Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Sydney napisał:

Mając zwykłego FHD Oleda LG 55eg9a7v i oglądając go z 3 metrów nie widze możliwości powrotu na innego tivika, przy warunkach zarówno w dzień jak i w nocy. Wyjdzie PS5/XboxNext to zakręcę się obok C7 albo jego następcy ;) Oled jak narkotyk

 

Ja tez juz sie zdecydowałem, ale poczekam do premiery Spider Man'a, albo Swiat Bożonarodzeniowych, może cos stanieje.

A jak nie to zbadam rynek, czy te tviki rzeczywiście lecą w gore przed samymi świętami. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę że Oledy obecnie nie odbiegają już cenowo od LCD to nie ma się w ogóle nad czym zastanawiać. Rozumiem jak kogoś przerasta budżet mimo wszystko i szuka LCD, ale wtedy to i ja bym polecał Sony/Samsunga, a nie Panasonica zmartwym systemem i procesorami, które nie radzą sobie z 25GB filmami... 

Odnośnik do komentarza

Aż wstyd z takim pytaniem wyskakiwać ale szukam awaryjnie jakis budżetowy monitor do grania na xboxie moze i na koksie .

Budżet 500zł wymagania FHD i jakie takie odwzorowanie barw(od szarej czerni oczy mi krwawia)

I co lepsze do grania matryca ISP z kontrastem 1000:1 czy AMVA z kontrastem 3000:1

Zastanawiam sie nad BenQ GW2470H i Philipsem V line243V7QDAB

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, kudlaty88 napisał:

Aż wstyd z takim pytaniem wyskakiwać ale szukam awaryjnie jakis budżetowy monitor do grania na xboxie moze i na koksie .

Budżet 500zł wymagania FHD i jakie takie odwzorowanie barw(od szarej czerni oczy mi krwawia)

I co lepsze do grania matryca ISP z kontrastem 1000:1 czy AMVA z kontrastem 3000:1

Zastanawiam sie nad BenQ GW2470H a Philipsem V line243V7QDAB


Absolutnie nie masz się czego wstydzić @kudlaty88. To, że ostatnio zakupowy temat zalały OLEDy, nie oznacza, że każdy ma wydać sześć-siedem tys. na odbiornik do grania.
To co zaproponowałeś nie wprowadzi cię w grową ekstazę, ale swoją funkcję spełni. Jeżeli miałbym polecić, to celuj w (AM)VA. IPS mają lepsze kąty widzenia, ale zdecydowanie ważniejszym parametrem jest kontrast oraz jakość czerni, a te lepsze są w VA (AMVA, to ich ulepszona wersja). Chociaż IPS także mają swoje zalety.
Do tego co zaproponowałeś możesz dorzucić iiyama ProLite X2474HS (VA), LG 24MP48HQ-P (IPS) oraz Dell SE2417HG (TN), który nie będzie może miał takiego odwzorowania barw jak dwa poprzednie, ale ma ekstremalnie niski lag (a z tym kolorem i kontrastem też dramatu nie ma). Opcjonalnie AOC i2269Vwm (IPS).
Ten BenQ wyposażony jest w matrycę VA, a Phill IPS.

Różnice w tym przedziale nie będą kolosalne. Co nie kupisz, daj znać jak się sprawuje:lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Malibu napisał:

Tak sobie właśnie czytam tą recke i C8 nie posiada USB 3.0 WTF!? To już nie puści się remuxów z dysku :( 

Wiesz na 2.0 Remux też chyba pójdą (chociaż nigdy nie sprawdzałem), ale racja lekki LOL. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Teraz, Schranz1985 napisał:

No wlasnie nie paleta a paczka niestandardowa.
Gadalem z kolega to w sumie wiele firm kurierskich powyzej 32 cali tv tylko na palecie przyjmuja.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Ja jak zamawiałem w MM to tv 55 calowy był na palecie o czym zostałem przez sklep poinformowany wcześniej.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Faka napisał:

U nas w Polsce jednak tanieje, teraz idzie kupić za 6k B7, a miesiąc temu hulały po 6.5k - za tyle teraz idzie kupić C7.

Dlatego poważnie myślę nad kupnem go w Polsce. Wysyłka wyjdzie mi 55 funtów z dostawą na drugi dzień u zaufanych przewoźników, więc powinien dojechać w jednym kawałku. 

Na Ceneo rozrzut cen jest dość spory, bo faktycznie kilka nieznanych sklepów ma B7 po 6K, ale większość sprzedaje go raczej po 7K. 

Aczkolwiek i tak pewnie skończę z Samsung Mu8000, muszę mieć nowy telewizor przed mistrzostwami świata :dunno:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...