Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, estel napisał:

prezentuje się jak mega kapsztyl na filmikach

Już nie przesadzaj z tym mega kupsztalem (co ci się aż tak nie podoba z tego co pokazali?). Gierka prezentuje się przyzwoicie. W sumie dark soulsy, do których porównywalny jest system walki, na filmikach z gameplayem też nie prezentują się nie wiadomo jak kozacko. W ogóle to respawn, więc słabo na pewno nie będzie, co opinie grających tylko potwierdzają.

 

52 minuty temu, McDrive napisał:

A co mają gadać jak ich opłacili:reggie:

Taaa, każdemu kto podchodzi do stanowiska z grą na dzień dobry jest wręczany plik banknotów xD

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, MBeniek napisał:

Już nie przesadzaj z tym mega kupsztalem (co ci się aż tak nie podoba z tego co pokazali?). Gierka prezentuje się przyzwoicie. W sumie dark soulsy, do których porównywalny jest system walki, na filmikach z gameplayem też nie prezentują się nie wiadomo jak kozacko. W ogóle to respawn, więc słabo na pewno nie będzie, co opinie grających tylko potwierdzają.

1. Zaangażowany jest Disney, więc na pewno możesz liczyć na brak dorosłej historii, brak przemocy, dobro zwycięża, power of friendship, niby śmieszne dialogi.

2. Animacja jest drętwa.

3. Nie czuć w ogóle powera. Machasz mieczem, przeciwnik się przewraca. Żadnych reakcji/ciężkości ciosów (przynajmniej na fimlikach, może na padzie czuć nie wiem).

4. Dema które pokazali to po prostu bieganie po sznurku. Ponoć ma być więcej wolności w skończonej grze, zobaczymy.

5. Czytając jakiś wywiad z twórcami odniosłem wrażenie, że moce będą ograniczone tylko do tych z dobrej strony mocy. Zobaczymy, ale jeżeli główną ofensywą będzie force push czy rzut mieczem to trochę słabo.

 

Ogólnie wygląda to na zupełnie nie mój klimat pomimo tego, że w Jedi Outcast czy Academy zagrywałem się jak dziki. Może wyrosłem ze Star Warsów. Jak gra obroni się gameplayem to może nawet da się przełknąć ckliwą, przyjazną dzieciom historyjkę. Oczywiście nie wiem jaka będzie historia. Wysnuwam domysły patrząc na to jak Disney zarządza swoimi IP.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MBeniek napisał:

Już nie przesadzaj z tym mega kupsztalem (co ci się aż tak nie podoba z tego co pokazali?). Gierka prezentuje się przyzwoicie. W sumie dark soulsy, do których porównywalny jest system walki, na filmikach z gameplayem też nie prezentują się nie wiadomo jak kozacko. W ogóle to respawn, więc słabo na pewno nie będzie, co opinie grających tylko potwierdzają.

 

Taaa, każdemu kto podchodzi do stanowiska z grą na dzień dobry jest wręczany plik banknotów xD

To jest EA. Ile razy musicie dostać donga w kakao żeby nie kupować ich gier na premierę:facepalm:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, McDrive napisał:

To jest EA. Ile razy musicie dostać donga w kakao żeby nie kupować ich gier na premierę

Najpierw coś bredzisz, że wszystkich przekupili, a teraz wymyślasz o braniu gry na premierę, choć nikt o tym nie pisał (a na pewno nie ja). Jest ea/origin access na każdej platformie i wszyscy chętni sami będą mogli sprawdzić przed zakupem czy gra jest tak dobra jak o niej piszą. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2019 o 10:28, MBeniek napisał:

 W sumie dark soulsy, do których porównywalny jest system walki, na filmikach z gameplayem też nie prezentują się nie wiadomo jak kozacko.

 

Jak pierwszy raz pokazano Soulsy, to w ogóle zbytnio entuzjazmu nie było w żadnym miejscu. Wystarczy włączyć pierwszą stronę tematu Demon's Souls na forumie. Nieliczne komentarze, a mówiące głównie: nuda, bieda, anemia. W sumie najbardziej to chwalono to jak gra wygląda, w sensie statycznych grafik, bo to demko chodziło okrutnie. W innych krajach było podobnie.

 

 

Tutaj opinie są dobre. Nie wszystkie są jakoś ekstatyczne, ot, różne odcienie pozytywnych odczuć. Tyle. Zresztą nikt po grze się jakiegoś arcydzieła nie spodziewa, to nadal ma być sprzedawator milionów, ale walka i zapowiedzi eksploracji świata budzą pozytywne wrażenia.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Kalel napisał:

Kolejny zwiastun który mało pokazuje. 

 

No nie wiem, cała prasa mówi że będzie mesjasz Star Wars a materiały są takie se.

Jakby płacili ci za mówienie dobrze o kupie, to tak byś pisał:reggie:

Ja jak na razie widzę generyczne gunwo, a byłem najarany na DS w uniwersum SW. Obejrzę rozgrywki normalnych ludzi na YT i pomyślę, bo cały czas nie odpuszcza mnie wrażenie gry na 7/10 z dużą ilością błędów i słabej grafiki. Niby może być, ale nie za cenę pełnej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...