Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się ta gra znudziła. Hajp opadł. Nie załapałem się na pierwszy sezon, na te bonusy i w ogóle jakoś tak odechciało mi się codziennie włączać konsole by jakiś tam pasek nabić. Takie rzeczy, to ja mogę nabijać na telefonie w gierkach f2p. Gdzieś zgubił się ten cały fun, a pojawiło się kolekcjonowanie śmieci i zmuszanie się do grania :/ jeszcze czytam, że jakieś bzdety za kasę dodali,

2f1a1012114_.jpg

Odnośnik do komentarza

Grzybi, ale nikt Ci nie każe tego robić przecież. Wszystko wpada samo po prostu grając, nic nie trzeba robić na siłę. Jak chcesz to możesz odpalać CTRa codziennie, ale nie jest to wymagane do odblokowania rzeczy.

Gra jest z gatunku easy to learn, hard to master i tu jak wszędzie może się wkraść bezradność jak np przegrywamy dodatkowo przez pechowe RNG.

 

27 minut temu, grzybiarz napisał:

jeszcze czytam, że jakieś bzdety za kasę dodali,

To może sprawdź jeszcze raz :) Jedyne co dodali to możliwość kupna Wumpa Coins. 11k monet kosztuje 42 PLN, a tyle to się zdobywa grając dwie godziny w weekend, albo cztery w tygodniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Mi się ta gra znudziła. Hajp opadł. Nie załapałem się na pierwszy sezon, na te bonusy i w ogóle jakoś tak odechciało mi się codziennie włączać konsole by jakiś tam pasek nabić. Takie rzeczy, to ja mogę nabijać na telefonie w gierkach f2p. Gdzieś zgubił się ten cały fun, a pojawiło się kolekcjonowanie śmieci i zmuszanie się do grania :/ jeszcze czytam, że jakieś bzdety za kasę dodali,

2f1a1012114_.jpg

W pierwszym gp nie grałem tydzien, bo sie zmeczylem a i tak odblokowalem wszystko. Gre i tak kupilem glownie do kanapowego multi.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ładnie niektórzy przesadzają.

 

Chcielismy wszyscy remake CTR? Dostaliśmy. Do tego trasy z kontynuacji. Do tego kustomizacje postaci i kartow. Do tego Online. Do tego od lipca sezony z darmowymi nagrodami - wystarczy pograc 40 minut dziennie przez 3/4 okresu żeby dostać wszystkie dodatkowe (pipi)y. A tu czytam i grzybiarz pisze do stracie funu z gry i pogoń za śmieciami. No kurde NIE DOGODZISZ.

  • Plusik 5
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

raczej te sezony będą się powtarzac - dadza za miesiąc sezon spyro, a potem pewnie od nowa będą leciec bo nie chce mi się tez troche wierzyc w nowy content co miesiąc.

no i w zakładkach z pojazdami, nalepami itp. na itemki z poprzedniego sezonu jak się najedzie to jest info ze niedługo będą znowu do zdobycia.

Odnośnik do komentarza

Podsumujmy:

  • ustawiono system odblokowywania śmietków pod online
  • ustawiono wyśrubowane limity by przekierować niecierpliwych do e-sklepu
  • nadcieprliwych przeciągają po uciążliwych codziennych rajdach by duperel na koniec miecha wpadł

I co twierdzą ludzie? Skandal? Kpina? Nie, oni krzyczą: wincyj! Wincyj! Jak fajnie że gra "zachęca" do grania.

Autentycznie mi was żal...

 

@grzybiarz GP zapowiedziano cztery. Potem pewnie wrócą od początku i/lub przesuną je do DLC za równie absurdalne ilości złotówek co doładowanie petroszekli. Byznes! W końcu to Activision...

Edytowane przez Berion
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Berion napisał:

ustawiono system odblokowywania śmietków pod online

I całe szczęście, bo jakby było pod singla to każdy by se dał spokój z grą po weekendzie, bo po zrobieniu czasówek nie ma co robić. Coś ty się Berion tak czepił tego online, co ci zrobiła taka forma rozrywki, która z powodzeniem zastąpiła granie na kanapie? I to nie ostatnio, tylko prawie 15 lat temu.

2 godziny temu, Berion napisał:

ustawiono wyśrubowane limity by przekierować niecierpliwych do e-sklepu

Ten niecierpliwy to chyba tylko Ty jesteś, bo od początku płaczesz, że trzeba grać aby odblokować rzeczy, które deweloper dodał za darmo do remake'u gry sprzed 20 lat.

Nie wiem, chciałbyś aby od razu wszystko było odblokowane czy co?

Odnośnik do komentarza

@Square Nie ma nic za darmo. Tutaj tak ustawili monetyzację jak napisałem w poprzednim poście.

 

Online mi? Samo granie po sieci nic, co więcej, to miło że ktoś kto lubi grać z kimś innym na kanapie ma także możliwość zagrać z kimś po drugiej stronie planety i odwrotnie. Nie miło jednak kiedy deweloper ma w dupie gracza offline i nie miło kiedy perfidnie wspawał mikropłatności. Tego gnidom nie mogę darować. Możesz powiedzieć: ok, ale nie trzeba mieć wykupionej subskrypcji by zdobywać i odblokowywać śmietki, a z tym pseudo-offline da się żyć. I to jest prawda, tylko co z subiektywną, rozsądną jednostką czasu, jaką trzeba na to poświęcić? Wg. moich obliczeń, musiałbym zmarnować ponad 200 godzin by zebrać taką ilość punktów, która zapewniła by mi wszystkie stroje, pojazdy, kółka, farby i znaczki. Obecnie mam 1/3, wszystko co się da offline zrobione plus kilkanaście rzeczy z "semi-offline". I co? Mam jeździć bez celu tylko po to by klepać punkty? Dlatego przez ten gwałt na balansie odłożyłem już na półkę.

