Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Wredny napisał:

Nie wiem, o co tutaj niektórym chodzi, może jakiś wstręt do EA, ale trailer konkretny i zapowiada się jedna z lepszych gier tego roku, a także jedna z najlepszych w uniwersum SW.

Mi się też w .uj podoba. Grafika, muzyka, fajnie wyglądajace pojedynki, wylewający się z ekranu ( i głośników) klimat Gwiezdnych Wojen..też nie wiem o co ludziom chodzi..

Odnośnik do komentarza

Ale nawet nie dostaliście porządnego gameplayu tylko jakieś trailerki sklejone z, tak jak to jest zazwyczaj, najlepszych momentów w grze które prezentują się generycznie. Czy to taki sam klimat Star wars jak w R1 gdzie Vader przez 2 minuty macha kosmiczną szablą i już Najlepszy Star wars ever?

 

Materiałów jak na lekarstwo, wszyscy w branży zdają się mówić ze „spokojnie, to się zaraz rozkręci” ale nic na to nie wskazuje. Ot, chłop se poskakał trochę, pomachał, pokazali jakiś statek i już najlepsza gra w uniwersum Star wars. 
 

no ale nie dziwie się ze fani mają tak niskie standardy skoro ostatnie gry to mobilne popierdółki i Battlefronty. Chciałbym wierzyć w te grę ale jak na razie jedyne co widzę to „zobacz, to przecież ta twoja franczyza ulubiona w typowym sosie AAA, No masz poczęstuj się”. 

Edytowane przez Kalel
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wredny napisał:

Nie wiem, o co tutaj niektórym chodzi, może jakiś wstręt do EA, ale trailer konkretny i zapowiada się jedna z lepszych gier tego roku, a także jedna z najlepszych w uniwersum SW.

Masz bardzo niskie wymagania co do gierek Wredny. :( 

Odnośnik do komentarza

No to cieszymy się twoim szczęściem. Dla mnie gierka nie musi być mesjaszem ale jeżeli chce mnie zainteresować na tle innych, podobnych sobie tytułów musi mieć własną tożsamość. Przykładowo ostatnio wciągnął mnie Astral Chain, nie jest grą roku ale ma patenty, których nie kojarzę w kalejdoskopie gier sprzed ostatnich lat. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sebas napisał:

Gierka projektowana i w dużym stopniu pewnie tworzona jeszcze przed premierą Last Jedi z podejściem, że marka mocna i jakoś to będzie. Pewnie gejmplej to prostacka sraka i teraz boją się pokazać cokolwiek

Przecież są ok pół godzinne gameplaye. 

 

Nie ma sraki. O co wiec chodzi?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...