Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No i fajnie ze w końcu mamy jakies konkrety a nie wrozenie z fusów.

 

Na plus wsteczna, bebechy i ssd.

 

Ray tracing dla mnie nie jest żadnym deal brekerem. Na tyle dobrze jest to teraz udawane, że szkoda że duzy nacisk kładziony jest teraz na te technologie. Imo strata zasobów.

 

8k na ten moment chyba nikogo. 

 

Generalnie złapałem się na tym ostatnio iż nawet mając tv 4k z hdr chyba przestałem odróżniać, które gry maja hdr a które nie, rozdzielczość czy to full hd czy jakieś skalowane do 4 k (pipi) nie robi mi różnicy jeśli sie nie przyjżę...dramat.  

Dlatego jeśli twórcy poszli by jednak w bardziej zaawansowane światy, fizykę itp kosztem rozdziałki 4K na rzecz szachownic- jestem za.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, XM. napisał:

Nie od razu Rzym zbudowano. W PS2 watpie, ale gierki z PS3 tez przewiduje, ze w pozniejszym czasie wlecą.

 

Od tego masz ps now

5 godzin temu, Jakim napisał:

 

Generalnie złapałem się na tym ostatnio iż nawet mając tv 4k z hdr chyba przestałem odróżniać, które gry maja hdr a które nie, rozdzielczość czy to full hd czy jakieś skalowane do 4 k (pipi) nie robi mi różnicy jeśli sie nie przyjżę...dramat.  

Dlatego jeśli twórcy poszli by jednak w bardziej zaawansowane światy, fizykę itp kosztem rozdziałki 4K na rzecz szachownic- jestem za.

 

 

Zmien oczy albo usiądź bliżej tv

Odnośnik do komentarza

IMO dobry czas, do tej pory i tak będzie jeszcze wsparcie ze strony Sony (Medievil, The Last of Us 2) i okazja by nadrobić kupkę wstydu. Z resztą, święta to gorący okres ergo będzie obfity w giereczki. Lepsze to niż Q1 czy sezon ogórkowy.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak premiera pod koniec 2020 przełoży się na tytuły startowe. Jeżeli studia już pracują nad grami na PS5, to chyba nie powinniśmy narzekać na gry. Druga sprawa, to premier nowego Xboxa, zobaczymy w jaki okres wstrzelą się zieloni.

 

PS. Plotki od pracownika AMD potwierdziły się.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, YETI napisał:

Jeżeli studia już pracują nad grami na PS5, to chyba nie powinniśmy narzekać na gry.

Nawet mniejsi polscy developerzy (jak chociażby Bloober) mają już od kilku miesięcy devkity PS5 więc ci więksi dostali je pewnie w chooy wcześniej i już powoli będą zaczynać crunch :wio:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
12 godzin temu, YETI napisał:

EA pochwaliło się, że będą mieli super włosy w swoich grach. 

Spoiler

 

 

Oj, jakbym zobaczył tą technologię w jakieś japońskiej bijatyce, DoA, SC, ew. VF (jeżeli kiedyś wyjdzie xD).

 

Swoją drogą Guerilla też może się popisać włosami Aloy na nowej generacji. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...