Skocz do zawartości

PSX Extreme 259


Oceń okładkę PSX Extreme 259  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 259

    • 1
      0
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      0
    • 7
      3
    • 8
      9
    • 9
      4
    • 10
      10


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kicaj napisał:

Nie bo jeszcze cofne sie w rozwoju by gustowac jak niektorzy w typie komiksu do lat 15. Wole nie rezykowac mate.

To sie kupy nie trzyma. Hyde park ma czczionke wielkosci czytaj pod mikroskopem. Tyle fajny gier dostaje czasem 1/2 strony bo miejsca nie ma.

A tu (pipi)a 8 stron na temat niezwiazany z grami, do tego target max 15 lat

No i dokładnie masz rację. Ja też nie wiem po co kolejny zapychacz o telewizorach, skoro ja dopiero kupiłem telewizor to po co mi kolejny? Zamiast marnować strony na tekst o telewizorach mogli zrecenzować jakąś fajną GIERKĘ.

Kto kupuje co roku nowy telewizor... Ile bym dał za powrót Butchera i teksty o TLoU i Star Warsach.

Odnośnik do komentarza

Ja zamierzam zmieniac po przemierze next gen. Ale to sie wiaze z grami, nie kwestionuje oczywiscie. Podobnie jak dzialow o grach, które mnie osobiscie nie interesuja. Bo nie jestem pepkiem swiata, inni moga te dzialy lubic. Ale sa o grach, w pismie o grach

 

Starczy, ze ppe wyglada sorry, ale jak łajno. Nie sprowadzaj zesz tego tutaj naczelny psujo. 

 

Eot

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Kicaj napisał:

Wytłymacze ci prosto, skup sie na maxa jednak. Gry maja mechanike a ta moze dawac radość. Dziecku czy dorosłemu. Fabuła marveli czy innego tałtajstwa to max do 15 lat. W przeciwnym wtpadku lekkie uposledzenie. Nie neguje komiksu jako medium oczywiscie. 

 

Ale chu..j z tym, co to kur.wa robi w pismie o grach? Nie znam np Tokugawy, ale do licha, mog ci stary co mies 12 zl przelewac gdy przestaniesz zebrac o strony o komiksach. Za podarowane 10 zl kupisz sobie pismo o komilsach, bedziesz miec 100 stron o komiksach, no ja pierdziele co za kamuki z niektorych

 

Dlatego za ch pana nie chce przy Rogerze wiecrej stron, nawet za 50 gr wiecej. Na co, zeby wiecej dziadostwa wsadzil?

I kij z tego, ze pisze swietne retro teksty Pan Zochowski. Jednak duzo bym dal za powrot Butchera czy Sciery, niestety

Po pierwsze primo w Polsce od czternastu lat nie ma żadnego pisma o komiksach. Po drugie primo ZM póki jestem dobry. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale trochę zrozumienia dla altera. Gościowi nie podobają się faceci w lateksowych kostiumach, a tu pojawił się tekst o nich i to aż na osiem stron. No ja też nie byłbym zadowolony (i w sumie nie jestem:), bo też mnie nie jarają te marvelowskie komiksy, czy filmy. Ostatni film jaki obejrzałem to Spiderman - część pierwsza, ale to gdzieś w szkole średniej.
Tyle że drogi alterze, niestety, ale komiksy z superbohaterami, mają dużo wspólnego z grami. To nie był ośmiostronicowy o przygodach wujka Sknerusa (a czytam właśnie Życie i czasy Sknerusa Mc Kwacza Dona Rosy - polecam:), czy Tytusa, Romka i Atomka (tego nie polecam po latach ruszać). Gier z superbohaterami wychodzi całe mnóstwo, jeszcze od czasów Atari 2600:


Chyba co pół roku wychodzi średnio tytuł z superbohaterami, a nawet wyszedł Marvel Pinball.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Kicaj napisał:

Widac jak popularny to jest temat :D

 

zm 

No jest, jest. Jeszcze kilka lat temu kupowało się co było w księgarni. Dziś w Polsce jest tyle albumów, że ciężko je ogarnąć nie mówiąc już o kupowaniu wszystkiego. 

