Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, genjuro napisał:

Wydaje mi się, że tylko gry z ps4, w które grałem na konsoli ps5, pozostawiają po sobie "ślad". Z wersjami cyfrowymi można to tak załatwić, że ściągamy grę ponownie i w trakcie ściągania usuwam. Wtedy kafelek znika na dobre. Ale z płytowymi jest inaczej. Jak się pozbyć tych pozostających kafelków? 

Mam ten sam problem i zauważyłem że występuje tylko jak usuwasz grę z podpiętego dysku na USB.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, trisan70 napisał:

czy savy nadal będą działały?

Po przeniesieniu savów z PS4 (nieważne czy przez USB, chmurę PS+ czy pełny transfer danych) będa one działały z grami w wersjach PS4.

Jeżeli gra oferuje wersję na PS5 to save będzie działał, ale trzeba dodatkowe taki zapis przenieść przez opcje w grze (z wersji PS4 do PS5). Obecnie chyba każdy tytuł pozwala na takie coś.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Square napisał:

Po przeniesieniu savów z PS4 (nieważne czy przez USB, chmurę PS+ czy pełny transfer danych) będa one działały z grami w wersjach PS4.

Jeżeli gra oferuje wersję na PS5 to save będzie działał, ale trzeba dodatkowe taki zapis przenieść przez opcje w grze (z wersji PS4 do PS5). Obecnie chyba każdy tytuł pozwala na takie coś.

Control na to nie pozwala

Odnośnik do komentarza
Panowie i Panie, czy RE2 i RE3 - Remake'i działają jakoś lepiej na PS5?
Czy te gry na PS4 PRO działały może w 60fps?
Są fajne ceny na wszystkie RE w PS Store no i mnie nosi
W przypadku PS5 będzie betonowe 60 FPS. Na PS4 Pro są spadki nawet do 45 - 50 FPS najczęściej w filmikach. Co prawda rzadko są te spadki, ale istnieją. Jeśli masz PS5 to lepiej ograć na tej konsoli.
Odnośnik do komentarza
Cytat
4 godziny temu, ginn napisał:

U Was też od południa problemy z działaniem PSN? Podczas testowania połączenia, w momencie logowania się do PSN wyskakuje błąd WS-116417-0.

 

Wszystko w porządku i down detector też nie pokazuje żadnych nieprawidłowości. 

 

https://downdetector.pl/status/playstation-network/

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ginn napisał:

U Was też od południa problemy z działaniem PSN? Podczas testowania połączenia, w momencie logowania się do PSN wyskakuje błąd WS-116417-0.

Tak. Ja juz konsole spakowalem i czekam na kuriera. Modul internetowy siadł. Czy to na kablu czy fifirifi nie łączy. Podlaczylem godzine temu kablem od sasiada i działa. No cudy. 

Spoiler

Hahaha

 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...