Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Grand prix wymaksowany. Mogę skupić się na próbach pokonania oxide station. Czytałem w sieci, ze postaci różnią się między sobą - chodzi o te same klasy. Czy to prawda?

 
 
Niby tak, ale cholera to wie. Niby Penta ma największego speeda ale jest bardziej sterowniejszy od grubasów (Dingodile, Tiny Tiger) więc nie wiem do konca jak to z tymi statami jest.
Edytowane przez Popi
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2019 o 16:08, Square napisał:

Jak uwielbiam się ścigać w CTR, nawet jak dostaje się pod dupie przez pechowe/skopane RNG, tak takie błędy mocno wkurzają. Na szczęście zdarzyło mi się pierwszy raz (chyba), ale Beenox powinno to ogarnąć.

 

 

obejrzałem całe, co tu jest nie tak?

---

a dobra, widzę, że nagle jesteś 7., oki, do kasacji post.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sie wzialem za te co mi zostaly tt do platyny. Tiny arena. Za pierwszym razem. Hot air skyway. Za pierwszym razem. Chlop w szoku. No ale potem dragon mines i z poltorej godziny je,bania. Nie wiem czy tam sie korzysta z tego skrotu za wagonem czy nie ale ja nie skorzystalem bo to chyba chu.. nie skrot. Juz chcialem do was pisac o protipy az sie udalo. 

 

O 0,01sek :yao:

Zostalo sewers speedway i Oxide station. Az mi sie nie chce za to brac

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry koledzy I koleżanki , wielbiciele Crasha  :P

 

specjalnie dla ten gry zakupiłem ps4,by wrócić do lat młodości pokonując trasy Dingo canyon czy roo tubes :)

 

jednak przy trwającym grand prix mam problem. Żaden z moich znajomych nie gra w nitro fueled I nie mam jak wykonać zadań wspólnej gry/wyścigu z znajomymi  :/ czy znajdzie się ktoś tak miły I pomocny I pomoże mi z tymi zadaniami? Oczywiscie też mogę pomóc w ramach podziekowania  :)

Odnośnik do komentarza

CTR ma to do siebie, że najpierw jakiegoś tracka się "nienawidzi", ale po ogarnięciu go zaczynamy go "uwielbiać" :D Miałem tak właśnie z Tiny temple, Dragon mines czy Hyper spaceway :) 

 

Wbiłem w weekend te 42k nitro i raczej na luzie wystarczy mi to do pierwszych 5%, ale nie mam już przez to parcia do gry online. Zostały mi tylko TT a urwanie ~2.5s do rekordu świata z Roo's tubes może być jednak nieco trudniejsze, niż myślałem i zapał do gry ostygł. Prawy kciuk nadal lekko odrętwiały, odpoczynek do weekendu i spróbuję wykręcić jakiś kosmos ^^

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Dingodile napisał:

Dzień dobry koledzy I koleżanki , wielbiciele Crasha  :P

 

specjalnie dla ten gry zakupiłem ps4,by wrócić do lat młodości pokonując trasy Dingo canyon czy roo tubes :)

 

jednak przy trwającym grand prix mam problem. Żaden z moich znajomych nie gra w nitro fueled I nie mam jak wykonać zadań wspólnej gry/wyścigu z znajomymi  :/ czy znajdzie się ktoś tak miły I pomocny I pomoże mi z tymi zadaniami? Oczywiscie też mogę pomóc w ramach podziekowania  :)

Znajdzie się ktoś do pomocy?

Odnośnik do komentarza

Fajny ten CTR-NF, taki nie-za-dopracowany... duplikacje, zepsute skrypty zliczające (choćby te timetrialowe, które odnotowują szafir i złoto, ale już platyna be), 999/999, KARTNAME_*, POWEUPNAME_*, TRACKNAME_*... Od razu widać, że QA włożyli sporo pracy w ten tytuł.

 

ctr-nf999_qsspnsq.jpg

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

To nie jest drobna wada bo ją po pierwsze widać, więc z miejsca kwalifikuje się do kategorii B, po drugie bardzo łatwa do odnotowania i poprawy. Najwyraźniej kładą na to laskę w Beenox. Pracowałem swego czasu jako kjułejowiec, więc wiem jak to wygląda. Mam wrażliwość na wszelkie fuszerki mniejsze i większe, ale po reakcji widzę, że to opłacalne, skoro tak bagatelizowane. Gra AAA za 150zł z place holderami, litości...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

A dlaczego miałbym nie grać? Przecież to jest całkiem w porządku gra. Posiada kilka poważnych wad, sporo bug-ów, ale ostatecznie to ciekawsze niż CTR na PSX (początkowo zmiany mnie strasznie frustrowały, ale już ostygłem i mam z 80 godzin na liczniku). Raz, że grafika, a dwa że tutaj jest znacząco lepsza SI i trudniejszy Hard (po opanowaniu nowej fizyki można stwierdzić, że nawet brakuje Ultra Hard ;p). Wolałbym port idealny z PSX pod względem fizyki, bez systemu monetarnego ustawionego na online i mikro-transakcje, ale cóż poradzić...

 

Widzę że m.in Ty nadal nie rozumiesz, że piętnowanie wad i błędów nie dyskwalifikuje gry z rankingu: "warto zagrać" lub "warto grać". Ja po prostu wymieniam buraki, które inni przemilczają lub nie zauważają. Powinniście za to poświęcenie być mi nawet wdzięczni. :D

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...