Duża w tym zasługa popularności filmów Marvel Studios. 

Odnośnik do komentarza

Piszesz, ze nie zadnego pisma o komiksach, no to chyba tak średnio. 

 

Rany ale oprzytomnijcie ludzie. To tak jakbys sobie kupil Playboya a tam naczelny dał ci wstawke na 8 stron o grach. Po co? 

Nie bulwersujcie sie, ja mowie serio. Chyba kazdego tutaj stac by sobie za 15 zł kupic drugie pismo (jak nie ma o komiksach po pl to na bank jest po ang), wypełnione po brzegi interesujaca zawartoscia. I na bank np te wstawki o komiksach beda napisane lepiej bo napisza je "profesjonalisci". Tak samo jak teksty o grach beda w PE lepsze dla graczy niz te recenzje w innych, nieteamatycznych pismach. 

 

Dla mnie te wstawki o dupiecmaryny sa strasznie w(pipi)iajace. I strasznie Rogera za to znielubiłem. Wniosl duzo dobrego (retro), ale to bagno zaciemmia sprawe

 

Zeby była jasnosc. Nie neguje komiksu jako medium. Czytałem Batmany czy Supermamy za gnoja. 

Mo zdaniem jednak te fabuły sa naprawde dla młodziezy ponizej 18 lat. Syn mnie zaciagnał raz na film o Wolwerine...zasnałem. Ale gusta sa rozne, nie moja sprawa. Tylko niech bedzie dany kontent w odpowiednimiejscu

 

Bo to tak jakbys kupił szynke...a wsrodku 75 proc szynki, a reszta nie wiem...pieczarki kur.wa

Edytowane przez Kicaj
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@KicajNo znowu Ci nie wyszło, bo w playboyu też są teksty o grach, filmach czy gadżetach.  

Nikt już nie czyta newsów, kogo to interesuję  w czasach YouTube i Growych portali? Natomiast takie teksty jak o super bohaterach czy Moskiewskim Metrze, zainspirowanych grami, to strzał w dziesiątkę. 

 

Edytowane przez chris85
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Być moze tylko ja tak mam, ale świeżutki nakład PSX jestem wstanie poznać z drugiego końca sklepu i tak tez było tym razem. Szybki rzut okiem na okładkę, przewertowanie stron w mgnieniu oka i juz zapadła decyzja ze kupuje :kaz:

 

Fajnie ze jest tyle recenzji (Dirt 2.0, Apex itd), dobre zdjęcia użyte w tekście o superbohaterach - TAS był oczywiście i moja bajka dzieciństwa(ech tamte lata 90). Poza tym od kilku miesięcy przewijał mi sie The Mask of Phantasm na Amazon Video, wiec mam już motywacje zeby odświeżyć pamięć (kto ukrywał sie za postacią „Sędziego”?).

 

W zasadzie jedyny mój zarzut kieruje pod adresem miniaturowych obrazków nad dodatkowym tekstem z lewej strony każdej z recenzji.

Przykładowo przy C3 mamy krótki opis pierwszej części, ale na tak zamieszczonym zdjęciu cieżko dostrzec jakiekolwiek szczegóły. Być moze w kolejnych numerach jest szansa na poprawienie tego aspektu (większa grafika lub tez zrezygnowanie z niej kosztem dodatkowego zdania?).

Pozdrawiam redakcje i dziekuje :xboss:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pan @Kicaj to chyba za dużo komiksów nie czytał skoro twierdzi, że są tylko dla dzieci do 15tu lat. Zobacz Lobo, Spawna, Dredda, Batman:venom, Zabójczy Żart, Jessica Jones, Punisher(w szczególności Max) itd. Poza tym czy ktoś kto czyta i "jara się" komiksami nie jest profesjonalistą, skoro siedzi w temacie? W takim razie kto nim jest?

 

Nie pozdrawiam.

