Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos uzywa tryby dynamicznego na LCDku przez dlugi czas, a potem tylko zerknie na plazme to wydaje mu sie to dziwne. Tez tak mialem, ale po miesiacu uzytkownia plazmy krzywo patrze sie na LCDki ;P

 

To jest taka sama sytuacja z fanami amoledow w telefonach, wszystko pstrokate i przejaskrawione, nie majace wiele wspolnego z rzeczywistoscia, ale swoich fanow ma.

Odnośnik do komentarza

Też przyłączę się do zapytania. Ktoś tutaj dał świetny artykuł do wybory telewizora dla gracza, z Jawnych Snów. Dzięki stary. Najbardziej polecili tam model Sony KDL-42W656A . Jak z nim chłopaki? 42 cale, niski input lag, ładny wygląd, wieszak na ścianę wbudowany, 2500 złotych. Będzie dobrze pod PS4? Podobno ma słabe głośniki, a ja słucham muzyki z telewizora, to są tragiczne i muszę się rozglądać za stereo, czy da się przeżyć?

Input lag jak marzenie, ale ma tylko dwa wejścia HDMI.
Odnośnik do komentarza

 

Panowie tak czytam o tv i widzę że jeśli ktoś nie potrzebuję gówna w postaci 3D Smart tv i innych pierdół to można kupić fajny tv fullhd to 2 tyś :) na razie widzę SAMSUNG UE42F5000 tylko nie mogę się doczytać bo niby piszę że 100 Hz ale chyba tak naprawdę jest to 50 Hz podbite do 100 Hz

jest to TV 100hz :) też mam w swoim Clear Motion Rate :D

 

 

Możecie powiedzieć coś więcej o tym telewizorze? Jak dla mnie to jest strzał w 10 i chyba poprzestanę na tym zamiast szukać czegoś na wcześniejszych stronach (patrzę od ostatniej). Chyba, że jest coś lepszego w tej cenie bez 3D i Smarta?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam takie pytanie. Chciałbym kupić Led'a pod ps4 bo moja bravia lcd już wysłużona. Ale pod tv podpinam również komputer, wejście w karcie mam dvi w telewizorze vga wszystko działa. Niestety w przedziale cenowym 2000-2500 zł nie widzę telewizorów które miałyby takie wejścia, czy kupując dowolny kabel/przejsciówke vga/hdmi lub dvi/hdmi nie będe miał problemu z wyświetlaniem obrazu z komputera na telewizorze ? Karta graficzna to gforce 9600 GSO 512

 

 

ewentualnie jakby ktoś polecił tv 40-42 cale led, który miałby dvi lub vga za 2000-2500 zł

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Yupi, mam wypalenie/powidok ze znaczkiem Comedy Central (telewizor przypadkowo zostawiony na cala noc na tym kanale=/). Poki co jedynie gdzie widze (ledwo bo ledwo ale jednak) ten znaczek to menu PS4, jasny niebieski sprzyja w wychwyceniu tego dziadostwa.

 

To tak jakby ktos sie zastanawial czy nowe plazmy nadal maja problem ze statycznym obrazem.

Odnośnik do komentarza

;]

 

 

Bardzo podoba mi sie obraz na tym telewizorze, ale fakt, ze trzeba ZAWSZE uwazac, dyskfalifikuje u mnie ponowny zakup w przyszlosci plazmowego TV. Okropny dyskomfort. Dodatkowo mimo tego, ze nie widze tego wypalenia przez 99% czasu to i tak mam to w pamieci i niezmiernie mnie to irytuje. TV chodzil w tzw. bezpiecznych ustawieniach 200 godzin, a mimo tego jeden "blad uzytkowania" i jest problem.

 

PS. Ciekawe czy jest to stale wypalenie, czy moze uda mi sie to zniwelowac jakos. 

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Może, ale dosyć dobrze się przyglądałem. Teraz w TV ustawiłem sobie wyłączanie po 2 godzinach bezczynności. W sensie jak po 2 godzinach nie naciśnie się ok to się wyłącza w ciągu 10 min. Dobra opcja. Też ją masz

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Mnie by w(pipi).iała sama świadomość, że to tam jest. Mam tak z 3DSem. Jest na ekraniku niewidoczna przy włączonej konsoli ryska. Wiem, że ona jest i koniec. Chociaż nigdzie jej nie widać w graniu, a przypatrywałem się.

 

Ja bym chyba reklamował ten telewizor. Może dadzą Ci coś innego do wyboru w tej cenie, skoro plazma Ci nie leży

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...