Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

16 hours ago, creatinfreak said:

Nie można było tak od razu? Tylko trzeba bawić się w alisekspresy.

 

IMG_20210315_154018.jpg

 

 

Konsola bardzo fajnie wygląda pionowo w połączeniu z białymi meblami, ale rozumiem ze jak ktoś ma kuchenny blat pod TV to musi kombinować inaczej
akurat jak ja bym chciał zmienić kolor PS5 paneli to bym po prostu zdjął je i przeszedł się do następnego lakiernika samochodowego żeby to on ogarnął sprawę

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, WisnieR napisał:
9 godzin temu, PanKamil napisał:
Mi na żywo ps5 bardzo się podoba ale mam wersje only digital. Od początku stoi w pionie i przypomina mi kształtem praise the sun :potter: jakościowo nie wiem gdzie mowa o tandecie. 
 
 
20210315_225658.thumb.jpg.65e8a28ff9cf2b9fcea99f13a1810ffc.jpg

Pokaż więcej  

Może w gównianej jakości plastiku? Boje się jej dotykać, żeby się nie zepsuł. Wygląda jak plastik z takich najtańszych chińskich bazarowych sprzętów. Pegasus był lepiej wykonany... Słuchawki to samo też tandetny plastik. Co innego pad. Tutaj się na prawdę postarali i czuję się jakbym samego jezuska za stópki trzymał. Dlaczego cała konsola nie sprawia takiego wrażenia jak pad? Cięcia kosztów...

Dokładnie, chodzi mi o jakość plastików. 

Te boczne zwłaszcza, takie mam niestety odczucia. Ten środek piano mógł by być ale że Sony znów robi tak podatny na rysowanie plastik to niestety następny minus. 

No ale trudno, kupione to kupione, stoi w pionie więc nie ma co więcej marudzić i narzekać tylko brać się za granie.... :-) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, maxoffe napisał:

Dokładnie, chodzi mi o jakość plastików. 

Te boczne zwłaszcza, takie mam niestety odczucia. Ten środek piano mógł by być ale że Sony znów robi tak podatny na rysowanie plastik to niestety następny minus. 

No ale trudno, kupione to kupione, stoi w pionie więc nie ma co więcej marudzić i narzekać tylko brać się za granie.... :-) 

Plastik jest gruby, nie mzna go wygiąć. Nie wiem czego chcieć więcej. W ps4 pro bym się zgodził ale nie tutaj.

Odnośnik do komentarza

Z tego laska jest znana:

 

Raymond od początku produkcji gry Assassin's Creed wzbudzała kontrowersje, przede wszystkim jako kobieta która miała stworzyć pełne przemocy przygodowe gry akcji. Ze względu na swój wygląd, przez Internet w okresie premiery przeszła fala komiksów oraz komentarzy o podłożu erotycznym, a w pewnym momencie pojawiła się plotka, jakoby Jade miała się rozebrać w magazynie Maxim, którą ostatecznie dementować musiał sam Ubisoft. Przez falę krytyki pod jej adresem kanadyjka wycofała się na jakiś czas z wystąpień publicznych, jednak pod wpływem wiadomości które otrzymała od wielu kobiet z branży, lub chcących do niej dołączyć z podziękowaniami za bycie wzorem do naśladowania postanowiła wyjść z cienia i pomóc im w walce z krytyką[11]. Dziś Jade to ignoruje "To nie odzwierciedla większości graczy czy jaki ten biznes naprawdę jest"[3].

 

News dla mnie póki co bez żadnego znaczenia..

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Cedric napisał:

Ciekawe czy przypadkiem nie jest tak, że do tego nowego studia zostały odkupione to co było robione dla Google. Jeżeli tak, to może jest szansa, że ta ich pierwsza gra wyjdzie wcześniej niż za 3-4 lata. ;)

Lepiej nie bo dla Google to mogła być przewidziana co najwyżej jakaś popierdolka. 

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia wiem, że z tymi obręczami może być problem pod tytułem "walnąłem jednym o drugi albo o headset i pękło" jeśli zostanie to w takim rozmiarze, ale sam koncept wzorowany na innych kontrolerach do VR już jak najbardziej spoko.

Odnośnik do komentarza

Panowie potrzebna pilna pomoc... 

Otóż jak wyłączyc te Tigery by nie stawiały takiego oporu podczas strzelania 2 CoD Cold War...???? 

Masakra nie jestem do tego pryzwyczajony i dostaje mega baty w online... 

Ja lubię delikatnie nacisnąć i strzelać, a tu opór... 

Wiem może się przyzwyczaję ale na razie chcę standardowo jak było.... 

Bajer fajny ale dla starego wygi wymaga przyczajenia. 

Proszę o pomoc bo noby robią ze mną co chcą... 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...