoraj miałem 33k Nitro i ok 1000 miejsce na chyba 320k graczy.. Z Pro dalej mi brakuje dwóch wyzwań. Dzisiaj pewnie wskoczę na 35k punktów.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

To fakt - na ten moment chyba 500 k. nie ma graczy nawet. Ja mam 25k nitro (gram tylko single) po 7 dniach grania i jestem w top 10k wiec znowu wpadnie (tzn. już jest i tak :pawel:sama skórka mało interesuje, jakby jeszcze był kolejny wozek to można byłoby się spinac). Ciekawe co będzie w następnym sezonie - to już ten ze Spyro miał by, tak?

16k nitro a robilem chyba wszystkie daily

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...