Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, łom napisał:

To Wolverine zacznie czaić się na gargulcach, skanować otoczenie i szybować po otwartym mieście? Nie sądzę.

 

Będzie reskin SM, mają już wszystko obcykane. Chociaż do Wolverina bardziej pasowałby mi taki casual-friendly slasher pokroju oryginalnych God of War.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Będzie reskin SM, mają już wszystko obcykane. Chociaż do Wolverina bardziej pasowałby mi taki casual-friendly slasher pokroju oryginalnych God of War.

Właśnie według plotek Wolverine ma mieć strukturę podobną do God of War czyli pół-otwarte lokacje a nie open world więc nie wiem po co mieliby dorzucać motywy z Batmana czy SM (skradanie, latanie, view pointy).

Odnośnik do komentarza

Lara Croft też nie lata, a ma bardzo podobną strukturę do Spider-manów, nawet w Gearsach wtrącono bazy wroga do odbicia. Żadnych kurwa open-worldów, semi open-worldów ani nic z tych rzeczy nie da mi satysfakcji, skończony właśnie Resident 4 pokazał mi jak bardzo brakuje mi liniowych, nastawionych na akcję i eksplorację gier.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Daffy napisał:

Ja się boję że insomniac może skończyć jako studio tylko i wyłącznie do gierek marvelowskich 

Jakby wydawali gry w takiej jakości jak Spider tylko z różnymi superbohaterami byłoby spoko, ale faktycznie szkoda by było tak świetne studio tylko do gier z superbohaterami.

Odnośnik do komentarza

@ASX jest tam coś o rozważaniu kolejnej podwyżki cen ich gier czy ppe dało newsa z dupy?

 

Co do reszty, pozytywne wieści, garniakom nie wolno wierzyć na słowo ale dobrze że widzą jak jednoliniowe jest ich portfolio i wreszcie przynajmniej deklarują powrót do różnorodności 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to news z dupy i typowy clickbait, bo w samej prezentacji nic o tym nie ma, a PPE zrobiła newsa tylko na podstawie pytania jednego z inwestorów o poddywzce cen sprzętu, a odpowiedź Sony to standardowa dla korpo okrągła i wymijająca odpowiedź która nic nie przesądza.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Wczoraj odbyła się prezentacja z udziałem Jima Ryana i Hermana Hulsta podsumowująca wyniki Playstation i przedstawiająca plany na przyszłość. 

Kilka kluczowych punktów:

- PS5 sprzedaje się jak pojebane i Sony planuje że PS5 wyprzedzi analogiczne tempo sprzedaży PS4 pod koniec tego roku

pff4uk5.jpg

- PSVR2 sprzedaje się lepiej niż PSVR1 w analogicznym okresie

 

- Sony chcę żeby ich gry były bardziej różnorodne i reprezentowały wszystkie znaczące gatunki, czyli chyba koniec z robieniem tylko 3-osobowych gier akcji

COF6Xey.png

 

- Planują wydawać przynajmniej dwie duże gry w ciągu roku. Zamierzają też dalej inwestować w nowe IP

 

- Duży nacisk na inwestowanie w gry usługi. Hulst powiedział że Sony ma 12 gier usług w produkcji. A ich gry usługi przechodzą restrykcyjny proces kontroli jakości, być może dlatego gry Deviation i Final Strike zostały ostatnio skasowane

Zdjęcie

- za te 12 gier usług w produkcji odpowiadają takie zespoły jak m.in. Guerilla Games (pewnie plotkowany Horizon MMO), Naughty Dogs (frakcje do TLOU) 

R3OyPfU.png

 

- dalej będą wydawać gry na PC. Patrząc spodziewany wzost przychodów to będzie ich w tym roku więcej niż ostatnio.  

Zdjęcie

 

- Jim Ryan powiedział że będą też silnie inwestować w granie w chmurze

 

to tyle chyba z tych najważniejszych rzeczy. Myślę że takie portale jak PPE mają z tej prezentacji materiał na długie tygodnie i przynajmniej kilkanaście newsów, ale tu postarałem się zebrać wszystko do kupy. 

 

 

Można link do tego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...