Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, _Red_ napisał:

Ubezpieczenie z Ojro AGD 25 zł miesięcznie niby to pokrywa.

Ciekawe czy sprzedawca by się nadal cieszył po wciśnięciu mi towaru i subskrypcji na polisę, gdyby widział u dziecka procę w kieszeni albo coś w tym guście xD

Wtedy sprzedawca o imieniu Arek zada sobie w duchu pytanie. „Gówniaki? Po co, to komu? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2022 o 22:32, _Red_ napisał:

a jeszcze wyciągać go w bezpieczny sposób ze styropianu tak, by nie jebnął ekranem w podłoże?

na przyszłość polecam przeciąć karton od dołu, oprzeć między czymś a swoją masą ;p i wysunąć lajtowo karton górą. Albo rozciąć bok kartonu i wtedy też łatwo można wysunąć całość w pionie czy poziomie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Qbon napisał:

Owszem, pytanie czy warto. Stoję przed wyborem LG C2 65 cali albo Sony A95K 55 cali i nie powiem, dylemat jest.

Czemu Sony 55 cali? Odrzuca cena czy 65 cali tego modelu ma jakieś wady? Pytanie od totalnego nooba, ale też sie zastanawiam nad A95k, ale 65 cali.

Oczywiście jak troche spuszczą z ceny :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że im więcej cali tym lepiej, ale faktycznie przeskok ok 1500-2000 zł za te +10" nie przekłada mi się aż tak na wartość dodaną (miałem 3 lata 55", w pełni wystarczał gdyż siedzę blisko w salonie).

 

Na Black Friday 65" C2 był za 6999 zł. Ciekawe czy uda się zbić po nowym roku na wietrzeniu poprzedniego rocznika w okolicę szóstki, to może nawet bym pomyślał.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Damian14 napisał:

Czemu Sony 55 cali? Odrzuca cena czy 65 cali tego modelu ma jakieś wady? Pytanie od totalnego nooba, ale też sie zastanawiam nad A95k, ale 65 cali.

Oczywiście jak troche spuszczą z ceny :nosacz3:

Dokładnie, chodzi o cenę, różnica duża, za duża, i tak mam możliwość kupić drogi tv teraz ale jednak w pewnych granicach. Używam 55 cali od dawna i w sumie jest ok, te 65 cali mogłoby być nawet za duże, szkoda, że nie ma 60.

7 minut temu, _Red_ napisał:

Wiadomo, że im więcej cali tym lepiej, ale faktycznie przeskok ok 1500-2000 zł za te +10" nie przekłada mi się aż tak na wartość dodaną (miałem 3 lata 55", w pełni wystarczał gdyż siedzę blisko w salonie).

 

Na Black Friday 65" C2 był za 6999 zł. Ciekawe czy uda się zbić po nowym roku na wietrzeniu poprzedniego rocznika w okolicę szóstki, to może nawet bym pomyślał.

 Tam jest różnica 4000 za te 10 cali więcej, przesada.

Odnośnik do komentarza

C2 idzie już dostać po ładnej cenie, to już są takie ceny za OLEDy, że naprawdę, kilka lat temu chyba nikt nie śnił o tym, że będą chodzić takie rozmiary po 6-7k ale w sumie jak już teraz kupować to poszedłbym w QD-OLED, A95K ma heat sink więc w ogóle nie ma tego problemu ze ściemnianiem ekranu a funkcje dla graczy są imo w pełni wystarczające, input lag 17 ms przy 60hz, 9 ms przy 120 hz, w pełni wystarczające, chyba, że komuś bardzo zależy żeby był on jak najniższy do gier typu cod, wtedy LG. VRR jest, 120 Hz jest, wszystko to co potrzeba jest, 2 porty HDMI 2.1 to może być dla niektórych osób problem. Brak tego specjalnego panelu gracza ale jak dla mnie to jest bardziej efekt placebo, że coś takiego jest niż faktycznie to jest jakieś użytkowe, widzę to chociażby po tym nieszczęsnym samsungu, który ma coś takiego no i na nic się to nie przekłada, tak to wygląda z mojej perspektywy. Dla mnie za Sony przemawia to, że osobiście się nigdy nie nich zawiodłem w kwestii sprzętu tego typu i jużsama jakość wykonania jest tam bez porównania lepsza niż w takim Samsungu, jakość obrazu również była zawsze na plus po przesiadkach z Samsunga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Qbon napisał:

C2 idzie już dostać po ładnej cenie, to już są takie ceny za OLEDy, że naprawdę, kilka lat temu chyba nikt nie śnił o tym, że będą chodzić takie rozmiary po 6-7k ale w sumie jak już teraz kupować to poszedłbym w QD-OLED, A95K ma heat sink więc w ogóle nie ma tego problemu ze ściemnianiem ekranu a funkcje dla graczy są imo w pełni wystarczające, input lag 17 ms przy 60hz, 9 ms przy 120 hz, w pełni wystarczające, chyba, że komuś bardzo zależy żeby był on jak najniższy do gier typu cod, wtedy LG. VRR jest, 120 Hz jest, wszystko to co potrzeba jest, 2 porty HDMI 2.1 to może być dla niektórych osób problem. Brak tego specjalnego panelu gracza ale jak dla mnie to jest bardziej efekt placebo, że coś takiego jest niż faktycznie to jest jakieś użytkowe, widzę to chociażby po tym nieszczęsnym samsungu, który ma coś takiego no i na nic się to nie przekłada, tak to wygląda z mojej perspektywy. Dla mnie za Sony przemawia to, że osobiście się nigdy nie nich zawiodłem w kwestii sprzętu tego typu i jużsama jakość wykonania jest tam bez porównania lepsza niż w takim Samsungu, jakość obrazu również była zawsze na plus po przesiadkach z Samsunga.

A Panasonica 55LZ1000 nie brałeś pod uwagę? 

Edytowane przez Santi
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2022 o 08:06, _Red_ napisał:

Takie tam przemyślenia, jak przy każdym zakupie na lata:

 

Z ciekawości poczytałem warunki zwrotu 2k za Samsunga. Już to wymuszanie napisania opinii od razu powinno być karalne :< Przerabiałem to z innym sprzętem, ale sumienie kazało mi chociaż raz użyć i napisać zgodnie z prawdą, lecz więcej tak już nie chce, bo kwiatki wychodzą zwykle po dłuższym czasie. Jeszcze trzeba tagować swoją opinię #promocjaoled, taka odznaka bycia dziwką Samsunga xD

 

No i najlepsze - zwrot nie jest pewny. Wydasz 8k, napiszesz szybko jaki to zajebisty TV, wyślesz kody seryjne, a za 14 dni info, że pula wyczerpana :kekw:

 

Ja właśnie dostałem info od Samsunga że moje zgłoszenie zaakceptowane i powinienem w ciągu 30 dni mam mieć kasę na koncie. Zgłaszałem to 22 listopada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...