Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wredny napisał:

Dla mnie każdy open-world od Sony to przynajmniej liga wyżej od tych ubisofciaków z kartonu, rozwleczonych na 150h.

Z GoT nie jest inaczej - w przeciwieństwie do Assasinów, które od wielu odsłon zajeżdżają typowym korpo-produktem, klepanym beznamiętnie, tutaj czuć serce włożone w grę.

Sucker Punch inFamousa mogą zaorać, bo ta seria jest tak daremna, jak kolejne współczesne GTA, ale Ghosta należy szanować.

ja tam wole ac odyssey niż horizon zero (szczerze nie kumam fenomenu tej gry nuda nuda...)  albo days gone (to był troling forum wierzę w to nigdy w bardziej spierdoloną grę nie grałem jeżeli chodzi o open world) . Bo od obu się odbiłem ale są gusta i guściki. Za to Ghost of bardzo lubię i też uważam za grę lepszą niż ubisoftowe open worldy bo nie jest tak rozwleczona. A i klimat pierwsza klasa. Zabawne bo w grę nie wierzyłem i nie lubię ani jednej odsłony infamous. 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy AC po tej zmianie/odświeżeniu czyli Origins bardzo mi się podobał, ale może to trochę wynikało z tego, że miałem przerwę od Black Flag. Kolejny był Oddysey, uwielbiam klimat starożytnej Grecji więc sięgnąłem po tytuł no i grałem w to samo tylko z większą mapą i większą ilością pobocznych aktywności. Klimaty Wikingów też bardzo lubię, ale Valhalle olałem, nie dałem się wrobić trzeci raz w to samo. Dla mnie nadal najlepszy AC to dwójeczka i Ezio.

 

Co do porównań to oczywiście są na miejscu, pizze Guseppe od DR Oetkera też można porównać do takiej z pieca opiekanego drewnem. I to pizza i to pizza.

Odnośnik do komentarza

Mi akurat Horizon i Days Gone siadły super i dobrze się przy obu bawiłem, ale każdy lubi coś innego.

Niestety od AC się odbiłem bardzo szybko mimo, że pykałem tylko u kumpla parę razy, może trzeba dać ponownie szansę.

Ogólnie Sony w ostatnim czasie ma dziwną politykę cenową za gry i te wszystkie dopłaty, ale na razie nie ma co narzekać bo parę gier mam jeszcze do ogrania więc na spokojnie obserwuję rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Mi też horizon siadł z tym days gone bardzo dobre gierki.

AC pożyczyłem od kumpla i po 15 minutach wyłączyłem,może gdybym nie grał w demon souls i ghosta to by mi siadło,ale w porównaniu do DS I ghosts system walki to jest jakaś prowokacja,nie czuć kompletnie ciosów.

Może później ten combat się rozwija i jest lepiej nie wiem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

Szkoda tylko, że jak wychodzi patch to dalej trzeba dłużej czekać na kopiowanie danych niż ściąganie. A pamiętam coś jak Cerny na tym deep dive gadał, że nie będzie tego szajsu.

Ja póki co z tym kopiowaniem długim spotkałem się tylko w cuszimie ver. PS4

Cała reszta na momencie się instalowała

Odnośnik do komentarza

Kopiowanie pojawia się przy patchach, przy pobieraniu gry instalacja jest natychmiastowa. Mnie też to kopiowanie dobija czasami, na PS5 jest szybsze w dedykowanych tytułach, no ale liczyłem że w końcu to ogarną. O tytułach ps4 nawet nie mówię, bo patch 100mb w sekundę, a kopiowanie 20 minut. Współczuję ludziom co grają w Warzone na PS4, tam to chyba pół dnia się kopiuje.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, pattro napisał:

Wczoraj wieczorem chciałem kupić w PS Store Mafia: Trilogy ale nie widzę tego nigdzie w sklepie na konsoli. W aplikacji na telefonie jest normalnie, na konsoli każda część osobno. Jak kupię przez aplikacje to pokaże się na konsoli, czy nie ma na to szans? No i dlaczego tak jest? :D

 

No, jak masz jedno i to samo konto na konso i tel. to wynika, że gra "pojawi" się na konsoli po zakupie do ściągnięcia.

Inaczej kontakt do wsparcia $ony i tyle.

 

Jak jest ciśnienie na grę, to nie ma sentymentów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...