Skocz do zawartości

PSX Extreme 259


Oceń okładkę PSX Extreme 259  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 259

    • 1
      0
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      0
    • 7
      3
    • 8
      9
    • 9
      4
    • 10
      10


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.02.2019 o 21:58, grzybiarz napisał:

Pixel ma taka sama okładkę:

http://pixelpost.pl/zawartosc-pixela-45/

To jeszcze istnieje ten podrabianiec secret service? Myslałem, że oszukani ludzie z crowfundingu zniszczą ich za ten największy przekręt w dziejach polskich zbiórek crowfundingowych :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Widać proroctwa "fahofcuf" z cdaction, że pismo wytrzyma góra rok się nie sprawdziły. 

Tym bardziej dziwne, że w takiej atmosferze i czasach, w których stworzenie nowego pisma o grach, wydaje się strzałem nie w stopę, ale w głowę. 

Sam dałem im szansę i prenumeruje od szóstego numeru. 

Kasę wpłacającym podobno oddali. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Perez said:

Była z tym rozkmina spora, ale dokładnie tak jak w ramce - z racji podobieństw w mechanice, zawartości itd. zdecydowaliśmy się na ten werdykt beta na PC, bo tytuł ważny, a z racji dostępu do edycji konsolowej od 22.02 nie było szans na jej sprawdzenia przy zamknięciu numeru 19.02.

Sorry, ale beznadziejna decyzja. 

 

Dee ma racje. Kiedy wy zrozumiecie, ze pokolenie nastolatkow z adhd to nawet nie wie, ze istniejecie?

 

Znaczy oprocz Be

Edytowane przez Kicaj
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Kicaj , ale decyzja o tej recenzji nie była powodowana faktem, że nagle ma nas kupić "pokolenie nastolatków z adhd", bo jest recka Anthem. Po prostu uznaliśmy, że chcielibyśmy mieć tę recenzję, bo to ważny tytuł. Może @dee ma rację, że gdyby nie było jej wcale (za miesiąc będzie już normalna recka konsolowa) to by się nic nie stało, ale też jednak nie do końca tak jest, że wszyscy Czytelnicy na luzie podchodzą do tego, co jest w numerze, bo jak nie ma recki X czy Y to sobie poczekają. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, oFi napisał:

To jeszcze istnieje ten podrabianiec secret service? Myslałem, że oszukani ludzie z crowfundingu zniszczą ich za ten największy przekręt w dziejach polskich zbiórek crowfundingowych :reggie: 

 

c0,rwa ale mnie triggeruje takie gadanie

 

Trzymają się bo są obecnie najbardziej treściwym pismem na rynku, do ch,ja.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Jakbym chciał się pośmiać to bym poszedł na jakąś komedię. :reggie: PIXEL to przede wszystkim pismo o historii gier. Tak świetnie zredagowanych, wyczerpujących opisów ze świecą szukać w innych pismach, o internecie nie mówiąc. To magazyn dla dojrzałego odbiorcy, a nie śmieszkowanie z crapów i teksty o japońskich automatach z bielizną.

 

Nie bez znaczenia jest jakość papieru i samego wydruku. Bierzesz do ręki PIXEL i od razu wiesz, że masz do czynienia z produktem wysokiej klasy.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, szejdj napisał:

Pixel wizualnie super, ale czytanie sprawia ból. 

 

Uwaga, poważne pytanie - a jak jest z Twoim/Waszym odbiorem proporcji tekstu do miejsca? Czasami przy zamykaniu numeru gdzieś ten temat wraca, gdy Romek mówi "o, ja to bym ten czy tamten materiał złożył wow i łał, ale to trzeba 8 stron, a nie 5, bo tyle tekstu co jest to jak wleję na 5 stron to zostaje miejsce na 4 foty na krzyż" i wtedy od razu pojawia się temat efektownych otwarć, światła na stronach itd. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...