Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Square napisał:

Pytanie tylko czy za pakiet polepszający będą wołać kasę i ile czy raczej za free jak to chyba jest aktualnie u MS.

Będzie wersja na PS4, która odpalisz tez na PS5, bo będzie wsteczna. Różnica zapewne będzie tylko w rozdziałce i fps. Dodatkowo wypuszcza wersję tylko na PS5, z grafiką pod next gena. Tak to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Patricko napisał:

I niech gałki w padzie wytrzymają całą generację, a nie pół miesiąca emoji1787.png

Nie no spokojnie, gałki już naprawili. Chociaż pamiętam, że faktycznie mój pad z okolic premiery ps4 wytrzymał miesiąc. Pierwszą konsolę w ogóle oddałem bo wyła jak odkurzacz w Second Sonie (tylko tę gierkę miałem na start). Potem okazało się, że inne egzemplarze mają podobny problem z tą grą. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, YETI napisał:

Będzie wersja na PS4, która odpalisz tez na PS5, bo będzie wsteczna. Różnica zapewne będzie tylko w rozdziałce i fps. Dodatkowo wypuszcza wersję tylko na PS5, z grafiką pod next gena. Tak to widzę. 

Będziesz miał patcha który ulepsza grę pod bebechy PS5, a nie jakieś osobne wersje xd

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, grzybiarz napisał:

nie chce mi sie wierzyć w 8k, jak z 4k teraz problem

8k to chyba do filmów i indykow. 

10 minut temu, hav7n napisał:

Będziesz miał patcha który ulepsza grę pod bebechy PS5, a nie jakieś osobne wersje xd

Jak to, przecież pieniążki muszą się zgadzać, powiedział Kaz. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

halko ale nie mieszajcie normalnych ludzi z nostromo i jakimś tam jeszcze dzbanem taknie?

 

Odnoszę się tylko do słów Jima Ryana

 

When we've dabbled with backwards compatibility, I can say it is one of those features that is much requested, but not actually used much," Ryan told Time. "That, and I was at a Gran Turismo event recently where they had PS1, PS2, PS3 and PS4 games, and the PS1 and the PS2 games, they looked ancient, like why would anybody play this?"

Odnośnik do komentarza

Jeśli rzeczywiście Spider im się w sekundę załadował to jest potencjał. Wiadomo, że gry takie jak Destiny czy Division będą miały loadingi, jeszcze długa droga nim nie będą mieć. Jednak myślę, że exy od Sony będą zapierdalać jak szalone na tym wbudowanym dysku SSD. Domyślam się również, że wymiana go będzie niemożliwa w takim razie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...