Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Od przepiecia urządzenia elektrycznego nie może dojść do pożaru, niech mnie ktoś poprawi, ale żeby doszło do zapruszenia temperatura musi dojść do 100 stopni Celsjusza, w przypadku przepiecia urządzeń elektrycznych jest to nie możliwe. Zapytaj sam przy pierwszym szkoleniu przeciwpożarowym, bądź BHP jak nie wierzysz. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, easye napisał:

Od przepiecia urządzenia elektrycznego nie może dojść do pożaru, niech mnie ktoś poprawi, ale żeby doszło do zapruszenia temperatura musi dojść do 100 stopni Celsjusza, w przypadku przepiecia urządzeń elektrycznych jest to nie możliwe. Zapytaj sam przy pierwszym szkoleniu przeciwpożarowym, bądź BHP jak nie wierzysz. 

Oj może -wystarczy combo stara instalacja + np watowane korki i palą się kable w ścianie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2018 o 15:00, Belusia3d napisał:

 

Orientujesz się jak to rozegrać, mam osobe z forum która by chciała dokonać takiego zakupu w Wawie, orientujesz się czy można rozdzielić zakup na 2 osoby i wziąć na raty ??

Nie mam pojęcia, trzeba dopytać, wydaje mi się,  że nie powinno być problemu wzięcia dwóch osobnych rachunków, chyba, że traktują to dziady jako całość. Ja od razu mówię, że rat nie planuje, więc tu nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2018 o 11:15, MaZZeo napisał:

Słuchajcie, RDR2 tak mnie onieśmielił że nie wytrzymam i chyba kupie oleda w ciągu paru dni.

 

Ja nie wytrzymałem i kupiłem dziś combo b8 + ps4 pro w bundle z rdr 2. Telewizor przywiozą mi w sobotę, teraz przenoszę dane z ps amator na pro. 

Ps. Myślałem, że dostanę ten rabat  25% na konsole, ale niestety dotyczy to tylko sprzętu rtv/agd.

Ps2. Ciekawe jaka będzie różnica po przesiadce z ps4 i sony w756c na lg b8 i ps4 pro.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Belusia3d napisał:

Ja też nie wytrzymałem, właśnie podłączam swoją B8 , milupl 55 " ? :)

PS4 PRO pewnie zakupie w Black Friday :D

Kurła tyle siana  na TV  :D

Tak 55", wiesz, jakość kosztuje,  ja już teraz chciałem poczuć różnice, trochę bałem się kupić oleda, bo mały często gra w fife, ale pożyjemy, zobaczymy. Oby do soboty

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, milupl napisał:

Ja nie wytrzymałem i kupiłem dziś combo b8 + ps4 pro w bundle z rdr 2. Telewizor przywiozą mi w sobotę, teraz przenoszę dane z ps amator na pro. 

Ps. Myślałem, że dostanę ten rabat  25% na konsole, ale niestety dotyczy to tylko sprzętu rtv/agd.

Ps2. Ciekawe jaka będzie różnica po przesiadce z ps4 i sony w756c na lg b8 i ps4 pro.

 

Przeskok generacji człowieniu. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, milupl napisał:

Trochę to smutne, że przeskok generacji odbywa się na tej samej generacji (lepszy tv+mocniejsza konsola) ☹️

 

W moim  przypadku chyba nie użyje słowa przeskok generacji, miałem 4 letnią stara, topową plazmę w 50” FHD, różnica jest duża i widoczna gołym okiem , ale to chyba nie jest przeskok generacji :)

Mam wrażenie, ze ta plazma zjada 70% Obecnych LCD ;D

Edytowane przez Belusia3d
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie, czy jak kupię tego Oleda to potwierdzą się te wszystkie wow. Od 3 lat użytkuję Sony Bravia w809C czyli model jeszcze bez żadnego 4k i HDRa. Ostatnio miałem okazję podłączyć moje ps4 pro u znajomego co ma Panasa( nie wiem jaki model) z 4K oraz HDRem. Przy Spider-manie oraz RDR2 nie stwierdziliśmy żadnych widocznych gołym okiem różnic na plus w stosunku do obrazu u mnie. Zastanawia mnie czy będzie faktycznie to WOW, czy Panowie tu nie przesadzają z tymi zachwytami:)

Odnośnik do komentarza

ehh wziąłby coś nowego bo ile można męczyć bułę na 32 calach w 1080p xdd

 

w wariancie dla biedaka te 50 calowe samsungi po 2-2,5 koła są coś warte? mi bardziej niż na HDR zależy chyba na rozmiarze i rozdzielczości, dla mnie obraz który ma mój telewizorek sony z 2013 roku jeżeli chodzi o kolory i jasność jest satysfakcjonujący, chciałbym to samo tylko większe po prostu

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Po dwóch dniach cóż mogę napisać o LGB8, telewizor idealny . Jakos ekranu powalająca, w marco polo zauważyłem delikatne pionowe prześwity tak jakby obraz był za mgłą, jednak jest to na tyle niewielkie , ze nie zaprzątam sobie tym głowy, czasem mam wrażenie ze biały wpada w żółty lub mleczny szary.

Czy powinienem wykonać dodatkowe testy czy to wady tej technologi? Generalnie od dwóch dni latam po domu z opadnietą szczeną, udało mi się ustawić trochę ten TV według poradników z rededita i obraz jest teraz na tyle powalający , ze raczej nie widzę dla niego konkurencji.

Przysunąłem kanapę na 2m i rozmiar wydaje się idealny, muszę się nalatać oczami żeby spojrzeć z rogu w inny róg , chociaż 65” to dopiero musi robić wrażenie :)

Mimo , ze tyle kosztował nie żałuje, ciekawi mnie o ile gorzej by wypadł z nim taki NU8002 postawiony obok  face to face. 

 

Powinienem włączyć coś do ochrony przed wypalaniem czy on sam jakos to aktywuje ??

Edytowane przez Belusia3d
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ragus napisał:

ehh wziąłby coś nowego bo ile można męczyć bułę na 32 calach w 1080p xdd

 

w wariancie dla biedaka te 50 calowe samsungi po 2-2,5 koła są coś warte? mi bardziej niż na HDR zależy chyba na rozmiarze i rozdzielczości, dla mnie obraz który ma mój telewizorek sony z 2013 roku jeżeli chodzi o kolory i jasność jest satysfakcjonujący, chciałbym to samo tylko większe po prostu

 

ja wiem, że standardowa odpowiedź w ch,uj z rodzaju dołóż i kup coś innego, ale xD

 

ten nu8002 w 55 calach kosztuje jakieś 3,5k zł teraz, a z tego co koledzy opowiadają to nawet mityczny u p ł y n n i a c z w 20ms ma, obraz cycuś glancuś jak na tą technologię i żaden zamulasty Android na pokładzie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...