Skocz do zawartości

PSX Extreme 259


Oceń okładkę PSX Extreme 259  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 259

    • 1
      0
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      0
    • 7
      3
    • 8
      9
    • 9
      4
    • 10
      10


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2019 o 16:07, Alastor84 napisał:

Bitwa o konsolowe subskrypcje (Dżujo). "Kupując grę w wersji cyfrowej, nie jesteśmy jej stuprocentowym właścicielem; jeśli usunięto ją ze sklepu (co zdarza się coraz częściej), nie pobierzemy jej ponownie". A to ciekawe... OutRun Online na PS3 "wyparował" parę lat temu z PSN i jakimś "cudem" nadal mogę pobrać grę. Mój znajomy kupił jakiś czas temu Superfrog PC (STEAM) (na pewnym serwisie) i bez problemu aktywował/pobrał grę (gra niedostępna od wielu lat na STEAM/PSN/XL).

A widzisz, ja na PSP kiedyś pobrałem FFVII i po jakimś czasie okazało się, że nie ma gry. Musiałem kupić nową wersję na telefon prawie trzy razy drożej.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że gram sobie w Far Cry 5 (gra nie jest aż tak stara, ej), zaczynam czytać reckę Far Cry New Dawn, a tu spoiler zakończenia (i jego wydźwięku). No k*rwa dzięki. Nie wiem na ile prawdziwy, ale dla mnie wystarczająca sugestia. Ja wiem, że fabuła FC to nie jest jakieś wybitne dzieło, ale no mimo wszystko zdemotywowało mnie to do czytania reszty i w ogóle recek. Jeszcze nie czytałem recki KH3 (a chciałbym), bo nadrabiam poprzednie części, więc no sorry ale wolę nie ryzykować, skoro korekta wzięła urlop...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Mendrek napisał:

 

No to teraz dzięki @Kicaj już wiem na ile prawdziwy, dziękuję, wiedziałem że mogę na ciebie liczyć ;)

Ty normalny jesteś? Przecież ND to dodatek do FC5. Trzeba być deklem, żeby rzucać się o spoiler, który jest tak oczywisty, że bardziej się nie da. 

Gra od pierwszej zapowiedzi reklamowana jako post apo, więc czego ty oczekujesz? 

Spoilery z gierek xD jeszcze z spoilery z Far Cry xD

O recenzję Metro Exodus też się rzucasz, bo autor  napisał, że opuszczamy moskiewskie metro? 

 

Edytowane przez chris85
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Od kiedy samodzielne dodatki do FC były powiązane z podstawkami? Czy Blood Dragon był następstwem FC3, a Primal FC4? Nie wydaje mi się, a jeśli już to w formie jakiś luźnych spin offów. Ten New Dawn traktowałem do tej pory tak samo, czyli ot Ubi zrobił sobie FC w klimacie post-apo. Sorry, ale idź trollować gdzie indziej...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W kategoriach rozczarowania muszę ocenić tekst o animacji superbohterskiej. Opis i szata wskazywały, ze będzie to jakiś przekrój tego co wyszło spod dłuta DC i Marvela a suma sumarum skończyło się na opisie Batman Animated Series i X-Men. Nie narzekam na same informację i formę, bo jednak było kilka ciekawych anegdot, ale liczyłem na bardziej przekrojowe podejście do tematu, z którego mógłbym wyciągnąc jakąś serię, która mógłbym oglądnąć z synem ( a materiał pomija świetne Ultimate Spider Man).  Gdyby tekst podzielić na dwa osobne artykuły jeden o BAtman Animated Series a drugi o X-men nie pozostałoby uczucie niedosytu. Także tekst dobry, ale nie wiem po co było wpychać obie firmy, zamiast raz robić materiał o BAtmanie i DC (które ma wyśmienite i spójne najnowsze animowane uniwersum) a w kolejnym numerze MArvel i X-men.

 

Druga sprawa to Recenzja KH3. Niestety mam odczucie, ze Mazzi, pomimo super profesjonalnego podejścia do tematu (co zresztą opisał w felietonie), nie podołał w rzeczowej analizie KH. Cało kształtnie za i przeciw się zgadzają, jednak waga jaką dostaje krytyczne postrzeganie niespójności rozgrywki ( raz boss, raz zbieranie rozmarynu itp) jest nieuzasadniona. Kingdom Hearts tak miało. Wszystkie, może z wyjątkiem 0.2 i smutnego 358/2. Odświeżając sobie fabułę przed trójką za pomoca Theatre Mode można  było odnieść wrażenie, że konflikt w KH jest poważny i mroczny. Wszystko się zgadza, ale zawsze struktura tych gier jest taka, że sobie bohater lata, bawi sie, co jakiś czas wyjdzie boss a ostatnie 5 godzin robi się ciężko i łączy się te wszystkie wątki. Mnie tez irytowało, ze muszę przezywać od  światy Disneya zamiast dowiedzieć się jak się trylogia kończy. Tym mocniej to czułem podczas świetnych scenek "Interlude". Ale to już troche wina w tym nas - fanów serii. Nabudowaliśmy sobie oczekiwania, że wszystkie nasze teorie zostaną wyjaśnione i gdzieś nam umknął szczegół, ze KH to nie tylko Organizacja, Xemnas i ekipa Keyblade Wielderów ale właśnie w 80% izolowane światy Disneya. To i jednak mało sycąca końcówka (bo wstep do końcówki to mistrzostwo świata). Nieskromnie powiem, ze mój koncept z Master of Master przejmującym Xemnasa byłby o wiele bardziej interesujący :P

Zdawać by się mogło, że zabrakło ostatniego przemyślenia, poskładania do kupy myśli przed oddaniem recenzji. Oczywiście dotyczy to tylko tego paragrafu który na grę narzeka. Reszta recenzji jest A-OK!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...