Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jestem starym konsolowcem ale PS4 zmusiło mnie do przesiadki na PC. Nastało PS5 więc postanowiłem powrót. Dziś byłem u kumpla obaczaić PS5 + Sony H90 i jest DRAMAT!!! AC:Valhala w 4K - 30 fps i bieda grafika. W trybie wydajność płynność ok ale grafika jeszcze biedniej. Co to ma znaczyć??? 

PS5 juz kupiłem ale widzę, że w 4K nie ma co inwestowac bo kicha.

Jedynie Morales wyglądał całkiem całkiem, ale kiedy zaczną wychodzić gry stricte na tą generację?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, gdzieś w necie przeczytałem że na tym środku konsoli, między tymi białymi panelami jest folia. Chodzi mi o ten czarny środek black piano. 

Mam strasznie już porysowany od delikatnego wycierania kurzu stąd pytam czy jest tam rzeczywiście folia bo ja nie widzę by gdzieś można było ją podważyć... 

Odnośnik do komentarza

Jedyna sensowna pozycja konsoli to jak dla mnie pion i zwrócona "na pokój" wąską częścią (ta z napędem). W taki sposób wydaje się nawet smukła i zgrabna. (w sensie tak: https://images.app.goo.gl/nHvSmBp31dn5T2ZK9).

 

W poziomie wygląda na mój gust strasznie, ociężale i nieproporcjonalnie, co powyższe zdjęcia świetnie uwydatniają. :D

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Mi na żywo podoba się dużo mniej jak na screenach... 

Dziś kupiłem i jakoś tak tandetą trochę zalatuje. 

A oglądając reklamy podobała się dużo bardziej. 

Postawiłem pionowo, duży rozmiar i gabaryty mi akurat nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie są na PLUS. 

Przynajmniej widać "kawał sprzętu", a nie POPIERDUŁKĘ al'a kalkulator... 

Do tej pory przez 2 generację miałem Xboxy, a PS tylko czasami kupowałem do exów. 

Stąd powiedziałem sobie ze teraz zmiana, PS będzie główna konsolą, a Xbox ewentualnie na jakieś hity których nie ogram na Sony. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Mi na żywo ps5 bardzo się podoba ale mam wersje only digital. Od początku stoi w pionie i przypomina mi kształtem praise the sun :potter: jakościowo nie wiem gdzie mowa o tandecie. 
 
 
20210315_225658.thumb.jpg.65e8a28ff9cf2b9fcea99f13a1810ffc.jpg
Może w gównianej jakości plastiku? Boje się jej dotykać, żeby się nie zepsuł. Wygląda jak plastik z takich najtańszych chińskich bazarowych sprzętów. Pegasus był lepiej wykonany... Słuchawki to samo też tandetny plastik. Co innego pad. Tutaj się na prawdę postarali i czuję się jakbym samego jezuska za stópki trzymał. Dlaczego cała konsola nie sprawia takiego wrażenia jak pad? Cięcia kosztów...
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to za problemy z tym plastikiem? U mnie konsola w poziomie, jedyne co to się przetrze od czasu do czasu. Pięknie świeci. Szkoda, że nie na niebiesko cały czas. Też wersja Digital. Przyznam jednak, że ta z napędem jest trochę brzydka. 

Słuchawek Pulse nie mam, bo od początku mi kiczem zajeżdżały, a i widziałem w sklepie, więc nie żałuję kupna SSp7 pod PS5.

Padzik po tych 4 miesiącach dalej uważam za najlepszy i już nawet nie przez te wibracje, a przez to jak leży w dłoni i jego wagę. No ideał.

Ten od Xboxa też spoko, ale DS go pobił. Najlepiej czuję to kiedy gram na XoX, a potem uruchamiam PS5. Konsola PS5 to magia bez wad.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...