Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wszystkim za porady 

 

-kene to moja skonczyla, ja to tam troche podpatrywalem jak grala i raczej nie wygladalo to na cos w co bym sam zagral

 -syndromu "gry mikamiego" nie posiadam wiec demonsy tez raczej nie dla mnie

-ghost wire to slaby sredniak (jak wynika z recenzji recenzentow ktorych lubie) i nie bede na to wywalal kasy mimo stac xd

-serii gran turismo nie ruszam od kiedy po raz pierwszy zagralem w fm, mimo tego ze ps5 kupilem w pakiecie z gt7 i wlaczylem tam chyba jeden wyscig, pojezdzilem tymi odkurzaczami pare minut i wyyebalem z dysku

- o death stranding to chyba slyszalem juz wszystko i  mnie nigdy nie ciagnelo do tego eksperymentu, a przechodze kryzys gracza i nie chce, zeby mi pan kojima pogorszyl te  ciezkie chwile

- sackboy i rachet to w sumie nie wiem czy mam na taka dziecieca formule ochote na chwile obecna

- deathloop jak sam ktos napisal to bedzie w gamepassie

w sumie troche bieda z tym ps5, trzeba czekac na ragnaroka no i ten harry pjoter tez sie wydaje obiecujacy (mimo ze z uniwersum nie mialem nigdy stycznosci)

tym czasem wracam do zielonego obozu. fajnie bylo kratosie przez te pare dni, siema.

 

PS. w sumie to ten tlou remake wychodzi i cos czuje ze sie dam wyruchac w du.pe przez cuckmana, no bo i tak mnie juz wyruchal z tlou2 a tlou 1 lubie.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Andżej napisał:

- o death stranding to chyba slyszalem juz wszystko i  mnie nigdy nie ciagnelo do tego eksperymentu, a przechodze kryzys gracza i nie chce, zeby mi pan kojima pogorszyl te  ciezkie chwile


Mocno prawdopodobne ze na kryzys gracza ta gra będzie lekiem jakiego się nie spodziewałeś. No i słyszałeś ale nie grałeś, tym bardziej warto spróbować zwłaszcza ze jest w plusie który kosztuje grosze i ma chyba nawet triala. 

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem dopiero początkującym graczem. Mam kilka pytań. Kupiłem ps5 bez napędu, czy gry ktore kupie w ps store zostają przypisane do mojego konta, chodzi mi o to czy jeśli zmienię konsole to będę miał dostęp do tych gier?? Drugie pytanie czy do konsoli moge podlaczyc dysk zewnętrzny razie gdy braknie miejsca na dysku wewnetrznym?

Odnośnik do komentarza

Gog też ma chyba małą marżę, co do steam to wygląda tak

 

Valve's cut is initially 30% (like Apple, Google, Sony, Microsoft and Nintendo), for those in this thread that don't know: Since 2018 Valve's cut gets reduced to 25% after 10 Mio. $ in revenue and to 20% after 50 Mio $ in revenue.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...