Skocz do zawartości

PSX Extreme 259


Oceń okładkę PSX Extreme 259  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 259

    • 1
      0
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      0
    • 7
      3
    • 8
      9
    • 9
      4
    • 10
      10


Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Rayos napisał:

Przy okazji wyczyszczenia, uprasza się o zachowanie choć ODROBINY kultury i nie rzucać bluzgami na prawo i lewo, w szczególności dotyczy to kolegi Kicaja. Chyba nie chcecie, żeby Perez musiał wybierać wulgarne cytaty do Głosu Ludu, taknieok? 

nie wiem czy widziałeś poprzednie posty, ale ktoś tam kazał mu sp.ier.dalać, ogólnie gość tylko wyraził swoje zdanie na temat artykułu o superbohaterach, a został ładnie zjechany przez starych forumowiczy. I teraz przychodzisz i w szczególności prosisz jego o zachowanie choć odrobiny kultury :)
Ok, z mojej strony koniec offtopa.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

nie wiem czy widziałeś poprzednie posty, ale ktoś tam kazał mu sp.ier.dalać, ogólnie gość tylko wyraził swoje zdanie na temat artykułu o superbohaterach, a został ładnie zjechany przez starych forumowiczy. I teraz przychodzisz i w szczególności prosisz jego o zachowanie choć odrobiny kultury :)
Ok, z mojej strony koniec offtopa.

Grzybiarz ty tego teraz nie widzisz ale jemu psycha siadła i zaczął matke wezyra obrażać xD potem edytował

 

 

o kicuś dajesz minusy na blokadzie? pozdrawiam cie czule tylko mi nie wysyłaj już penisów na pw

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Grzybiarz ty tego teraz nie widzisz ale jemu psycha siadła i zaczął matke wezyra obrażać xD potem edytował

o kicuś dajesz minusy na blokadzie? pozdrawiam cie czule tylko mi nie wysyłaj już penisów na pw

Z tego co pamiętam, to on "zaczął" pisząc, że mu się coś nie podoba w gazecie, a nie był agresywny do innych - tylko się bronił.

Co do pogrubionej części... a więc kicuś dostał bana...aha. Za obrazę matki wezyra? A ten co mu kazał sp.ier.dal.ać też dostał? A to czasem wezyr go nie zgłosił do moderacji, bo się poczuł urażony? Już kiedyś chyba też kogoś zgłosił?:)
Ja je.bie panowie, naprawdę, zachowujcie się obiektywnie i sprawiedliwie.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 minuty temu, grzybiarz napisał:

Ja je.bie panowie, naprawdę, zachowujcie się obiektywnie i sprawiedliwie.

No to jak obiektywnie i sprawiedliwie to konto kicaj powinno być zbanowane z kolejnego alter twarożka/croca

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, grzybiarz napisał:

A to czasem wezyr go nie zgłosił do moderacji, bo się poczuł urażony? Już kiedyś chyba też kogoś zgłosił?:)

 

Najzabawniejsze w tej całej sytuacji jest to że nawet nie miałem okazji zobaczyć co kicaj pisał o mojej matce, więc jak czytam Was to mam tak. :dafuq:

Nie, nie zaraportowałem go.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Z tego co pamiętam, to on "zaczął" pisząc, że mu się coś nie podoba w gazecie, a nie był agresywny do innych - tylko się bronił.

Co do pogrubionej części... a więc kicuś dostał bana...aha. Za obrazę matki wezyra? A ten co mu kazał sp.ier.dal.ać też dostał? A to czasem wezyr go nie zgłosił do moderacji, bo się poczuł urażony? Już kiedyś chyba też kogoś zgłosił?:)
Ja je.bie panowie, naprawdę, zachowujcie się obiektywnie i sprawiedliwie.

Grzybi, przecież tu nie chodzi o to, że Kicaj miał jakieś zarzuty co do pisma, czy że coś mu się nie podoba. Wielu tutaj wyraża swoją negatywną opinię, ile razy było, że coś się komuś nie podobało. Nawet on sam w tematach z poprzednich numerów. Tu chodzi o styl i podejście, a Kicaj jest po prostu uciążliwy w tym swoim miałczeniu i stękaniu. Przecież wystarczy raz napisać "nie chcę materiałów o superbohaterach" i nie trzeba od razu wytaczać krucjaty, przywoływać czasy Butchera i Ściery (bo wtedy było lepiej!), obrażać wszystkich wokół (wliczając to Rogera) i pruć się bez końca o osiem stron, bo kupiłem czasopismo o grach i chcę czytać o grach. Trochę dystansu by się zdało, bo nikt niczego w PE po złości nie robi, mają dobre intencje.

A to, że ktoś głośniej krzyczy, nie znaczy jeszcze, że racja jest po jego stronie. On wrzeszczy od dwóch stron, że NIE DLA SUPERBOHATERÓW, ja w jednym zdaniu napisałem, że TAK DLA SUPERBOHATERÓW i bilans wychodzi na zero, tak to widzi Redakcja - jeden zadowolony, drugi nie. Z tym, że ja przy okazji nikogo nie zamęczyłem wałkując kilka postów tę samą opinię i angażując do tego w ramach argumentów cudze matki.

Gość nie bez przyczyny doczekał się dwóch banów, a teraz dzielnie walczy o trzeci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie coś było nie tak z tym podsumowaniem TV-ków :D. Otwierasz dużymi pochwałami dla LG B8, a następnie ni widu ni słychu tego modelu w samym zestawieniu. W każdym razie i tak bardzo dobry i rzeczowy art :thumbsup:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bitwa o konsolowe subskrypcje (Dżujo). "Kupując grę w wersji cyfrowej, nie jesteśmy jej stuprocentowym właścicielem; jeśli usunięto ją ze sklepu (co zdarza się coraz częściej), nie pobierzemy jej ponownie". A to ciekawe... OutRun Online na PS3 "wyparował" parę lat temu z PSN i jakimś "cudem" nadal mogę pobrać grę. Mój znajomy kupił jakiś czas temu Superfrog PC (STEAM) (na pewnym serwisie) i bez problemu aktywował/pobrał grę (gra niedostępna od wielu lat na STEAM/PSN/XL).

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...