Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy mija embargo ? gierki mialem nie kupowac bo wgl nie czaje Star Warsow poza tym ze sa dobrzy i zli a pewnie za pol roku wyladuje w EA ale od dwoch dni mnie tak telepie ze nie wytrzymam. A juz myslalem ze z wiekiem nie doswiadcze tego jaranka i czekania na nowy tytul. Podejrzewam ze moze byc to spowodowane developerem i to jak uwielbiam Titanfall 2 ;) 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Szymek napisał:

kiedy mija embargo ? gierki mialem nie kupowac bo wgl nie czaje Star Warsow poza tym ze sa dobrzy i zli a pewnie za pol roku wyladuje w EA ale od dwoch dni mnie tak telepie ze nie wytrzymam. A juz myslalem ze z wiekiem nie doswiadcze tego jaranka i czekania na nowy tytul. Podejrzewam ze moze byc to spowodowane developerem i to jak uwielbiam Titanfall 2 ;) 


Ale to nie jest FPS Szymek :potter:
Ja też nie jestem jakimś fanem marki, aczkolwiek znam, kojarzę i oglądałem chyba wszystkie filmy, ale ten typ gry - taka tombraiderowa metroidvania, do tego naleciałości z soulsów i system walki inspirowany Sekiro - na taki miks nie mogę pozostać obojętny. No i mimo wszystko klimatu temu uniwersum odmówić nie można, więc to wszystko polane sosem SW może okazać się bardzo pysznym daniem.

Odnośnik do komentarza

dostalem info z mm ze zamowienie do odbioru...tylko po co tak pisza skoro i tak nie wydadza xD gdybym mial blizej do sklepu to bym polecial z ciekawosci.

@messer88 bede godzine jechal do nich po czym Pani mi powie ze nie moze wydac bo premiera dopiero jutro...zreszta zadzwonie moze do nich i zapytam

dzwonilem...nie wydadza 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MLeKSk napisał:

jest to niby jedna z lepszych gier Star Wars w ogóle

 

Mocne słowa biorąc pod uwagę że wydarzyły się takie gry jak Dark Forces, X-Wingi, Jedi Knighty czy Kotory.

 

Dodam, że pierwszy raz od wielu lat jestem zainteresowany grą SW ale poczekam na info ile trwa i czy nie jest zupełnie liniowa. Dopiero wtedy rozważę zakup.

Odnośnik do komentarza

Po dwóch godzinkach wylądowałem w trzeciej miejscówce. No jest solsowo. Są miejsca do medytacji [ogniska], pod odpoczynku odradzają się przeciwnicy, po zginięciu traci się exp, warto zwiedzać żeby odblokowywać skróty i znajdować dopałki. Dużo elementów platformowych. Na normalu trudno ale ja nie jestem soulsowym wyjadaczem, raczej lamusem więc pewnie wjedzie easy XD

 

Na razie wrażenia takie że to połączenie soulsów [mechanika walki] z tomb raiderem [eksploracja].

Odnośnik do komentarza

Coś tam niecoś z ciekawości obejrzałem na Twitchu. Jeśli chodzi o oprawę to jest bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Ja wiem, że Twitch to nie 4k + HDR, ale nie zachwyciło mnie to co zobaczyłem. Pierwsza rzecz co się rzuca w oczy to totalnie zyebana kwestia kolizji obiektów. Koleś non stop w coś się wtapia. Nawet wiszące elementy garderoby też wtapiają się w inne. Jest scenka, w której koleś siedzi po turecku w wodzie po czym wstaje. Ma mokrą dupę? Ściekają jakieś krople? Nope! Kiedy biegnie przez ową kałużę to rozbryzgi, albo coś co je przypomina są rodem z PS3/X360. Jedyna rzecz, co mi się szalenie podoba to ten mały robocik. Tak jak powiedziałem...EA Access za jakiś czas, to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...