Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MLeKSk napisał:

Z gier od PlayStation Studios raczej na 100% możemy być pewni czterech tytułów:

- Horizon II: Forbidden West

- Gran Turismo

- God of War Ragnarok

- Death Stranding: Director's Cut (to nie do końca PS, ale co tam)

 

Tak na 75%:

- The Last of Us II: Director's Cut + tryb multi. Chociaż tutaj mam wrażenie, że najpierw będą chcieli wypuścić ten remake jedynki, a dopiero potem bawić się w inne wersje dwójki. Jeżeli tak by było to może dwójka dostanie jakiś dodatek (samodzielny?) razem z multi? Albo będzie samo multi.

- Nowa gra od Bluepoint Games (InFamous Remastered?)

 

50% stawiam na:

- Men i Black od Bend Studios (przecieki są, więc może to być prawda, tym bardziej, że filmy też są od Sony)

- Sunset Overdrive Remastered + dwójeczka od Insomniac

 

25%:

- nowe IP od Naughty Dog (to sci-fi o którym były kiedyś przecieki

- kolekcja Uncharted na PS5 wraz ze "Złotą Otchłanią"

- Spider-Man 2

 

 

Lista ciekawa, ale w głównej mierze to kolejne remastery/edycje specjalne.

 

Ja w sumie oczekiwań nie mam, ale na 90% będę pod wrażeniem pokazu, bo jednak Sony umie w hype i marketing. Druga sprawa, że pokażą też pewniaki (przy HZD i GoW2018 bawiłem się świetnie), a przy nowych tytułach można mieć raczej pewność, że będą przynajmniej bardzo wysokiej jakości.

 

No ale ten Silent Hill nosz guuurwa, kiedy?!

Odnośnik do komentarza

Na stówę nie będzie Death Stranding. 

Horizona też mam nadzieję, że sobie odpuszczą, bo widzieliśmy już dłuższy gameplay i zwiastun, wystartowały preordery. Wystarczy.

 

Z The Last of Us 2 wątpię, że będą coś robić, oprócz multi. 

 

Na szczęście nie pojawią się Avengersi, więc przynajmniej to nie będzie zapychało czasu.

 

Po cichu liczę, że na sam koniec walną "one more thing" i będzie to np. 30 sekundowy teaser kolejnego Spidermana. W końcu pracują już nad nim w jakimś stopniu od 3 lat.

 

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam obstawiam, że będzie dobrze :usmiech:  Jakby to miałby być tylko pokaz trailerów zbliżających się gier (Kena, DL, cod) to by zrobili kolejne State of Play, a nie szumnie zapowiadali większe wydarzenie. I na plus już jest to, że nic nie wyciekło, więc od razu większe ciareczki :lapka:

 

Osobiście, z takich płonnych nadziei, to chciałbym zobaczyć zapowiedź nowej gry od Uedy. Projekt już powstaje 4 lata, wiec już pomału czas. Co prawda gra powstaje dla epica i będzie multiplatformą, ale to nie znaczy, że nie mogą po znajomości zareklamować się u sony. ;) 

 

14 minut temu, Bigby napisał:

na sam koniec walną "one more thing" i będzie to np. 30 sekundowy teaser kolejnego Spidermana.

To albo teaser kolejnego remaku od bluepoint. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, balon napisał:

Ja oczekuje, że zapowiedzą jakąś nową dobrą usługę grową, dobry multik bez zbędnego singla oraz jakiegoś fajnego singlowego gassa i może nowe eksluzywne DLC do Fornite.

 

dobre zarzutki czorcie :obama: 

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, Figuś said:

Coś się psują gify z imgura, widzę że trzeba będzie znaleźć znowu jakiś nowy hosting do ruchomych obrazków :/

Lekki offtop, ale nikt nie będzie chciał hostować tego guwna które ma już 35 lat, zżera maksymalną ilość CPU i zabiera ze 100 razy więcej miejsca niż wideo o tej samej długości, po prostu problem leży po stronie zamieszczania video na forum, które powinno się dać normalnie embedować.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pupcio napisał:

Jak tlou multi jest w powijakach. Dickman jak zobaczył co odjebał usuwając Multi na rzecz przeciągnietego singla i gracze się ZDENERWOWALI to na szybko powiedział że robią multi xD tydzień temu szukali ludzi więc pewnie mają zrobioną jedną mapkę, 2 kapelusze i złote skiny do broni

Nie no robią remake pierwszego Tlou to będą jeszcze z niego mapki

anne-hathaway-mirror-flirting-playing-wi

 

7 minut temu, _Shaman_ napisał:

Lekki offtop, ale nikt nie będzie chciał hostować tego guwna które ma już 35 lat, zżera maksymalną ilość CPU i zabiera ze 100 razy więcej miejsca niż wideo o tej samej długości, po prostu problem leży po stronie zamieszczania video na forum, które powinno się dać normalnie embedować.

@Square widzisz, dawać nowy silnik forum

79d7ae0e2b4393ce3832814343674403.gif

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...