Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Hendrix napisał:

Nigdzie nie informowali o tym, że GoW będzie tylko na PS5, tak było tylko w przypadku GT7 i jeśli jest jakiś powód na krytykę, to jest to ta sytuacja - i najlepszym wyjściem, jeśli ktoś chce to oprotestować, jest niekupienie tej gry, oczywiście. Zachęcam do tego, jeśli ktoś czuje się oszukany.

Moim zdaniem jest to powód na krytykę. Twoim nie? Czuję się trochę oszukany, ale nie spinam się z tego powodu. Nie mam też potrzeby niczego oprotestowywać. Co do kupna gry to decyzję podejmę w zależności od tego jak będzie gra wyglądać i mojego nastawienia w czasie jak będzie miała wyjść. Nie widzę powodu do robienia fochów, bo czuję się (trochę) oszukany. Nie mówiąc o tym, że decyzja o zakupie, bądź nie, gry przez jednego gracza nie ma żadnego wpływu na dalsze decyzje Sony.

A przede wszystkim nie traktuję tego personalnie.

 

Co do GoW:R - chyba rzeczywiście masz rację, to bardziej moje projekcje, pewnie z powodu informacji od "influencerów" ala Daniel Ahmad, a nie realnej informacji.

Odnośnik do komentarza

Ale właśnie napisałem, że sytuacja z GT7 jest powodem na krytykę, jeśli nie byli pewni czy puszczą wersję na PS4, nie powinni przedstawiać GT7 jako next-gen exlusive, więc nie widzę punktów niezgody między nami (chociaż nie zmienia to faktu, że ta gra i tak była robiona pierw na PS4).

3 minuty temu, Basior napisał:

Nie mówiąc o tym, że decyzja o zakupie, bądź nie, gry przez jednego gracza nie ma żadnego wpływu na dalsze decyzje Sony.


Nie chodzi mi o wpływanie na decyzje Sony (czy jakiejkolwiek firmy), tylko na pozostanie w zgodzie ze swoimi opiniami. Ja np. nie kupuję rzeczy, które mi nie pasują. Poza tym akt niekupienia produktu (bądź zakupu) jest jedynym realnym aktem jaki ma konsument - jako jednostka - wobec producenta. Dlatego zawsze zachęcam to tego, jeśli komuś coś nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Krótka piłka mówią wprost, kup PS5 bo tam zagrasz we wszystkie nowe gry bo się odcinamy, puszczają Ci trailery nowego Horizona, GODA i GT7 i paru jeszcze innych gier...więc co robisz? Idziesz i kupujesz PS5 a za jakiś czas nagle im się odwidziało, bo ludzie już kupili PS5 cel osiągnięty więc w sumie wydajemy też wszystko na PS4.

Zwyczajnie polecili w chusteczkę ;) 

Edytowane przez Lord Protector
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schabek napisał:

Idac tokiem myslenia soula nie ma zadnego argumentu za kupnem xsx i nie bedzie bo sami przyznali ze wszystko u ms w tej generacji bedzie crossgenowe

 

To nie jest tok myślenia a czysta brudna prawda z którą masz problem, jak ze wszystkim z resztą na tym forum :) 

Już teraz wiadomo, że kilka gier zmierza typowo po Series Xa, także przestań robić CW wszędzie gdzie popadnie bo to ostra żenua z twojej strony ;)

1 minutę temu, schabek napisał:

 

Skoro uwazasz ze returnal czy ratchet poszedlby na ps4 to przynajmniej dobrze wiedziec ze nie masz pojecia o czym piszesz

 

Odezwał się pan developer, który ma pojęcie IKSqrvaDEEEEEEEEEE

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MYSZa7 napisał:

Co do Ratcheta racja, gra stworzona z myślą o PS5, ale nie wiem co w Returnalu jest takiego next-genowego, czego nie udźwignęłoby PS4.

