Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd jakoś średnio mi się podoba, niby fajny kosmiczny design, ale wolałbym coś prostszego. Wersja digital only kusi, ale co z gierkami w pudłach z PS4, to tak głupio ponownie kupować aby pograć na nowej konsoli.

 

Za to pokazane tytuły dały mocno radę. Horizon wiadomo, side story do Spider-Mana i piękny nowy Ratchet. Nowa gra HMQ wygląda ciekawie, ale wolałbym jakieś arcade. Zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shago napisał:

 

Że niby czym wygrali tym razem?

 

z łatwością potrafią przekonać do swojej platformy, znaleźli miejsce dla indies i dziwacznych :p, do tego napchali gierek w gatunkach gdzie wcześniej mieli dziurę (platformerów i family friendly contentu to było po szyję)

 

no i zaskoczka ze Spideyem, ciekawe wejście w ngen

 

generalnie dostałem dużo więcej niż bym chciał, niedawno patrzyłem stare konfy Sony i one był mocno rozwleczone i na pewno nie miały tyle amunicji co tutaj

 

konsola w poziomie faktycznie dziwaczna ale w pionie to dzieło sztuki :cool2: można stawiać koło figurek Apolla i obrazu Mona Lisy, to prawda że trochę krzyczy JESTEM PRZYSZŁOŚCIĄ ale

 

to dobrze bo nią jest

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie niestety nie kupili. Dalej typowe Sony. Duzo pokazac, ale nie wiadomo kiedy w to zagrasz. Spiderman (dodatek?) swieta 2020, Godfall jesien 2020, Hitman 3 Styczen 2021, oraz RE8 2021. Reszta bez zadnej daty. Takze moze zagram w to za 2-3 lat, moze 5, a moze przeskoczy na PS6. Nie wiadomo w co bedzie mozna zagrac na premiere oraz poczatku 2021. Przy designu konsoli jednak zbytnio odlecieli. Dla mnie zbyt futurystyczny i za duzo bialego. Preferuje czarny i odcienie szarosci. Spokojnie trzeba czekac na kolejne konkrety. 

Odnośnik do komentarza

Zadziwiająco dużo propozycji w dziwnych klimatach, ciekawie zapowiada się ta gra o dziewczynie w tym baśniowym świecie. Cieszę się że pokazali Ratchet-a, szkoda że zabrakło Knack-a. Trochę zawiedziony jestem brakiem Gameplay-u z Horizon. Przy PS4 pokaz głównie skupiał się na pozycji Holendrów i liczyłem, że tym razem będzie tak samo. Tak czy inaczej jestem usatysfakcjonowany pokazem, konsola przepiękna. Jest na co czekać.

Odnośnik do komentarza

Co do wygralo / nie wygralo - osobiście mi to obojętne.

Ms jeszcze nie miał swojego eventu ale pewnie skonczy się na halo ma start. I oby cos więcej. Ale halo mnie bardziej jara niż spider dlc. Oby to był jednak bardziej spider 2.

 

Ale tak czy inaczej miałem wieksze oczekiwania. 

Głównie przez silent hilla.

 

Ale w kilku grach czuć net gena. Raczej w 4k, mniam.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Basior napisał:

Co do wygralo / nie wygralo - osobiście mi to obojętne.

Ms jeszcze nie miał swojego eventu ale pewnie skonczy się na halo ma start. I oby cos więcej. Ale halo mnie bardziej jara niż spider dlc. Oby to był jednak bardziej spider 2.

 

Ale tak czy inaczej miałem wieksze oczekiwania. 

Głównie przez silent hilla.

 

Ale w kilku grach czuć net gena. Raczej w 4k, mniam.

My mamy wygrywać grając w dobre gry, a nie przekonania, że jeden sprzęt jest lepszy od drugiego. Każdy gra na tym co mu pasuję.

Ps. Kurcze ten Ratchet wygląda świetnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Za dużo gier, które raczej nie powinny być w tym momencie zapowiadane. No ale zobaczyłem kilka nowych jakości, ratchet wygląda pięknie, a horizon to już kompletnie rozwala.

Konsola ciężko powiedzieć, mocno sci fi, w pionie nawet nawet, w poziomie paskudna.

Biorąc pod uwagę wersję digital, jestem ciekaw ceny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...