Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Patricko napisał:

Mieć studio, które raz za razem wypuszcza najlepsze wyścigi arcade + wcześniej najlepsze części WRC (do dzisiaj nikt nie dorównał), potem jedna wpadka z DC na premierę i studio zamknięte... Tam chyba wyruchali komuś żonę, bo nigdy nie uwierzę, że to była czysto biznesowa decyzja.

 

Oj tak, wrc jedyneczka i dwójeczka to i dzisiaj cymesik (dzwięki podczas rajdu to topka i dzisiaj!)

 

 

Piękne portfolio

 

image.png.1b94a88450c553b5d8c13ec484423ac1.png

 

Szkoda, że umarli :/ 

Edytowane przez oFi
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Evolution miało przynajmniej dwie mocne wpadki finansowe, ale i tak zamknięcie ich to największy fail Sony. Już była rozkmina na temat tego kto mógł by się zająć nowym MotorStormem i ze studiów które współpracowały z Sony a które robiły wyścigi nic chyba nie zostało. Evolution zamknięte a Codemasters pozyskało licencję WRC, więc pewnie osoby z dawnego Evo (które też robiło WRC) tym się zajmą. Lucid Games podobno zostało odsunięte od Twisted Metal i niby pracuje nad jakimś open-world multiplayer game. Firesprite ma 4 projekty więc raczej nie rozpoczną kolejnego w najbliższym czasie. Jedyna nadzieja w tym że zatrudnią jakąś mniejszą ekipę do zrobienia remake'u czy porządnego portu żeby sprawdzić zainteresowanie tak jak to zrobili z np. MediEvil.

Odnośnik do komentarza

tylko ostrzegam, że jest różnica między głównymi odslonami serii jak właśnie Dirt 5, a odsłonami Dirt Rally. Te drugie, to typowe gry rajdowe, dosyć symulacyjne i poważne. Dirt 5 z kolei , to bardziej arkejdowa odsłona, gdzie wywalili nawet typowe odcinki rajdowe, zastępując je formami rallycrossa :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mario10 napisał:

Szkoda bo samochodówek na  PS bieda z nędzą. Zagrałbym w Collin Mcrae Rally jakiś mam sentyment do tej serii, ale WRC było na prawdę dobre. Są jakieś rajdy teraz dobre do ogrania (Dirt?) ?

 

Ostatnio dobrze się bawiłem przy WRC8. WRC9 podobno poprawiło parę głupotek (kałuże, które stawiały auta bokiem przy każdej prędkości) i usprawnili pare rzeczy w  kampani. 

 

Niedługo licencję przejmuje codemasters, ciekawe co pokażą ze swojej strony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle całe to menu jest kurva tragiczne. Ja nie wiem jak takie fajne z ps4 czy tym bardziej xmb z PS3 zmienili na taką spierdoline, a hitem jest że muszę się naklikac zeby wylączyc konsole zamiast prostego przytrzymania ps button.

Gdziekolwiek żeby wejść to trzeba KLIKAC KLIKAC kurva co to jest w ogóle.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Też mnie rozwala to menu, ale jeszcze bardziej dziwi mnie kupowanie DLC na tej konsoli.. kupiłem sobie jeszcze raz Milesa Moralesa i pomyślałem, że może zrobię upgrade do wersji Ultimate to trzeba z poziomu gry, bo w PS Store nie ma. Pomyślałem, że kupię sobie DLC do Horizona - z PEGI wynika, że będzie, ale kupić nie można. Nie wiem jak to działa w innych grach, bo w tym momencie mam jeszcze tylko Gran Turismo 7, ale przecież nie kupię kredytów do samochodów. W każdym razie tego to nie wyświetlają, ale komunikaty o dopłaceniu do wersji PS5 pojawiają się przy uruchamianiu gry póki się tego nie zrobi 

 

A jak już jesteśmy przy DLC do Horizona to czy oprócz niego i God of Wara mamy jeszcze jakieś exy na ten rok czy wszystko rzucili na pierwsze miesiące, a na drugą połowę oprócz Kratosa znowu liczą na Call of Duty ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Shen napisał:

Ludzie straszyli, że ps5 głośne, a mojej Sonki od czasu zainstalowania gry nie słychać, chyba, że Elden mało wymagający a przy innych tytułach sie rozpedzi.

U mnie tez kompletna cisza, tak jakby konsola w ogóle nie chodziła. Tylko przy włączeniu słychać takie 2-3 psyrykniecia, może to te legendarne cewki. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, funditto napisał:

A jak już jesteśmy przy DLC do Horizona to czy oprócz niego i God of Wara mamy jeszcze jakieś exy na ten rok czy wszystko rzucili na pierwsze miesiące, a na drugą połowę oprócz Kratosa znowu liczą na Call of Duty ? 

No z gier Sony będzie jeszcze Ragnarok o którym piszesz + z gier wartych odnotowania to jeszcze czasowe exy jak Forspoken i Stray (czyli ta gra o kotku która wygląda naprawdę uroczo :wub:)

 

Może jeszcze coś zapowiedzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...