 

Mokre sny schabka na pewno są nie do ogarnięcia i dla PS4 i PS5, no bo przecież nie natywna rozdzielczość Returanla. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Lord Protector napisał:

 

To nie jest tok myślenia a czysta brudna prawda z którą masz problem, jak ze wszystkim z resztą na tym forum :) 

Już teraz wiadomo, że kilka gier zmierza typowo po Series Xa, także przestań robić CW wszędzie gdzie popadnie bo to ostra żenua z twojej strony ;)

 

Przestan uciekac jak dziecko w jakies robienie cw bo to u ciebie standard jak juz nie masz nic na obrone. Skoro piszesz ze nie ma sensu kupowac ps5 bo masz to wszystko na ps4, co juz na starcie jest bzdura bo gry pod ps5 juz wyszly, to odbijam ci pileczke ze po xsx tym bardziej nie masz po co siegac bo juz cie sam ms obdarl ze zludzen zanim ta konsola zadebiutowala

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Co do Ratcheta racja, gra stworzona z myślą o PS5, ale nie wiem co w Returnalu jest takiego next-genowego, czego nie udźwignęłoby PS4.

 

Ta gra ma mikrochrupniecia nawet na ps5, graficznie to jest pozne ps4 ale przy tym ile dzieje sie na ekranie to ps4 odlecialoby w kosmos. Moj ps4fat dlawil sie kiedy szlismy sobie na koniu przez las w tlou2

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schabek napisał:

 

Przestan uciekac jak dziecko w jakies robienie cw bo to u ciebie standard jak juz nie masz nic na obrone. Skoro piszesz ze nie ma sensu kupowac ps5 bo masz to wszystko na ps4, co juz na starcie jest bzdura bo gry pod ps5 juz wyszly, to odbijam ci pileczke ze po xsx tym bardziej nie masz po co siegac bo juz cie sam ms obdarl ze zludzen zanim ta konsola zadebiutowala

 

To może przeczytaj raz jeszcze co napisałem, stwierdziłem jedynie fakt, że polecieli w chusteczkę...nie widzę tam stwierdzenia czy słów, że nie ma sensu kupować PS5 bo wszystko masz na PS4, naucz się czytać ze zrozumieniem i prowadzić dyskusje na poziomie, bo widzę, że wszędzie jesteś jak małpa, która bierze swojego kloca i zaczynam nim rzucać bez opamiętania. 

 

@MYSZa7 miało być WTF 

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Lord Protector napisał:

Odezwał się pan developer, który ma pojęcie IKSqrvaDEEEEEEEEEE

 

W przeciwienstwie do ciebie mam obie konsole i moge sobie sprawdzic kazda gierke, ty opierasz sie na twitterowych pogloskach a wypisujesz tu bzdury jeszcze wieksze niz w tych niezweryfikowanych linkach na ktorych sie opieracie XD probuj dalej redaktorze

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schabek napisał:

 

Ta gra ma mikrochrupniecia nawet na ps5, graficznie to jest pozne ps4 ale przy tym ile dzieje sie na ekranie to ps4 odlecialoby w kosmos. Moj ps4fat dlawil sie kiedy szlismy sobie na koniu przez las w tlou2

Jestem ciekaw czy przy odpowiednich cięciach w oprawie, szczególnie grze świateł odpaliłaby się na bazowej PS4, ale mogę sobie tylko gdybać.

 

Daruj sobie minusowanie, Soul. 

 

EDIT: Masz szczęście :kaz:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schabek napisał:

 

W przeciwienstwie do ciebie mam obie konsole i moge sobie sprawdzic kazda gierke, ty opierasz sie na twitterowych pogloskach a wypisujesz tu bzdury jeszcze wieksze niz w tych niezweryfikowanych linkach na ktorych sie opieracie XD probuj dalej redaktorze

 

Grałem w demona, spideraman itp  Returnal, który i tak widziałem a nawet grałem u Maniaka i nie widzę tam niczego z czym PS4 nie dało by sobie rady, dać 30fps pojechać efekty cząsteczkowe i heya. 

Edytowane przez Lord Protector
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MYSZa7 napisał:

Co do Ratcheta racja, gra stworzona z myślą o PS5, ale nie wiem co w Returnalu jest takiego next-genowego, czego nie udźwignęłoby PS4.

Odnośnie Returnala mogły by być duże problemy z ilością particli na ekranie. Nie wiem jaką metodą zostały stworzone ale jest coś takiego jak overdraw kiedy, półprzezroczyste albo maskowane obiekty są jedne za drugim i zwiększa to mocno obciążenie na GPU. No i trzeba się zastanowić czy Housemarque chciało by wydać tak dynamiczną grę w 30fps.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...