 

Czysty absurd, i jeszcze znajdują się obrońcy stałego trzymania na smyczy by codziennie wbić jakieś kolorowe punkciki. Przygnębiające. Polecam taki jeden odcinek z murzynem i szkłem w pierwszym sezonie Black Mirror, to po drodze z tą bolączką CTR:NF.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Berion napisał:

Wg. moich obliczeń, musiałbym zmarnować ponad 200 godzin

Zmarnować, czyli gra ci się nie podoba, a tylko musisz mieć odblokowane stroje? Jeżeli granie nie sprawia ci frajdy to po prostu lepiej odłożyć taki tytuł niż się niepotrzebnie wkurzać.

Gra jest nastawiona na multi, bo to jej główna zaleta, tak było na PSX i tak jest teraz.. Singla można przejść w kilka godzin aby odblokować postacie, ale to multi gra pierwsze skrzypce.

Odnośnik do komentarza

@Shen Dlatego, że wygrywałem wyścigi wszystkimi postaciami (każda musi mieć 25 wygranych by odblokować wszystkie skóry). Siłą rzeczy wpadało Nitro, więc także starałem się jeździć syfem bo procenty. Obecnie mam już wszystko zaliczone i nie ma sensu dalej jeździć, obecny GP kończę na ~25K.

 

@Square Podoba, ale z bagażem rozczarowania. Na PSX odblokowywało się offline, wszystko i szybko. Reszta to kanapowy multiplayer. Tutaj jest tego tyle (przy tak głupich cenach), że odblokować się nie da bez marnowania czasu online (początkowo chciałem nawet spróbować, ale wychodzi tego za dużo by miało dla mnie sens). CTR:NF to nie jest "remake CTR i reszta" tylko całość, więc i tak należy ją traktować - a zdaje mi się, że wy to właśnie rozdzielacie. Jako produkt... nie do skompletowania. Zdaje się, że jestem tutaj jedyny, któremu w ogóle na tym zależy, więc raczej się nie dogadamy.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Ktoś coś kiedyś wspominał, że jak kupisz coś innego to w końcu się pojawi. Ja go kupiłem pierwszego dnia, więc nie w sumie cały czas mam puste. Z GP zostały mi trzy koła do kupienia i będzie wszystko, potem brakujące rzeczy z podstawki i zbieranie monet na kolejne GP.

Dzisiaj też przekroczyłem 42k Nitro, jakoś szybciej niż w pierwszym GP.

Odnośnik do komentarza

A macie tak ze uwazacie ze macie najwiekszego pecha na tej planecie? No kur.wa nawet jak dzis ze Square gralem. Jade drugi. Je.b gosc mnie trafil. Probujesz nadgonic akurat jak skaczesz przez orzepasc dostajesz tym je,banym niebieskim gow.nem. Wpadasz w przepasc. I tak zawsze. Dostaje w piz,de akurat przy skoku. A jeden moment byl jak z tylu puscili combo x3 te niebieskie gow.no to chyba z 30 sekund w miejscu stalem. No poje,bane. 

Jedziesz pierwszy to tez dostaniesz w du.pe a potem jak juz w to cholote wpadniesz to nie ma co zbierac. Moje najczestsze miejsce to 2 teraz. 

Schemat wyglada zawsze tak samo. Na lobby trafia sie przewaznie 2 max 3 osoby co ogarniaja dobrze. Dobrze wystartuje, jestem pierwszy to dostane w piz.de od ogarniajacego goscia ktory jest za mna. Ten mnie bierze. Ja zostaje oklepany w peletonie a potem jak tych ciolkow z peletonu przescigne to nie ma szans dogonic tego pierwszego bo zwyczajnie on moze jechac juz jak w time trialu a drugiemu sie trafiaja je,bane fiolki albo tnt wiec mu krzywdy sie nie zrobi. Ehh zycie gokarciarza nie nalezy do latwych i przyjemnych

Edytowane przez kanabis
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Też tak mam, ale dzisiaj po prostu ty miałeś większego pecha. Jak jechaliśmy na Android Alley to dwa razy dostałem maskę będąc na pierwszym miejscu. Trzecie okrążenie trwało o 30 sekund dłużej od drugiego, gdzie miałem spokój.

Kilka dziwnych akcji z dzisiaj w filmiku poniżej.

 

 

Odnośnik do komentarza

No online jest fatalnie zbalansowany, pierwsza kilkanascie sekund z reguly decyduje o wyniku. Ludzie czesto wychodza z gier w trakcie pierwszego okrazenia, bo nie ma zadnej mechaniki powrotu do gry.

 

Dla mnie w sumie nie ma to wiekszego znaczenia, bo monety i tak dostaje sie bez wzgledu na miejsce, ale widac ze slabszych graczy juz praktycznie mozna ze swieca szukac w online.

 

Moim zdaniem powinni pozmieniac niektore powerupy. Np zegarek powinien dzialac proporcjonalnie do pozycji ktore trafia, a niebieska kula powinna dostac boosta do predkosci bo czesto jest tak, ze nawet nie jest w stanie dogonic goscia na pierwszej pozycji. Sposob przyznawania powerupow ze wzgledu na pozycje tez wymaga przejrzenia.

 

No i nic tak nie irytuje jak spawnujace sie z doopy butelki przed nami. Ale to jest nie do ogarnieca bez dedykowanych serwerow. Zawsze trafi sie jakis wifi user.

 

No i na tych bardzo krotkich mapach typu crash cove mogloby byc wiecej okrazen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...