Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Są np. wszystkie sezony SHIELD. Sporo rzeczy wyleciało na początku roku, ostatnio tam oglądałem Monster Huntera, ale do fajnych rzeczy bym tego nie zaliczył. Odpal apkę to zobaczysz, ale 6 dni to za dużo i tak chyba nie obejrzysz. Część pozycji nie ma napisów PL, jest tylko lektor, ale angielskie napisy w każdej pozycji chyba są dostępne.

Najgłupsza wersja jaką widziałem to Pogromczynie Duchów, wersja angielska była w wersji czytanej dla niewidzących czy jak to się tam nazywa poprawnie politycznie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Było kiedyś na Prime u nas, ale wypadło. Też miałem obejrzeć, i dopiero w Video Passie nadrobiłem. W grudniu chyba przez dwa tygodnie były wszystkie Spider-Many. No jestem ciekaw co będzie dalej z tą usługa, bo jako dodatek do Plusa to bardzo spoko, tylko aspekty techniczne muszą ogarnąć.

 

6 minut temu, messer88 napisał:

tak w ogóle to do 22 lipca tak samo można jeszcze odebrać 6 miesięcy Apple TV.

O, to może się odpali.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, LiŚciu napisał:

Jeden i Trzy.

Chętnie bym czwórkę obejrzał jeśli by zrobili ;)

 A ja nie, bo 4 Life było wszystkim, za co nienawidzę współczesnych produkcji.

Po absolutnie odjechanej dwójce, w której była jazda bez trzymanki i żaden temat nie był tabu, tutaj dostaliśmy ugrzecznione, nieśmieszne, neonowo-kolorowe gówno z wymuskanymi gangolami w złotych kurteczkach od Armaniego z zarostem przyciętym od linijki.

Straszny upadek serii i kolejny dowód na to, że w czasach politycznej poprawności nie ma opcji na coś fajnego, jeśli twórcy liczą na sukces.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Wredny napisał:

 A ja nie, bo 4 Life było wszystkim, za co nienawidzę współczesnych produkcji.

Po absolutnie odjechanej dwójce, w której była jazda bez trzymanki i żaden temat nie był tabu, tutaj dostaliśmy ugrzecznione, nieśmieszne, neonowo-kolorowe gówno z wymuskanymi gangolami w złotych kurteczkach od Armaniego z zarostem przyciętym od linijki.

Straszny upadek serii i kolejny dowód na to, że w czasach politycznej poprawności nie ma opcji na coś fajnego, jeśli twórcy liczą na sukces.

 

Mam takie samo zdanie ale jeśli by Bay zrobił kolejną część to nie miałbym nic przeciwko. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ASX napisał:

 

 

Ciekawe z czego oni zrobia esport jak nie posiadają dosłownie żadnej topowej esportowej marki? 

 

Chyba że będzie się to sprowadzać jedynie do wrzucania bezjajecznych klipow z apexa na tą platformę zamiast na Twittera jak to jest obecnie. 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...