Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Remaster i kontynuacje, większość wygląda crossgenowo, do pokazu UE5 daleko, masa indykow i innych przecietniakow.

Parę multiplatform i na koniec konsola, która lepiej wygląda bez napwdu niż Z xD

 

Taki był śmiech z pokazu MS a tu było nie wiele lepiej, no nic czekamy na odpowiedź MS niech skończy to co zaczął  :D

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Observer napisał:

Ogladam sobie jakies post showy i najwieksze zachwyty ze brak gier z bialymi hetero mezczyznami, sami czarni i kobiety i ze to jest bardzo "powerfull statement by Sony". No w (pipi) jaranko, tak sie sprzedaje konsole w tych czasach.


Trzeba być zayebiście popyerdolonym, żeby zwracać uwagę na takie rzeczy - znak tych smutnych czasów niestety...
 

4 minuty temu, czarek250885 napisał:

Możliwe, jednak to nie to samo. Sackboy spoko, jednakże Kanack 3 zrobiłby robotę. 


Nie wiem, co Ty masz za fetysz z tym Knackiem, że go w co drugim komentarzu wspominasz, ale dla większości ludzi ten tytuł to była porażka, synonim ch#jowego tytułu na start i ogólnie bardziej technologiczne demko, aniżeli pełnoprawny tytuł - wątpię by ktoś oprócz Ciebie tęsknił.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jestem zachwycony wyglądem, chociaż muszę zobaczyć konsolę na żywo. Taki niby futurystyczny, ale moim zdaniem przekombinowany. Przede wszystkim porty usb są zbyt widoczne i psują harmonię całości, podobnie slot na płyty. Do tego na oko ten czarny materiał to piano black, który będzie się koszmarnie palcował i rysował, szczególnie w sąsiedztwie wspomnianych portów. Ogólnie połączenie futurystycznych kształtów z tanim wykonaniem rzadko kiedy wygląda dobrze i zwykle szybko się starzeje.

 

I nawet nie porównuję jej z xboksem, bo moim ulubionym designem konsoli pozostaje klasyczne białe ps4 - proste, nieco bardziej finezyjne niż Xbox One przez pochylony przód i te linie przecinające środek, ze sprytnie ukrytymi portami, ładnie zintegrowanym logo i dyskretną diodą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Starh napisał:

Jedynie Horizon mnie jakoś przekonał.

dalej nic nie wiadomo o wstecznej i Smart delivery. Sry, ale nadal Xbox jako główna konsola z game passem lepiej się prezentuje dla przeciętnego gracza. 70% pokazanych gier to były multiplatformy.

I tak znowu co pół roku będziesz sprzedawał jedną i kupował drugą konsolę.

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dizajn konsoli zayebisty(Xbox przy tym wygląda jak Korky Taczer), gry w większości fajne, ale nextgenem nie śmierdzą. 

 

Zapowiedzieli dino crysis, niestety nie takie jak sobie wyobrażałem, ale pomysł spoko

Przy Hitmanie prawie się ze zesrałem, że będzie Alan Wake 2, ale jednak nie.

Demons Souls pewnie dostarczy, ale bez ekscytacji, za dużo souslów, za dużo tych, które je kopiują(2d i 3d), wolałbym Bloodborne 2.

Ta pragmata wyglądała jak coś od Koijmy, ciekawa rzecz.

Resident 8 roz(pipi)i

Gdzie jest Silent Hills?

Nowe IP od Arkane i Tango mocno średnie, wolałbym żeby zrobili kontynuacje swoich sztandarowych tytułów.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Oprócz Kratosa i ceny trafione wszystko, o co codzi?

 

Nie można konsoli zamówić, nie było nic o audio 3D ani jego pokazu, nowego VR też nie pokazali, GoWa 2 nie było, ale było mnóstwo multiplatform. 

 

Mnie i tak boli brak Silent Hill oraz nowego handhelda od Sony.

Odnośnik do komentarza

Prezentacja bardzo na plus, z większych rzeczy największe wrażanie REVIII, Horizon 2, Spider, Ratchet i Deathloop

Jak Astro fituje do nowego wizerunku konsoli - bardzo fajna maskotka.

Pragmata się rymuje z Nier: Automata i jest nawet jakiś podobny klimat w trailerze, cool

A teraz czekam na więcej info o kompatybliności wstecznej i nagrania z ssd w akcji 
 

Edytowane przez candle93
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...