Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Square napisał:

Też tak mam, ale dzisiaj po prostu ty miałeś większego pecha. Jak jechaliśmy na Android Alley to dwa razy dostałem maskę będąc na pierwszym miejscu. Trzecie okrążenie trwało o 30 sekund dłużej od drugiego, gdzie miałem spokój.

Kilka dziwnych akcji z dzisiaj w filmiku poniżej.

 

 

Haha w 1:28 chyba ten motyw o ktorym wspominalem. Dobre to bylo ze dwa razy czas , 3 te medaliony lecace xd

 

Raz jak gralem z takim jednym typkiem co ogarnial zauwazylem ze mial oryginalna taktyke. Po starcie specjalnie jechal 8 lekko z tylu do pierwszych skrzynek wtedy trafial maske albo co lepsze czas i jak juz po 3 lapach doscignal mnie wlaczal czas i czlowiek bezradny. 

 

Ciekawa strategia. Ale z moim szczesciem ostatnio jadac na poczatku 8 trafilbym tnt :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim!

Po dłuższej, bo ponad 7-8 letniej, przerwie wróciłem do bycia konsolowcem - na początku tego roku sprawiłem sobie PS4 Pro, ale jeszcze żaden tytuł mnie tak nie wciągnął jak CTR od dnia premiery :D Przypomniałem sobie dziesiątki godzin spędzone nad oryginałem i jak marzyło mi się wtedy zobaczyć taki remake z pełnym online'm i odświeżoną grafiką.. a chłopaki z Beenox dodali jeszcze coś od siebie. Wielki szacun! :thumbsup:

 

O ile jeszcze na początku gra stawiała względny opór, tak po jej przejściu na 101% i ogarnięciu Time Trials'ów poziom hard nie jest taki ciężki, jak myślałem. Połowa za mną a zaciąłem się tylko na godzinkę na.. Crash cove ;P Zobaczymy czy Oxide będzie wyzwaniem :) Jak nie, to marsz po platynkę zakończę jeszcze w sierpniu.

 

W całej euforii związanej z tym pięknym rimejkiem zacząłem nagrywać swoje czasówki :D Macie jakieś swoje wyczesane wyniki, ktoś zszedł poniżej pierwszej setki na świecie na jakiejś planszy? :> U mnie okolice #500 miejsca na Barin ruins. Mogliby coś zrobić z cheaterami korzystającymi z exploita na linii mety..

 

 

PS. @Square niezłe zawody wczoraj! ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Platynka zrobiona :platinum: :headbanger:

file.html

 

Wrzuciłem też dwa nowe TT na jutuba:

 

 

O ile Hyper Spaceway da się jeszcze lepiej przejechać(chociaż #874 miejsce też nie jest najgorsze :D), tak trochę się zdziwiłem z Roo's tubes, bo ciężko mi było sobie wyobrazić urwanie mi więcej niż 1 sekundy, a najlepsze wyniki są o ~15s lepsze. Oczywiście nie ma tam żadnego tajemnego skrótu, poza jednym małym, niewinnym exploitem..

 

 

No i po cholerę ja śrubuję te moje rekordy, jak na prawie każdej planszy da się lapa zaliczać w 2 sekundy wylatując z planszy na linii mety, albo takie kwiatki :ninja:

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...