Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Bigby napisał:

A na żabę polecam najpierw zastosować atak z góry. Nad jaskinią znajduje się dziura, przez którą można wskoczyć. Trochę zdrowia mu to zabiera.


Kurde, szkoda, że o tym nie wiedziałem wcześniej - teraz, jak już raz się poległo, to żaba stoi poza obrębem dziury i trzeba już uczciwie walczyć...
Wciąż jestem na dwa strzały :frog:
Loadingi po śmierci bolą, są stanowczo za długie...

A nie, dobra, poyebauo mi się - są trzy dziury, więc można żabę zaskoczyć :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Wspaniała gierka, eksploracja mocno wciąga. Na Zeffo zrobiłem główny cel, dostałem nową moc i w drodze powrotnej tak się zmotałem że już nie wiedziałem gdzie jestem XD A zostało jeszcze trochę miejsc do odblokowania.

 

Co do używania Mocy to jest trochę podobnie jak moce w Control, pchnięcie ma nawet podobny dźwięk ;]

 

co do miecha świetlnego to

jak ktoś chce podwójny to można zdobyć szybko ma Dathomir, nie ma tam za wiele do roboty na początku bo nie mamy podwojnego skoku ale można znaleźć bench do upgrade miecza

 

następna planeta po Zeffo

Kashyk, dobry początek z wbiciem to AT i AT i rozróbą

3 minuty temu, Basior napisał:

Na XOX trzeba zmienić język konsoli żeby  mieć język polski? Na prawdę? Bo ja opcji nie widzę.

ale dubb czy napisy? Napisy w opcjach gry można ustawić, dubb to trzeba konsolę w na pl dash i lokalizację pl zapewne.

Odnośnik do komentarza

Konsole ustaw na eng a w grze napisy pl, jest to na samym dole w opcjach. 

Jak zdobyć rzeczy z edycji deluxe? Nie mam skinu żółtego na robocika ani pomarańczowego ostrza, bo resztę to chyba na planety trzeba polecieć. 

Druga rzecz to naprawianie tej całej elektryki, która blokuje drzwi i niektóre skrzynki- to się robi fabularnie, czy trzeba samemu znaleźć? 

 

Co do rozgrywki to wciąga, szturmowców sieka się lekko na najniższym poziomie, na wyższych jest już różnie, więc dla każdego coś dobrego. Póki co jednak zbyt mało ulepszylem postać. No i warto zwiedzać każdy dostępny kąt szukając stuffu. 

Odnośnik do komentarza

K#rwa, żaba mnie wciąż składa, na NORMALU! :dafuq:
Wiem, ze pewnie jestem u niej za wcześnie i lepiej byłoby podbić skille, czy coś, ale jest ona po drodze, jak wracamy do statku, no i kusi, by do niej wskoczyć :)

EDIT:


Ledwo napisałem tego posta i od razu ją ubiłem :potter:
 

Spoiler

8cd614f84cb68eb9.jpg

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Mialem dzis ogrywac DMC 5 z game passa, a skonczylo sie na Star Warsach od EA do ok. 2 w nocy :reggie: Dzieki Panowie. Nie bede oryginalny i potwierdzam to wszystko co juz zostalo wczesniej powiedziane. Gra gniecie jaja, naprawde. Tutorial najlepszy jaki w zyciu ogralem. Plynny, efektowny, zero przynudzania, a przy tym nie czuc by to wszystko bylo wcisniete na sile. Podoba mi sie, ze wszystko w tej grze jest bardzo przemyslane i trzyma sie kupy. Ogolnie mamy tu mix metroida, uncharted, prince of persia, ratcheta, soulsow (wyzsze poziomy trudnosci) i tomb raidera. Jest akcja, zagadki, metroidvania, elementy platformowe, podroze miedzyplanetarne statkiem. Z kazdej wymienionej gry zaczerpnieto to co z niej najlepsze i polaczono w jedna calosc przez co nie mozna sie kompletnie nudzic, gdyz co chwila gra czyms zaskakuje. Super wypada przywiazanie do detali. Ciachajac mieczem pozostawiamy slady na scianach, czy na trawie, rozswietlanie mieczem swietlnym ciemnych zakamarkow prezentuje sie kapitalnie. Naprawde wszystko tutaj jest zrobione na top. Najwieksze chyba wrazenie zrobilo na mnie przeciskanie sie przez szczeliny. Zawsze w grach byly to raczej cutscenki, natomiast tutaj przez przypadek dalem drazek w druga strone podczas sekwencji i okazalo sie, ze wszystko jest liczone w czasie rzeczywistym i normalnie mozna sie cofac. Jak ta animacja tam wyglada, ja piertole :banderas: Naprawde jestem w szoku jak to sie prezentuje, rusza i funkcjonuje. Do tego roznorodnosc przeciwnikow i klimatycznych miejscowek. Co chwila gra czyms zaskakuje i jest na czym zawiesic oko. Naprawde nie potrafie sobie wyobrazic jak bedzie prezentowac sie kolejna czesc na nextgenach i czym jeszcze tworcy moga nas zaskoczyc, tyle tego jest tu juz w pierwszej czesci napakowane. Jedynie do czego bym sie przyczepil to zasieg naszej broni. Wedlug mnie jest za krotki. Niby walczymy mieczem, a czuje sie jakbym walczyl jakims nozem. Trzeba byc naprawde blisko przeciwnika, by go "drasnac". Nie wiem, moze tylko ja odnosze takie wrazenie, ale po kilku godzinach dalej mam problemy z wyczuciem dystansu. Chyba, ze pozniej dochodza jakies upgrejdy do broni i robi sie juz lepiej w tej kwestii, zobaczymy.

Wkurzaja takze dlugie loadingi po smierci. Trzeba czekac na zaladowanie z dobre 15-20 sekund. Jak sie wiecej ginie to jest to jednak uciazliwe. Odnosnie fabuly to jak dla mnie jest ok i nie mam do niej na tym etapie zastrzezen. Gre ogrywam na poziomie Mistrza Jedi i jest w sam raz. Nie jest zbyt latwo, ale tez nie ma frustracji. Walka i eksploracja przebiega bez zadnych postojow. Takze ogolnie polecam wszystkim zapoznac sie z tym szpilem, gdyz wedlug mnie naprawde zapowiada sie na jedna z najlepszych gier tej generacji.

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, suteq napisał:

Hajpujecie panowie i z tym kodem za 195zł chyba się skuszę. :nosacz3:

 

No i dla Ciebie +1 do oceny bo będziesz mógł się mocno z głównym bohaterem identyfikować :notsure:

 

Faktycznie loadingi po śmierci dobijają, szczególnie takiego dark soulsowego janusza jak ja, gdy żaba na 1 planecie mnie z 15-20 razy ubiła, zanim ją zabiłem:trap:

 

No ale sama gierka miód straszny, a dla fana SW trochę mokry sen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...