 

P.S. Ja już kupuję pismo wypełnione interesującą zawartością i to za 9.99, a nie 15 zeta, więc drugie mi niepotrzebnie. No chyba, że Playboy...oh wait...

Odnośnik do komentarza

A ten, mógłby mi ktoś wyjaśnić na jakiej podstawie dobierano elementy graficzne w zapowiedzi gry Night Call? Jaki związek z tym ma Kavinsky i jego nuta, poza zbieżnością tytułów (a i to nie do końca, bo w tym przypadku jest to pisownia łączna). 

W zajawce dostajemy takie coś (plus okładkę singla Nightcall):

C501F9F2D21375327BDD387B5435D1EB39C9412A

 

A tymczasem gra wygląda tak:

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie, że Rayos dostaje coraz więcej szans na zrecenzowanie coraz ciekawszych gierek. Jeszcze kilka miesięcy temu jego teksty były trochę bezpłciowe i co najwyżej poprawne, a teraz widać, że złapał swój styl i przestał pisać na siłę. Nawet pomiędzy reckami Gris i Wargroove widać spory postęp. 

 

edit: wargroove a nie advance wars xd

Edytowane przez Kinoji
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Kicaj napisał:

Komiksy widac elite rozwijaja. 

 

Jakoś nie przeszkadza Ci pięć grafik na całą stronę, a jedna z recenzjami i druga z wywiadem jest nie do przyjęcia? 

Ja Ci powiem dlaczego te dwie strony są za(pipi)iscie ważne. Dlatego, że mogą sprawić, że ktoś po latach wróci do czytania komiksów, albo zainteresuje się nimi po raz pierwszy. Bo komiks to nie tylko opowieść o facetach w pelerynach i historyjki dla dzieci. Jesteś doskonałym przykładem Janusza, który widząc komiks myśli - o (pipi)a jaki dzieciak ile ty masz lat, żeby to czytać. A to błąd. Bo większość albumów, które mam w swojej kolekcji to fantastyczne historie, skierowane głównie do dorosłego czytelnika. Dużo lepsze, dojrzalsze i brutalniejsze od swoich serialowych adaptacji jak chociażby Kaznodzieja czy Punisher Max.  Dlatego jestem wdzięczny Rogerowi i Dawidowi za te dwie strony. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ty jestes za to przykładem człowieka, ktôry nie czyta ze zrozumieniem. 

Nie negujè komiksu jako medium, neguję "batmany, supermany" jako opowieści dla dorosłych. To moje zdanie, możesz mieć swoje. Ja chcę pismo o grach jednak, nie mam nic przeciwko piom o komiksach. Cieżko zrozumieć?

Ale potrafisz sie kulturalnie wypowiedzieć, plus za to. Żyjemy w czasach  gdzie norma staje sie plusem, bo pan z ksywa z jakiegoś fantasy czy nowoczesny europejczyk to nijak tej sztuki nie opanowali. Widać wyrafinowany Pixel nie rozwija wystarczająco :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Batman na pewno nie jest dla dzieci. 

Azyl Arkham, Rok Pierwszy czy Joker od Azzarello. 

Moim zdaniem ta różnorodność publicystyki w PE przyciąga czytelników. Sam nie wiem czy dalej kupowałbym PE gdyby magazyn był w stu procentach o grach. 

 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Męczysz bułę niemiłosiernie, ktoś musiał to w końcu powiedzieć. Twoje narzekanie nie przypomina żadej konstruktywnej krytki tylko żale że ktoś poświęca więcej miejsca na temat którego nie lubisz, a mogliby przeznaczyć go na Twój ulubiony temat y. Nie, nie mogliby. Tak Ciebie czytam to mam przed oczami roszczeniowego janusza z budy spod kebabem który kłóci się ze sprzedawcą że nie dostal pełnego serwisu za 10zł które zaoferował.

 

W dodatku już poleciałeś z forum raz, a może i dwa więc powinno Ci to chyba dać do zrozumienia że ktoś nie chce tutaj ani Ciebie, ani tym bardziej Twoich os,ranych żali.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.