Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Na B6 nie miałem najnowszego firmware'u, być może dlatego tak to wyglądało. Na dwóch poprzednich komunikat się pojawiał, gdy telewizor działał przez 4 godzinki i automatycznie włączało się czyszczenie w nocy. A może gdzieś w opcjach można włączyć powiadomienie ? 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Ins napisał:

Samsung w tym roku będzie mieć upłynniacz możliwy do włączenia w trybie gry. Podobno bez artefaktów. Najciekawsze jest to, że lag zwiększa się z 18 do tylko 24ms O_o 

 

ło Cię ch,uj O__o zakon oświeconych powinien już się przygotowywać do zmiany bożka, bo zapowiada się to ciekawie bardzo

przy czym ten lag 24ms to tylko przy 60fps chyba, bo popraw mnie jeśli się mylę, ale nie da się uzyskać takiego opóźnienia przy interpolowaniu klatek wypluwanych w odstępach 33ms

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w Euro RTV i zakochałem się w B7 65 calach T_T gdybym już teraz miał podejmować decyzję o kupnie to brałbym ten sprzęt, jeszcze przy takim fajnym finansowaniu który ten sklep oferuje.

 

Niestety u mnie kupno TV to dopiero gdzieś pod koniec roku, pytanie czy wtedy ten TV będzie w ogóle dostępny czy już będę miał do wyboru tylko następcę?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał:

Byłem dzisiaj w Euro RTV i zakochałem się w B7 65 calach T_T gdybym już teraz miał podejmować decyzję o kupnie to brałbym ten sprzęt, jeszcze przy takim fajnym finansowaniu który ten sklep oferuje.

 

Niestety u mnie kupno TV to dopiero gdzieś pod koniec roku, pytanie czy wtedy ten TV będzie w ogóle dostępny czy już będę miał do wyboru tylko następcę?


pod koniec roku to bedzie juz nastepca na bank, ja kupilem C7 55" chociaz caly czas  meczy mnie mysl czy nie oddac i nie wziac 65" xD ale wydaje mi sie ze bylby za duzy patrzac na odleglosc w jakiej bede siedzial:) no nic w sobote bedzie u mnie i wtedy sie zobaczy co i jak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...