Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

@XM.

Znajomy ogrywający nowe Star Warsy, mówi mi, że najtrudniejszy poziom gry (Grandmaster), ma dużo więcej z Sekiro niż wiele osób pierwotnie zakładało (parry window podobne etc.), w ogóle o grze same dobre rzeczy słyszę.

Stig mi 3-ką GoWa też trochę podpadł, ale Fallen Order wleci raczej day-one.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Bigby napisał:

Ale proszę mi tutaj JA nie obrażać . :P

 

Nadal wciągający i przyjemny w ogrywaniu tytuł, w przeciwieństwie do Force Unleashed.

 

Ale proszę mi Force Unleashed nie obrażać, przeszedłem z 8 razy i jest to zdecydowanie mój ulubiony tytuł z przedziału 7/10.
Dwójkę już jak najbardziej można szkalować :sir:
A w tym Jedi Academy to się robi w ogóle coś innego, niż skakanie tym zlepkiem prostokątów i machanie mieczykiem cały czas?

Odnośnik do komentarza

No podobno Grandmaster jest na serio wymagający i nie polega  na HP+++ i DMG+++, ale przede wszystkim agresja wrogów i parry window (na najłatwiejszym poziomie to bardzo łatwo zrobić parry, na najtrudniejszym parry window jest bardzo podobne do tego z Sekiro).

@messer88

Kolory "poncho", ubrania pod spodem, etc. - chyba nic większego.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie, że to wiadomości z drugiej ręki - jak ktoś nie jest przekonany do Star Warsów z set-piece'ami rodem z Uncharted, metroidvaniovą budową świata i walką inspirowaną grami From - to radzę się wstrzymać z zakupem, hehe. Ale tak 100% serio - ja tak czy tak zagrałbym w Fallen Order (standardowe prezenty świąteczne od przyszłych szwagrów), więc ew. rozczarowanie nie dotknie mnie specjalnie.

Na razie jednak zdecydowanie nic nie zapowiada, że rozczaruję się rozgrywką, o story nic nie wiem i nie pytam - tutaj dużych oczekiwań jednak nie mam. Imo dobrze będzie wysłać sygnał EA, że singlowe gry w tym świecie mają też sens, bo jakie by nie były Battlefronty, to wyniki i numerki robią - 33 mln sprzedanych kopii między dwoma częściami i jednak długie wspieranie po premierze.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Podziwiam wadza wiare EA. Ale dobrze, early adopters zawsze na propsie.


W EA nie mam żadnej wiary, ale ten opis...
 

Teraz, Hendrix napisał:

Star Warsów z set-piece'ami rodem z Uncharted, metroidvaniovą budową świata i walką inspirowaną grami From


Wygląda jak moje GOTY :notbad:

Odnośnik do komentarza

W EA może nie wierzę, ale Respawn to inna sprawa. Nie mam żadnych wątpliwości, że będzie to minimum 8/10 i jeden z kandydatów do gry roku.

 

Poza tym, 60 zł za Origin Access Premier i dostęp do edycji Deluxe? Yes, please.

 

 

Battlefront 2 to jednak przede wszystkim gra multi. Fabuła zrobiona na odczepkę, tak jak w Battlefieldach. Gdzie tu porównanie do Respawn, które krótkim singlem z Titanfall 2 zamiótł wszystkie starania DICE.

A o samym BF2 nie powiem aktualnie zbyt wiele złego, bo to bardzo przyjemny, stale rozwijany shooterek.

Odnośnik do komentarza

No, ale single BF2 to był potworek sklejony z assetów (i map, więc ciężko o dobre zaplanowanie starć) multi -  zrobiony w kilkanaście miesięcy, w grze, która jest nastawiona na rozgrywkę wieloosobową. Respawn pracuje od końca 2014, a gra od pierwszych prototypów jest stricte single'owa - więc takie porównanie troszkę bez sensu.

Co do historii - to raczej nie ma większych przesłanek, aby było to coś ponad to co obecne rozszerzone uniwersum przedstawia (i stare też - jest jedna dobra historia w świecie SW i jest to pierwszy film, który wszystkie swoje najważniejsze punkty zabrał Kurosawie - ale to duża dygresja jak na temat o grze).

Odnośnik do komentarza

A co ja poradzę, że prosty chłopak ze mnie i lubię zwyczajnie fajne gierki.

Zresztą w tym roku tylko RE2, Days Gone i Death Stranding brałem pod uwagę, jako kandydatów do mojego GOTY 2019, więc tak nie do końca "co druga".
SW wyskoczyło znienacka i trochę namieszało w moich przewidywaniach - nie mogę się doczekać piątku :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...