Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, izon napisał:

https://www.ppe.pl/news/155713/ps5-moze-otrzymac-klasyczne-produkcje-z-poprzednich-generacji-sony-chce-wprowadzic-trofea-do-starszych-gier.html

 

Stare gierki na ps5 z trofeami? Byłoby spoko ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć, Sony zawsze miało wyjebane na wsteczną..

Już przy PS3 były o tym ploty i rozwodzenie się nad jakąś technologią, która w łatwy sposób może zaimplementować trofea w gierki z PSXa. Przy PS4 było podobne oświadczenie jak teraz. Mocno liczę na to ale już tracę nadzieję. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kufir napisał:

Katalogowanie gier na dysku ... Czy taką oczywistą i prostą funkcję sony wreszcie ma zamiar dodać do swojej najnowszej najwspanialszej konsoli ?

Panie, Panie, za dużo to Pan nie wymagasz od Sony.... :-)

Stworzyli sprzęt który w zasadzie na całym świecie rozchodzi się jak świeże bułeczki, a Pan coś więcej chce od nich wymagać... 

Ta konsola to już prawie legenda, niedługo będą o niej hymny i ballady powstawać, a tu takie wymagania. 

He, he śmieje się oczywiście. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość kufir
18 minut temu, maxoffe napisał:

Panie, Panie, za dużo to Pan nie wymagasz od Sony.... :-)

Stworzyli sprzęt który w zasadzie na całym świecie rozchodzi się jak świeże bułeczki, a Pan coś więcej chce od nich wymagać... 

Ta konsola to już prawie legenda, niedługo będą o niej hymny i ballady powstawać, a tu takie wymagania. 

He, he śmieje się oczywiście. 

 

Tak, tylko to taki śmiech przez łzy. Przecież aż się prosi o to katalogowanie, o przypinanie ikonek do głównego menu itp.

Ciekawe ile czasu upłynie zanim dodadzą te funkcje robiąc oczywiście z tego powodu wielkie medialne wydarzenie ...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

Jej pewnie chodzi o dysk zewnętrzny, nie napęd jako taki.

 

Ogólnie to możesz dysk podłączyć (HDD lub SSD), ale tylko zewnętrzny i tylko do przetrzymywania gier z PS4.

Pewnie masz rację, chodzi o dysk, a my żeśmy to źle zrozumieli, że napęd to odtwarzacz płyt BD/CD. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, bisoner napisał:

Tylko nie czaje dlaczego ten darmowy weekend na PS5 pobiera mi wersje PS4? Czy coś źle robię? Jaki sens jest testować na ps5 wersje ps4 gry, w czym ma mnie to zachęcić do zakupu?

No u mnie identycznie, mam wer. PS4 i gra poszła won z HDD w trymiga... 

Ogólnie pierwszy WD nie trafił w moje gusta. Dwójce chciałem dać szansę ale myślałem o wersji na PS5, a skoro tak, to problem rozwiązał się sam... 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...