Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy szuka jakiegos budzetowego telewizora 65 cali do 4 tys zl.

znalazl to: Philips Pus6262

https://hdtvpolska.com/philips-pus6262-test-ambilight-matryca-ips-android-tv/ 

 

ale 60hz, matryca na IPS, a zalezy mu na ogladaniu sportu.

Ktos moze widzial cos na VA 65 cali w takiej cenie?

 

Odnośnik do komentarza

Dostałem taką informację, ze sklepu który jeszcze ma B7 w cenie 6K

Dlatego cena poszła w górę. 


Witam
 
Telewizory sa dostepne - zeby był  w tej cenie to prosze zamowic i wplacic zaliczke bo zaraz model sie zakonczy
 
 
 
Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
A wie ktos jak oni to pakuja?
Bo na palecie to zepnie pasami i git.
A jako paczka ktora lata na recznym sorcie to chyba poza oryginalnym kartonem jeszcze jakos dodatkowo zabezpieczaja?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Nie ma dodatkowy zabezpieczeń, tv jest tylko w oryginalnym pudełku, ale jest w nim tak zabezpieczony, że aby coś się stało, to chyba musieliby rzucać tym pudełkiem.
Odnośnik do komentarza

Taaaa promocje jak z jajkami na wielkanoc :D

U mnie juz nie ma odwrotu sprzedałem "starego" panasonica i biore TCL P605 .

Jeszcze jutro będę dzwonił i naciskał na paletę, ale jak nie to uj raz kozie śmierć :banana:

nawet za 3k nic podobnego nie dostanę w sklepie .

Edytowane przez Schranz1985
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak sobie czytam o technologi OLED na wiki:

 

 

Cytat

Wady i zalety

Zalety

  • Największy kontrast oraz jasność spośród obecnych technologii wyświetlaczy, dzięki podświetleniu każdego piksela.
  • Odwzorowanie barw pozwalające uzyskać WIDE Gamut RGB (skalibrowane, profesjonalne monitory dla grafików typu LED LCD tylko zbliżają się do tego poziomu).
  • Możliwość zakrzywienia powierzchni ekranu. W procesie produkcji materiał organiczny może być naniesiony na odpowiednie elastyczne i lekkie podłoże, daje to możliwość produkcji zwijanych wyświetlaczy, ekranów wszytych w odzież oraz lżejszych komputerów przenośnych.
  • Ma większą skalę barw i jasność niż LCD, ponieważ piksele OLED bezpośrednio emitują światło, które nie jest zatrzymywane przez filtry polaryzacyjne, tak jak jest w wypadku LCD.
  • Nie wymaga podświetlenia, dzięki temu kontrast może wynosić nawet 1 000 000:1, a czerń jest idealnie czarna. Zmniejsza to pobór energii w chwili wyświetlania ciemnego obrazu. Brak podświetlenia obniża też koszt produkcji oraz eksploatacji.
  • Kolor punktu obrazu na wyświetlaczu OLED pozostaje prawidłowy nawet gdy kąt patrzenia bliski jest 90° względem wektora normalnego. Przy wykorzystaniu przezroczystego, elastycznego podłoża, wyświetlacz taki może wyświetlać obraz z obu stron, a tym samym kąt widzenia jest praktycznie nieograniczony.
  • Posiada znacznie krótszy czas reakcji w porównaniu do monitora LCD, który ce(pipi)e się czasem reakcji na poziomie 2‒12 milisekund, natomiast OLED nawet około 0,01 milisekundy.
  • W procesie produkcji OLED nie jest wykorzystywana rtęć, co czyni je bardziej przyjaznymi dla środowiska.
  • Dzięki prostej budowie, braku podświetlenia oraz mniejszej liczbie warstw wyświetlacza, szacunkowe koszty masowej produkcji są znacznie niższe niż produkcja wyświetlaczy LCD oraz paneli plazmowych. Także mniejsze zużycie energii i mniejsza liczba elementów ma wpływ na niższy koszt eksploatacji wyświetlaczy OLED.
  • Bardzo mała grubość, niska waga.

Wady[edytuj | edytuj kod]

  • Większe zużycie energii od ekranów LCD w trakcie wyświetlania białych i jasnych elementów, np. podczas przeglądania stron internetowych lub dokumentów w edytorze tekstu[11][12][13][14] (podczas testów mieszanych wyświetlacz pobiera o 30% mniej energii).
  • W przypadku rozszczelnienia matrycy wyświetlacza, spowodowanego mechanicznym uszkodzeniem, wilgoć może zniszczyć materiał organiczny.

 

Nawet minus to plusy  :kaz:

Edytowane przez MEVEK
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Ja jednak wydygalem i doplacilem 80zl za palete. Gadalem dzis z kolega kurierem to mowil ze jednego dnia zdazalo mu sie 3tv zbite dostarczyc, a z zewnątrz pudelko cale...
Zreszta nie bez powodu ups nie wysyla tv bez palety.
No i tez mi mowil kumpel ze teraz w kurierce polowa to ukraincy a na magazynie to juz w ogole maja wyjexxne.
A ja mu wierze bo 10lat w kurierce robi i przerobil kilka firm.
Stres jedak za(pipi)isty, teraz jak pojdzie na palecie jestem spokojniejszy.
Tylko ze kurla pewnie dopiero w pon. bedzie .

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Poszukuję jakiegoś monitora pod ps4. Niestety jako biedny gimbus nie dysponuję zbyt dużym budżetem, chciałbym się zamknąć w kwocie 300, max 350 zł. Znajdzie się coś przyzwoitego? Nie jestem wymagający pod żadnym względem bo wiem że w tej cenie nie dostanę wodotrysków, ale te 22 cale to chyba minimum moim zdaniem. 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Nie mogę sobie pozwolić na Sony serie x9.... chcę kupić tv do 4000 zł. Najlepiej do 50 cali. Problem w tym ze 49 i 50 często maja tylko 60 hz. Zależy mi na HDR nigdy tego nie widziałem na żywo. Wiem ,że w tej cenie ciężko o HDR rzędu 600 cd. Wiele pozytywów słyszałem o 55mu7002 możecie coś się o nim wypowiedzieć.. może jakiś inny typ? Panasonic ex780? HDR czuć od 350 cd, ten samsung ma na poziomie powyżej 500 cd realnie..

 

Schranz1985

 

Kupiłeś go? powiedz proszę gdzie i w jakiej cenie,  podziel się opinią

 

Taaaa promocje jak z jajkami na wielkanoc :D

U mnie juz nie ma odwrotu sprzedałem "starego" panasonica i biore TCL P605 .

Jeszcze jutro będę dzwonił i naciskał na paletę, ale jak nie to uj raz kozie śmierć :banana:

nawet za 3k nic podobnego nie dostanę w sklepie .

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...